Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Početnik
RE: Honda Civic ED7

erol_brcak je napisao(la):
Hvala Lija druze moj i hvala sto nisi dizo hampu nikakvu sto sam odusto od tvog lip-a ,jbg ovaj mi je uvijek bio prije tog, a bas u isto vrijeme uletise oba i naravno da sam izabrao onaj koji mi je drazo :)

Sto se tice kacanja, kacam dosta cesto, al je hvala bogu prilicno savitljiv, pa trpi lako sve to ;)

ma sto bi dizao jbt..pa nije to nista,samo sva sreca sto ga nisam poslao ali i da jesam sta ima veze jbt..nece svijet propast ;) naravno da treba izabrat koji ti je ljepsi i drazi i po meni ovja VW bolje i stoji jer izgleda da ti je auto nize,ovaj lagunin je malo tanji i on je za spustenija auta.. samo naprijed,hajd sad nesto oko motorcica cackaj,jebo styling vise :cool:
 
RE: Honda Civic ED7

Stajling je jeftin, tuning je zara :)

Imao sam dosta planova, al me Seat zajeba, preko 1000 km oslo na njegovu popravku, tako da ova godina ce bit fokusirana da izmjenim koliko mogu izmijenjat dijelova na trapu, da ustedim sta za limariju i tu i tamo ako upadne kakva dobra prilika za nekim chuningom :)

Jedino sto cu uradit, ako bude lovine od poliestera haubu i na sva stakla (sem sajbe) stavit leksan , naravno to samo za rejsa, eto to mi je koliko toliko jeftino, a da znaci stotinke : )
 
Član
RE: Honda Civic ED7

Super se uklopilo nema šta,a svaka tebi čast za volju i živce, stalno te neke gluposti zezaju ali ti polako rješavaš jednu po jednu
 
RE: Honda Civic ED7

Naravno, dogovorili smo se vec, zvat cemo i onog baksuza naseg Sivca, sve tri generacije na okupu :)
 
RE: Honda Civic ED7

uh,Erole... Ugledah ti sliku na avataru i skonta odma da sam propustio zaviriti u garazu... ma oci su mi ispale kad vidjoh sliku,evo lijevo oko jos trazim pod nogama...
sad si bashsh za teme "How low can U go"!!!
Manijace jedan :icon_eek:
 
RE: Honda Civic ED7

Haha, Nermine :D

A volio bi jos koji cenat dole, al nazalost za nase puteve ovo je reko bih neka granica, iovako kaca svako malo, najgore od svega, kad troje sjedne pocne srednji lonac kacat od sahtove jbt, ostat cu jednom bez lonca, to je sigurno :)

Valja ganjat tvrdje vjesanje, jer sa 4 u autu nevozljivo je, od brckog do tuzle na zadnjim gumama su ostale vidljive posljedice od silnog struganja.
 
RE: Honda Civic ED7

badi ,kad sam ga tek upoznao lik non stop pricao honda ovo ,honda ono,kontam kakvo je to auto ,o cemu ovaj prica :D
e sad kad je dobio hondu razumijem svaku njegovu rec :D
znas moje misljenje ,cujes ga svaki dan al et...
i onda - honda :D
 
RE: Honda Civic ED7

Hvala Badi, hvala, jos samo kad bi malo obrnuo plocu i ti i okanio se kojekakvih Fordova i Cvaja Golfova, pa te jednog dana samo ugledam u CRX/Civicu na Slo tablama i to je to :)

Cudi me da nisi hejto nista sad, tipa "lip ti 10 cm dubok, naravno da kacas" i slicne fazone tvoje :D
 
Top