Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Član
RE: Honda Civic ED7

Extra ispalo komso :cool: ima li za mene ovakav ili slican:icon_question: :icon_rolleyes: :icon_smile:
 
Član
RE: Honda Civic ED7

Ma mozes ti pricati da nebi nikada stavio meh dio ali na lipu unutra mora biti zig VW OOOO svabo je to
:D :D :D
 
Član
RE: Honda Civic ED7

Davor_ je napisao(la):
Ma mozes ti pricati da nebi nikada stavio meh dio ali na lipu unutra mora biti zig VW OOOO svabo je to
:D :D :D

Cak i da ima zig, vel'ka ga frka uklonit !:lol:

Bit ce low, da low-ije ne moze. ;)
 
RE: Honda Civic ED7

Nema ziga vw-ovog, ko ne vjeruje nek pita Eness-a, od njega sam uzeo, jer nije vw oem (fala bogu :D )

Dalje, danas je bio dan za kruzanja, tak da nisam nista stigo uradit, eo sad cu samo taj vezni lim iskitat kolko stignem. Eh da i popusio sam kaznu za svjetla jebena.

Komsija, ima lipova, nov je ovaj 100-tinjak kmica, ja sam uzeo polovan za 50, ako si zainteresovan, kupi pa ga namonitiramo, iako ne znam kako bi se uklopio na tvog šljivika, premoderan ti je branik za ovaj lip :)

@Sanja: Nisam sam, cura pravila drustvo hrkajuci na krevetu :p
 
Član
RE: Honda Civic ED7

pa jel ima jos kakvih u ponudi ili ti samo znas za takav kao kod tebe? :) da se to prepraviti, uzmem klasican, puknem 2 rupe sa strana i gdje ces bolje :)
 
RE: Honda Civic ED7

Ako hoces ovaj od VR-a ima ih u Saski na Arizoni uzet, 100 km su.

Eh sad, brate moj, valja skontat koji lip sa kojeg auta pase na tvoj branik, u biti se sve moze prepravit, pogotovo ovi lipovi koji su savitljivi i podlozni manipulaciji :)

Iako ,evo sad nesto gledam, ne bi tebi ovaj tolko ni lose lego, nije bas isti oblik, al eto treba vidjet samo jel isti duzinom, ostalo se moze iskemijat :)

Ako si zainteresovan, odemo jedan dan na Arizonu pa vidis na licu mjesta kako, sta ;)
 
Član
RE: Honda Civic ED7

na 5 generaciju (uz malu prepravku) pase lip od seata cordobe 99-00god a da li bi tebi stimalo na 6. nezz
 
Član
RE: Honda Civic ED7

Kakvih 100 maraka, pa onaj od lagune izgleda mnogo bolje a nov je u renoovom servisu 50 - 60 KM pa onda nek neko sad kaze opet da je reno skup a golf jeftin. A na Arizoni je sigurno original vw :D

24oxgdf.jpg
 
Top