Golf mk2 1.8 GT new

Golf mk2 1.8 GT new

Član
Znaci definitivno svakome proporucujem da uradi isto kao i ja izmjenja kada radi to sve diskove i plocice ili diskove i dobose plus plocice i pakne :). dobio sam kocnice kakve nisu do sada nikada bile na golfu od kako ga ja vozim a redovno mjenjane plocice do duse zadnji diskovi se prvi put mijenjaju od kako je auto kupljeno novo i stari su se bili rascvatili pravo :) a sad kako je sve promjenjeno auto koci kao blesavo a pluta na novim lezajevima nema nekih zvukova ostim toga sto mi se cuje lezaj na alternatoru pa mi motor ima zvuk kao da je g60 :lol: zbog ceka mi se i ne mijenja :cool:, jos kada sam resim amortizere, solje i 4 nove gume imada bude ladja na putu ,znaci definitivno od sada mjenjam sve zajedno ili ne diram nista to je moj moto :lol:
 
Darko_GT je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Sta je bolan Darko sa onih u Brci sto ti je Neven prico onda, to sam te htio neki dan pitat.

Ma nisam ni pitao rekao mi je da imaju neke jeftine ali pricao sam prvo sa Nevenom i necu da ga izlevatim sad zbog 30 maraka radije cu pocijepati sve pare nego da me on poprijeko gleda samo sto na ovim ima vise posla dok se skine boja ako je budem htjeo skidati . Nisu to neke pare da bi ja o tome razmisljao ;)


Uglavnom, neki dan sam te zvao na kafu (znas ono kad si izradio zbog cure, papak :D ) , izmedju ostalog da te pitam ba za te fele, da vidis sa Nevenom (znas da mene poprijeko gleda otkako sam presto bio dolazit u Funky) gdje se nalaze, da ti da broj od lika, pa da ih odem sebi pogledat. Ja ove bijele moram vratit drugu nazad, jbg :/

Ajde, znaci, samo saznaj od Nevena broj od tog lika i nista vise, moze? ;)
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Darko_GT je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Sta je bolan Darko sa onih u Brci sto ti je Neven prico onda, to sam te htio neki dan pitat.

Ma nisam ni pitao rekao mi je da imaju neke jeftine ali pricao sam prvo sa Nevenom i necu da ga izlevatim sad zbog 30 maraka radije cu pocijepati sve pare nego da me on poprijeko gleda samo sto na ovim ima vise posla dok se skine boja ako je budem htjeo skidati . Nisu to neke pare da bi ja o tome razmisljao ;)


Uglavnom, neki dan sam te zvao na kafu (znas ono kad si izradio zbog cure, papak :D ) , izmedju ostalog da te pitam ba za te fele, da vidis sa Nevenom (znas da mene poprijeko gleda otkako sam presto bio dolazit u Funky) gdje se nalaze, da ti da broj od lika, pa da ih odem sebi pogledat. Ja ove bijele moram vratit drugu nazad, jbg :/

Ajde, znaci, samo saznaj od Nevena broj od tog lika i nista vise, moze? ;)

Jbg jeste da ti ovako imas zanimljivu zensku frizuru ali ti volis Hondu a moja treba se osjeca gotivno u Cvaji tako da sam bio primoran da te izradim, Vazi odradit cu ti to, jer to ce mi biti jedan razlog vise da te zezam da imas dvije VW-ove stvari na hondi :lol:
 
ATS ih pravi, jok VW :D

A nisam jos siguran dal cu, oticu pogledat, zavrtit ih na balanserki, ako su krive, ko ih jebe. Imam jos jedne u Bijeljini, iste ove trenutne, pa se skontam jos.

Eto saznaj broj, pa javi ;)
 
Član
Ali pretezno su za GTI-a :p :lol: ali znam da ti hoces da ti honda ide brze a to ne moze bez GTI dijelova :lol:
 
Član
Mali up date , nabavi osam "rele" za podizanje prozora u slucaju da su otvoreni sa daljinca radim ovih dana mozda i veceras a hocu malo i da organizujem kabolve koji idu do vrata a ima ih ne znam ni sam koliko pa kacim slike ;)
 
Član
p270311183801.jpg

By Darko_GT at 2011-03-27

p2703111838.jpg

By darko_gt at 2011-03-27

p2703111820.jpg

By darko_gt at 2011-03-27

Eto ih na probu postavljene samo sto ce biti u poliranoj varijanti ;)
 
Član
samo ih poliraj...da je Neven slusao kad sam mu govorio jos prvi dan kad je uzeo auto verovatno ti sad nebi ni prodao...ali ti to ispoliraj pa nek se kaje :lol:
 
Nemoguce u k, kako nisu vise izbacene jbt :icon_eek: Kod Nevena su bas strcile, na cvaji nista i dalje uvuceno, hmm...

A nije lose, bit ce bolje sigurno kad se ispolira i spusca malo :cool:

@Mladjo: Ti si mu i reko da ih ovako ofarba :D
 
Član
Fele mu stoje bas, naravno da ce biti extra kada ih cijele ispoliram ima da budu dobre kao dan a curice ce imati na cemu da se ogledaju :) a crvene opruge ga vijerno cekaju jos od proslog ljeta a ovo ce ljeto da docekaju da se iskoriste :)

btw

Role bolje sto nisu izbacene previse jer bi mi kacale kada ga spustim mada distanse je lako staviti :)
 
Član
ja nevene ubjedjivao danima da ih polira...bruku slika mu doneo od poliranih i jednu slucajno mat crnu sa crvenim rubom i on odma to izabere:icon_sad: ali valjda ce Darko to da uradi sad kako treba :cool:
 
Član
Ma picnut ce ih darko ima da se presijevaju ;)


mali update promjenio razvodnu kapu i ruku stara se potrosila samo tako nisam je otvarao 2 godine sigurno sad auto ima ostriji start iz malih obrtaja , pokusao staviti finger sa blokadom ali kinezi ga nisu dobro kopirali pa blokada ne radi :lol: i vratio onaj predvidjeni bez blokade :)
 
Top