Golf mk2 1.8 GT new

Golf mk2 1.8 GT new

Član
ove dodju 62,50 KM , drug moj radi kod vulkanizera a i ja prodajem gume pa znam prima je dosta meksa od hitrisa i bolje lijepi ali se zato brze i trosi ali zato ima bas lijepu saru, drug ima syneris na audiju 1.8 T quatro za godinu su se snijele jos su one predvidjene za vece brzine a istu saru imaju kao i prima dok je hitris dosta tvrdji i manje se trosi ali zato losije prijanja.
 
Član
jbt to je povoljno pravo, mozda i ja da vidim sebi dvije u ovoj dimenziji da uzmem, imam dobre hankook, isto nove, njih bi naprijed stavio,a tigar moze nazad:cool:
 
:cool::cool: bit ce ovo odlicno kad se stavi na golfa ;) jedan od boljih modela felgi koje odlicno stoje na golfu 2 a i odradio si ih odlicno :cool: puno ljepse nego tvornicki i preko plastifikacija
 
Član
ma meni su prelijepe jedva cekam da ih zavrsim i namontiram ali malo sporije ide posto vecinu smirglanja i poliranja radim rucno ili impovizujem neku cetku za busilicu koja se brzo raspadne :) trazio sam one spuzvice orginalne ali nema ih nigdje samo imaju haube za brusilicu a brusilicom ne mogu prici ni pomocu trikova.
 
Član
ma samo polako,dok jos krene sezona kako treba...pa nek cure popravljaju sminku na felgama a ne da otkidaju retrovizore :lol:
a moze se i podviriti preko felgi :D
 
Član
nadam se da hoce i ja sam dosta slika pregledao sa ATS-om i extra je taj spoj :) a nisam u onom fazonu petokrake bla bla novi modeli fela za nova auta stariji za starija i drzim se toga .
 
Član
hahahah i ja kada sam je tek nabavio sve zivo sam gledao kako bi se moglo obloziti ovo ono :) pa na kraju daj i na telefon da zalijepim
 
Top