Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Član
RE: Honda Civic ED7

menjic je napisao(la):
Kakvih 100 maraka, pa onaj od lagune izgleda mnogo bolje a nov je u renoovom servisu 50 - 60 KM pa onda nek neko sad kaze opet da je reno skup a golf jeftin. A na Arizoni je sigurno original vw :D

A dal u renoovom servisu prodaju i spojlere ? Svidja mi se od lagune spojler, htio sam ga okacit na CRX-a ! Neka cijena odprilike ? Da ne trazim po otpadima. :icon_smile:

Zaboravih ti rec sinoc Role da ga farbas u pink odma ! :cool:
 
Član
RE: Honda Civic ED7

zovite_sivac je napisao(la):
menjic je napisao(la):
Kakvih 100 maraka, pa onaj od lagune izgleda mnogo bolje a nov je u renoovom servisu 50 - 60 KM pa onda nek neko sad kaze opet da je reno skup a golf jeftin. A na Arizoni je sigurno original vw :D

A dal u renoovom servisu prodaju i spojlere ? Svidja mi se od lagune spojler, htio sam ga okacit na CRX-a ! Neka cijena odprilike ? Da ne trazim po otpadima. :icon_smile:

Zaboravih ti rec sinoc Role da ga farbas u pink odma ! :cool:

Pa da je Davor pisao bio bih siguram da je mozda u postu sadrzan sarkazam a ovako ne znam.

Valjda prodaju ali je to vec jeftinije na Arizoni :D
 
RE: Honda Civic ED7

Od Lagune je mozda ljepsi zbog ovih rupica, al je ovaj duplo dublji, a posto kod mene auto nije ubijen u pod ko ovaj crx gore, ja sam ganjo onda sto veci lip, uglavnom znao sam za ovaj Renolov lip i imao sam ponudu i kupit ga za 30 km, al sam ipak izabrao ovaj, tako da... moj izbor :)

Sto se tice pink, kako to, ne svidja mi se taj detalj, plus sto sam vec sinoc tri puta zagrebao, a nisma presao 20 km, znaci boja bi spala samo tako. Role ce njeha da "bamperstikeruje" :)
 
Član
RE: Honda Civic ED7

erol_brcak je napisao(la):
Sto se tice pink, kako to, ne svidja mi se taj detalj, plus sto sam vec sinoc tri puta zagrebao, a nisma presao 20 km, znaci boja bi spala samo tako. Role ce njeha da "bamperstikeruje" :)

Naglasi ljudima nek vide, sta si se usutio da si "zacegrljo" tri puta u 20Km ! :lol::lol:
 
Administrator
RE: Honda Civic ED7

ma lip je sjeo ko budali samar... svaka cast... a zadnja slika je perfektna... dugo nisi postavio neku finu sliku ;)
 
Član
RE: Honda Civic ED7

premocno izgleda s ovim lipom,svaka cast, slazem se za zadnju sliku,extra je,jedna od ljepsih u tvojoj garazi:cool:
 
Član
RE: Honda Civic ED7

odlican druze lip je legao bas
a i honda je dobra samo neki fazon s felgama uradi
i sretno ;)
 
RE: Honda Civic ED7

Jasta :D ljubi ga majka :)

Ja sam prezadovoljan, prednji kraj je sad stvarno vaki ;)

Moram jos samo branik ponovno postavit, jer smo ga neki dan po noci stavljali, pa smo zajebali negdje, stoji cudno, nahereno (ne vidi se na slikama). A konto sam i zadnji skidat i njega malo probat sredit, jer je i on sav omlohavio :)
 
Početnik
RE: Honda Civic ED7

mah bilo bi bolje da je onaj moj sa Lagune :p heh salu na stranu extra je sjeo,pravo mocno izgleda..i trebas bit zadovoljan sad si street styler :) cuvaj ga i polako preko ovih nasih oranica od cesta..
 
RE: Honda Civic ED7

Hvala Lija druze moj i hvala sto nisi dizo hampu nikakvu sto sam odusto od tvog lip-a ,jbg ovaj mi je uvijek bio prije tog, a bas u isto vrijeme uletise oba i naravno da sam izabrao onaj koji mi je drazo :)

Sto se tice kacanja, kacam dosta cesto, al je hvala bogu prilicno savitljiv, pa trpi lako sve to ;)
 
Top