Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Član
RE: Honda Civic ED7

Kokega ovo mi je najdraza tema na forumu.. stvarno ce da bude VRH kad se sve sklopi, svaka cast! jedva cekam da vidim gotov proizvod, i aBd da je vidim uzivo!
Samo tako nastavi! ;)
 
Član
RE: Honda Civic ED7

moras ili neku nalju ili i unutrasnji dio haube isto u ovu boju...
:cool: za motorni prostor...napokon nesto smjelo i od tebe :lol:
 
RE: Honda Civic ED7

Fala, fala! Ne znam za unutrasnji dio haube sta cu, ova boja, hmm, skupa jbg :icon_evil: zasad nek ide u bijelu, pa cu kasnije skontat nesto, polako, haube se skine i presprica sekunda ;)

I ja vala jedva cekam da je sklopim, al ima jos posla. Moram i deklo skinut sutra pa se dobro namucit sa smirglanje i poliranjem. Da bar ko u Brckom ima one krede vrazje da se to dovede bas do onog jebackog sjaja :icon_biggrin:
 
Član
RE: Honda Civic ED7

ovo ce da bude strasno :icon_biggrin: ove boje, polirano i jos ti neki detalji ..
ma perfektno ;)

samo naprijed, i polako ;)

a sutra ja idem u potragu za kredom, ili nekim polir pastama za inox/alu, pa ako nadjem sta poslacu ti :cool:
 
RE: Honda Civic ED7

Uf, obavezno salji druze, nemoj samo ako su cijene plaho visoke, onda me zaobidji :D nema, brouk sam skroz sad, bar do iduceg mjeseca, a onda ceka rega, kazne, felge, folija za haubu, slaganje mjenjaca, Osijek... uf
 
Član
RE: Honda Civic ED7

ma ne brini, to meni treba, ja iskoristim koliko mi bude trebalo, ostalo ti posaljem, pa pocastices nekad :icon_biggrin:
samo da uspijem nac sta
 
Član
RE: Honda Civic ED7

perla je do jaja, super se uklapa sa bijelom, svaka cast druze...veoma si strpljiv...;)
 
Član
RE: Honda Civic ED7

jao sto si pobudalast, ovo s ljubicastom je do jaja ;) koja je to boja u pitanju?
 
Član
RE: Honda Civic ED7

Tooo carko,svaka cast honda ce bit kaos na cesti, znaci ipak si ovo uradio sa ljubicastom sto smo pricali nedavno na fb :)
 
RE: Honda Civic ED7

Da,da, sto se tice prskanja sa drec zelenom, zasad od tog nista, da se zasitim ovog :)

@sick: Bice, ja sta ce, jos ganjam ljude koji ce mi to uradit, nasao u Modrici jednog, jeftin, oko 30 km/m2, al rezolucija na kojoj stampa losa, vide se pikseli, mutno i sl, on otpada, u Osijeku nasao, skupi ko sam vrag, plus im kater ogranicen na 70cm samo. Potraga jos traje, ako ko zna nekog da zavoljava sve uslove, nek mi javi obavezno ;)

@triza: ne znam ni ja vala, mobihelova je, nisam biro po sifri, nego nako od oko, pa uperio prstom :D ako te bas zanima, mogu saznat.

@Puki druze, ako nisi prodo i ako se sve poklopi (citaj pare) mozda i banem iduci mjesec po one BBS-ice ;)

@kavaz: Pa hvala druze, ako nadjes i ako ostane sta, slobodno posalji :D

Dejo, opel krsh
 
Top