Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

RE: Honda Civic ED7

erol_brcak je napisao(la):
Hvala Badi, hvala, jos samo kad bi malo obrnuo plocu i ti i okanio se kojekakvih Fordova i Cvaja Golfova, pa te jednog dana samo ugledam u CRX/Civicu na Slo tablama i to je to :)

Cudi me da nisi hejto nista sad, tipa "lip ti 10 cm dubok, naravno da kacas" i slicne fazone tvoje :D

ma kaki to volim ja badija svog,necemo sad o tome da ti kvarim temu bezveze :D
ford prvo auto kao prva ljubav :) a cvaju vozim jel je moram :D tj od staroga,znas i sam...a vidicemo...
ps i vidim ovu sliku i reko sam ti 100 puta da mi se ne parkiras ispred kuce :icon_mad: ublati mi dvoriste :lol:
 
Član
RE: Honda Civic ED7

a gewinde ? Da vidis onda kako ces kacit guzicom cestu a jaja ce ti upast u saht ( naravno ako je strulio pa ti vise ionako kroz pod) hahahaha :D
 
Član
RE: Honda Civic ED7

Sad nesto gledam onu sliku, sad si visok u sredini, a i coilover niti kakvo spustanje sad ne dolazi u obzir sa ovim lipstikom :D
 
Početnik
RE: Honda Civic ED7

materemi jedna od najdrazih garaza...al de idi se prodaji na mostu majketi,i zaradi za kakve pa makar i polovne slikove,nmj da te opet gledamo kako se patis na onim skijicama od guma..isto da si na kantici voz'o ne na gumama..inace ostalo sve 5 samo se nedaj..zivio ti meni ;)
 
RE: Honda Civic ED7

Ma budel Role imao love za coilovere, jebo lip, ganjat cu onda Lagunin ili takodje sa trojke, al onaj manji ili originalni Hondin (jako mal, 2-3 cm). Ima jos do coilovera, ako ikad dodju na red.

Juce mi je komso moj (SasaCRX) uljepso dan sa informacijom da se u Srbiji mogu b16ke (1.6 VTEC - 160ks) naci za do 600-700 eura, sto je sve moje planove za ovaj motor promijenilo :) ovo je naravno jako dugorocni plan, al jebo me svako ako vtec ne osvane jednom pod haubom :) uz ITR-ovu izduvnu i par preinaka ide na 180 ks ko od sale, zamisli da ova sasija broji nekih 850 kg, skontaj :D

Sto se tice slikove, plan je uzet dva komada prije Osijeka ;)
 
RE: Honda Civic ED7

jbt prateci ovu tvoju temu, opasno sam se nalozio na honde :D svaki dan provodim na piku gledajuci cijene civic-a :D
 
Član
RE: Honda Civic ED7

erol_brcak je napisao(la):
Ma budel Role imao love za coilovere, jebo lip, ganjat cu onda Lagunin ili takodje sa trojke, al onaj manji ili originalni Hondin (jako mal, 2-3 cm). Ima jos do coilovera, ako ikad dodju na red.

Juce mi je komso moj (SasaCRX) uljepso dan sa informacijom da se u Srbiji mogu b16ke (1.6 VTEC - 160ks) naci za do 600-700 eura, sto je sve moje planove za ovaj motor promijenilo :) ovo je naravno jako dugorocni plan, al jebo me svako ako vtec ne osvane jednom pod haubom :) uz ITR-ovu izduvnu i par preinaka ide na 180 ks ko od sale, zamisli da ova sasija broji nekih 850 kg, skontaj :D

Sto se tice slikove, plan je uzet dva komada prije Osijeka ;)

haj da ti prodam ona dva dok ih nisam pojeo :)
 
RE: Honda Civic ED7

@Death_Beat: I trebas :)

Triza, turi si ih u gujicu :D zezam se, ma ganjat cu nove da uzmem ba, al ne znam jos sta bi, neki kazu r1r neki t1r, treba mi street guma svakako, a dosta ljudi me posvjetovalo da je ova jako dobra kad se zagrije za podlogu na ovim nasim pistama, r1r se brze trosi, plus u startu dobijes 2 mm manje sare od t1r, em je po kisi losija, em je nesto i skuplja.
R888 ( na k*** te nosam 3x) je drugi svijet po pitanju gripa, al zato sve ostalo debeli minus, ne mogu si ja tu gumu jos priustit : )
 
Član
RE: Honda Civic ED7

prelijepa Hodnica Erole .. naravno ima front ljepsi od svih ostalih Hondi :D da nemam i ja nesto tako slicno, cak bi ti i pozavidio :smajli28:

nego da ti ova sezone bude puno bolja od prethodne, bez nekih problema koje si imao, pa da osvojis i kakvih peharcica i tako to ;)

a motor ako dodje, tek ce da bude veselo :icon_biggrin:

jedan od drazih ljudi sa SR scene ;)
 
Član
RE: Honda Civic ED7

Pa eno na piku vtec civic ko bombona izgleda, zar nije to pametnije, umjesto motora ? Jest da si i ovog sad sredio fino al ono je fabricki vtec i po prilicno dobro izgleda pa sad ne znam kakav je al da se to ispitati :)
 
RE: Honda Civic ED7

Ma jok, ja bi vtec u ec8 sasiji, to je ono pravo :D da ne govorim kako bi kompletan swap bio nekih 2000-2500 km, a tog Sljivika cojek cijeni 6800.

EF9 je tezak, 1030 kg ima, ova moja konzerva jedva 900 kg sa full interijerom :)

a jednog dana cemo gledat EF-a, kad se bude imalo i para i kad se zasiti 402, jer njemu ne bi ovako cupao interijer i radio mu sta me volja nema sanse :)
 
Član
RE: Honda Civic ED7

je' al' zato su kod mene 2 komada 50 km :) pa ih guraj sebi, ili hondi, kome god mognes zapravo :)
 
Top