Golf mk2 1.8 GT new

Golf mk2 1.8 GT new

Član
Hvala na pohvali , znam da samo jos to koci da dodje do izrazaja ali kao sto rekoh doci ce i to na red dok sve kompletiram.
 
Član
Mislim da treba da prestanes da razmisljas o tome :D

Meni bre to nikad nije bilo gotivno. Uopste mi nije lepsa od dvojkine table. Ako vec hoces da menjas, ubaci iz cetvorka, ona je vec daleko savremenija ;)
 
Član
meni je mnogo ljepsa i kvalitetnija tabla od trice, jasno :)

ako se dobro slozi izgleda mnogo bolje od dvicine koje nije mogla biti od jeftinije plastike;)
tak da podrzavam plan;)

p.s. te lajsne izgledaju lose skroz, nabavi od gti s novijih modela :)
 
Član
kod mene je vec kozna tabla nije plasticna ali pade mi na pamet da bi bio fazon mada se onda moram oprostiti sa bord kompjuterom :(.

Lajsne ce doci na red samo dok ih uganjam ako pogledas slike vidjet ces da nisam osjekao jezik od lajsne na zadnjim rubnjacima sa namjerom da cu da ubacim lajsne od GTI-a
 
Član
slazem se sa madison-om u vezi table...ako je ta tvoja kozna ok i nije ispucala - ne eksperimentisi...
moracu cu ja ovih dana navratiti do brckog da vidim tu masinu ;)
 
Član
Ma kozna je i nije ispucala to je samo bila prolazna ideja ali pre da cu ovu svoju da isupam napolje i da je dobro operem kao i ventilaciju i da ugradim filter unutrasnjeg prostora da ne baca vise prasinu u auto ne mogu se nacistiti :icon_mad: ,

Navrati drug, moja vrata su za sve otvorena :icon_smile:
 
Član
Nasao filter sa ovim filcom okolo da bolje dihtuje prerezao ga i ubacio u kutiju u kojoj kao da je napravljeno leziste za ovakvu "modifikaciju" :lol:
 
Član
radi normalno cak imas opciju da filter namirises mirisom za auto klime i da ubacuje mirisljavi zrak :lol:
 
Top