Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

IGY

Član
RE: Honda Civic ED7

lupi crnu mat foliju i preko nje dvije bijele sjajne cize, a na krov dvije crne mat cize :)
 
Član
RE: Honda Civic ED7

hm .. lip ce bit stikerovan, blatobran iscrtan
sad ovako kako ja zamisljam da nece biti malo previse da i hauba bude izlijepljena folijom :icon_confused:

a ako se vec odlucis za carbon, imas i crveni i sivi koji su manje isfurani pa mozda ti oni vise gode ;)
 
RE: Honda Civic ED7

Nema previse, nema granica, sto god da stavis, samo kazes "ic đej di jem jo" :D

zezam se, hvala na prijedlozima, vidjet cu jos sta cu, mozda se odlucim sam da ofarbam haubu, jebje, ionako kontam onu od crx-a jednom iskitat pa nju postavit, tako da uceras ovoj ako i ne ispadne kako treba :cool:
 
Član
RE: Honda Civic ED7

Hoces jos jednu ideju :D:D:D

3481udz.jpg


1zn7dhc.jpg
 
RE: Honda Civic ED7

What? Kakvim ovo markerom radi jbt? A fora je, nije da nije, al onda ce mi bas bit previse, zasad cu uradti lip i blatobran kako sam planiro, pa cu dalje vidjet sta sa haube :)
 
Član
RE: Honda Civic ED7

Samo nemoj radit foliju preko krova bgt, pokvarice ti style :D
Nego rokni carbon samo na haubu pa da budes u stilu japanese jdm racers :cool: i felge u neku ludu boju (vidio sam na fb slike) preluudo izgleda. Zelena, roza itd :D
Bice honda avion na kraju :)
 
N

nenad

RE: Honda Civic ED7

Uzmi bijeli carbon i pukni na haubu, extra bi se uklopilo sa ostalim :cool:
 
Član
RE: Honda Civic ED7

Ovo se radi sa PAINT markerom, u njemu je mislim prava obicna uljana boja, imam bijeli takav, smrdi na razredjivac i u iskusenju sam da svoju uradim ovako slicno nesto :icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Član
RE: Honda Civic ED7

ostavi haubu takvu kakva jeste, već je ofarbana u bijelo, a možeš je kasnije ponovno prefarbati.. da ostaviš lip crni onda bi išla crna carbon folija, al pošto će dolje biti šareno, lijevo još šarenije, mislim da se carbon ne uklapa..
šajba, felge, pa tek onda hauba je na redu :icon_biggrin:
 
Član
RE: Honda Civic ED7

Meni licno se najvise svidja ono sto si postavio nacrtanu haubu ali probaj izvesti bas onako kako si postavio sliku, farbaj felge u pink ili tako nesto i bice jedna jedina i mnogo dobra :icon_smile:
 
Član
RE: Honda Civic ED7

menjic je napisao(la):
Meni licno se najvise svidja ono sto si postavio nacrtanu haubu ali probaj izvesti bas onako kako si postavio sliku, farbaj felge u pink ili tako nesto i bice jedna jedina i mnogo dobra :icon_smile:

dijelimo isto misljenje
znaci stickerbomb i pink srce felgi VRH
 

IGY

Član
RE: Honda Civic ED7

-sanja- je napisao(la):
ostavi haubu takvu kakva jeste, već je ofarbana u bijelo, a možeš je kasnije ponovno prefarbati.. da ostaviš lip crni onda bi išla crna carbon folija, al pošto će dolje biti šareno, lijevo još šarenije, mislim da se carbon ne uklapa..
šajba, felge, pa tek onda hauba je na redu :icon_biggrin:

slusaj zenu i neces se pokajati ;)
 
RE: Honda Civic ED7

Nisam pametan po pitanju haube. Na kraju cu popizdit i potrosit pare da napravim poliester haubu, puknem rupu, izvalim gljivu kroz nju i deri, boyracer pravi :D

Felge moram drugu vratit, tako da ove bijele Intra otpadaju, trazim neke mrezaste sa finim falcom i "normalnim" ET-om da jos malo prizemljim auto, naravno srce CE ici u neku "ludu" boju, to cu svakako ispostovat :)

Nego, nisam se pohvalio, konacno, nakon godinu dana imam obrtomjer koji radi :D Hvala drugu Darki :cool:
No ni to nije dovoljno, pa idem na swap satova i ostalog u unutrasnjosti sa onim iz novog tipa :icon_biggrin:
 
Top