Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Administrator
RE: Honda Civic ED7

nista to ne valja:D salim se... odlicno je ispalo... svaka cast;)

hajd to sto prije slozi i onda nam napravi par lijepih slika da parimo oci... sretno u nastavku brate i da te sluzi bez problema:cool:
 
Član
RE: Honda Civic ED7

niceeee :cool:
bice to sve super kad se kompletira .. bas mu lijepo stoji ova bijela boja ;)

jedva cekam da ga vidim zavrsenog, al necu da gledam na slikama :D u osijeku uzivo :icon_biggrin:
 
RE: Honda Civic ED7

To, to, to :cool: jedva cekam Osijek, zbog njega sam i pozurio ranije da radim auto, da zavrsim sve do 14. i 15. ;)
 
N

nenad

RE: Honda Civic ED7

Teka sad vidim ovu tvoju "viziju" sa folijom na haubi :icon_eek: ODLICNO!!!

Ovo mi je jedna od najdrazih tema na forumu, jos kad sve ovo odradis ima da bude JDM as fuck ;)
 
RE: Honda Civic ED7

Hvala Nenade, bice, bice, samo sad slijedi period oporavka,istrosio sam se, a ceka me jos pored folije i registracija i mjenjac koji se treba slozit i felge koje se trebaju nac i kupit, hjoj :/

al eto, napreduje se, motornom prostoru cu se posebno posvetit, bice slike do kraja sedmice ;)
 
Član
RE: Honda Civic ED7

erol_brcak je napisao(la):
Hjoj uvalio sam se debelo preko onog koliko mi je pokrivac dug :D

konto sam da ce bit dovoljno love za sve, al nece, vec sad sam u minusu, a ima jos posla. 3M, zvuci mnogo skupo, al skontat cu vec nesto, hej, uvijek se moze preskocit koji obrok :D

Kad budes jeo pastete, kreni sa izvana lizat po poklopcu, dok ga prolizes bit ce ti sladje jesti :D
 

LSD

Član
RE: Honda Civic ED7

ovaj zvucnik non stop vidi sto ne treba :D:D

erol kume dobro ti ovo radis ......svidja mi se
 
Član
RE: Honda Civic ED7

super ti je ovo....
donesi cep od rezervoara i jos neku sitnicu da ispoliram za tvoju hooonduuu...castim te, a i nije ti daleko..do priboja 40 km;)
 
RE: Honda Civic ED7

E bas hocu :icon_biggrin: kad sastavim auto i registrujem ga, a ovo zadnje bi moglo bit problem neko vrijeme jer danas mi dodje cestitka od 40 km, plus nadje jednu staru kaznu 30. aprila prosle godine jos koja je sad porasla na 60, tako da sam brouk skroz na skroz :/

doletim i fele kakve da zajmim, vidio si sta trazim, ako mi uganjas kakve jefitne, nemoj ih sredjivat nista, sto losije, to jeftinije :D
 
Početnik
RE: Honda Civic ED7

a sve nisi styler, ha :cool:
haj sto je brza, bice i prelijepa...kakve felge trazis, da probam ja ovamo naci sta jeftino pa ti ponesem u nedjelju u Gradisku, ako sta bude?
 
RE: Honda Civic ED7

@Oggy: 15ke, niski et, minimum 7j, sto vise falca to bolje, kad je isti u pitanju, zasitio sam se ravnog falca, da mi je sad onaj ko na stepenice sto ide :D kako da objasnim, ko u rs/rm-ica znas vec ;)


Ostali, hvala ljudi ;)
 
Član
RE: Honda Civic ED7

Nisam neki ljubitelj japanaca,ali ova Hondica je prava bombona,prelijepo auto drug. ;) Vidi se da se ulozio kamion truda u nju
 
Top