Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Član
RE: Honda Civic ED7

fino ce leci VR spojler,samo kad se to uklopi,ima da zvoni, jos ces sada biti brzi sa VW dijelom:D;);)
 
RE: Honda Civic ED7

Znao sam da ce se Davor javit :D

Jebaji ga tam, da sam u Americi il tek u Japanu ne bi ni u ludilu ganjo VR lip, al u Bosni smo i lakse je naci VTEC d serije nego njen originalni lip jbt :D

Uglavnom jedva cekam da ga upasujem, malo me plasi da ce mi otpast negdje u putu jer ce prilicno nizak biti naprijed, no o tom po tom :)
 
BHT Ovisnik
RE: Honda Civic ED7

kako volim otvoriti ovu temu vidjeti da se nesto radi,samo naprijed,da je jos nekih iznenadnih novcanica pa je lakirati,volio bih kao da je moje lakirano :)
sretno dalje :)
 
RE: Honda Civic ED7

@Noke :p

:D

Cole, hvala na lijepim rijecima, sto se tice lakiranja i same limarije, konto sam to na proljece kod Esmira radit, ipak kako se dogodila ona tuga sa Seatom od stare ko zna sta ce na kraju bit, puno nas je para kostao Seatov popravak, tako da stvarno ne znam, moram jos i zupcasti mijenjat na Hondi, a i letva mi je sva hebana, tako da stvarno ne znam, lako je ofarbat samo, ali hocu kad limariju budem radio da je uradim bas kako treba ;)
 
Legend
RE: Honda Civic ED7

hahahahhahaha :D

stavi tu i peugeot, nedavno je drug trazio isti ovaj nastavak za svog 306 :p
 
Član
RE: Honda Civic ED7

Ne zezajte covjeka:) Japan ostaje Japan.. Inace,dobro ce to da izgleda samo jbg bice velik rizik kacenja al jbg to je cijena dobrog izgleda.
 
RE: Honda Civic ED7

@Suljaga: Seri,seri :D

Vladica, ma jebaji ga ba, nek kaca, to i jest furka, da ne kaca ne bi valjalo ;)
 
RE: Honda Civic ED7

Nikad ga nisam volio, al nakon ove havarije sa Seatom jos ga vise mrzim i ne podnosim, ne spominjite mi ni vw, ni seat, ni skodu, ni audija u ovoj temi il bilo gdje u mom prisustvu pliz :)

Lip sam uzeo jer je to ipak samo komad plastike i dostupan mi je i najdublji je OEM koji ja znam da se moze upasat na Hondu moju, mehanicki dio nikad ne bi stavio, raspravljalo se par stranica unazad kako pasu zadnji amortizeri sa mk1 na mog Civica, ma ni u ludilu :D
 
Član
RE: Honda Civic ED7

fino ti je legao lip,nisam konto da ce biti ovako,ali extra izgleda,eto ga ko da je tu i bio:cool::cool:
 

IGY

Član
RE: Honda Civic ED7

ovo je odlicno
fabrika sto bi se reklo
nema bez VW nista, ljubi ga majka :D
 
Legend
RE: Honda Civic ED7

mjera
znam da je tepso imao ovaj lip na astri g i da je extra biloo ! :p

cekamo slike na autu :)
 
Top