Golf mk2 1.8 GT new

Golf mk2 1.8 GT new

Član
Evo opet mali upadate, Svecano nabavljena BERU Germany razvodna kapa u kojoj kinezi nisu smjeli da izbacuju skart :) i Sinex silikonski kablovi za svjecice sa metalnom zastitom a postavio sam i amortizere na haubu ;)

dsc01977v.jpg

By darko_gt at 2011-06-01

dsc01978m.jpg

By darko_gt at 2011-06-01

dsc01979o.jpg

By darko_gt at 2011-06-01

dsc01980r.jpg

By darko_gt at 2011-06-01

dsc01981ms.jpg

By darko_gt at 2011-06-01


Stizu mi Sparco kadice za mjesec-mjesec ipo zeljno ih iscekujem. :123:
 
Član
Nisi zavrsio dvije desne da te pohvalim :) uglavnom ni ja nisam cuo tu rijec :lol: lijeve su ispale extra samo desne jos da doradimo i extra imam 4 ogledala :cool:
 
Član


Uploaded with ImageShack.us

Evo dosla na red i reparatura upravljackog sistema , bio je u planu servo ali kada smo podigli na dizalicu i pogledali kako stoje stvari morao bi da biram izmedju serva i klime i biram klimu naravno posto bi za servo morao da prepravljam remenice na PK od alternatora i vodene pumpe da bi na radilicu dodao duboku i tako isto postavio novi nosac alternatora i vodene pumpe na kojem lijezez i servo pumpa a onda nema mjesta da se uglavi kompresor posto nije standardan od golfa nego je od nekog seata razmontirana klima a kompresor ide na klasicnu klinastu remenicu sto mo znatno olaksava posao , uglavnom za sada ostaje mehanika volan osim ako mi ne padne nesto na pamet pa da prebacim i to nekako . Promjenjeni stabilizatori balan stangle , zupcasti remen i spaner to sam zaboravio da slikam ali slikat cu ovih dana ;)

Sto se tice upravljackog mehanizma sve se mijenja letva, spone , krajnice , mandzetne usput i klinasti remen i svecano sam se sjetio da postavim prekidac koji je se naravno davno raspao, za paljenje svjetla u gepeku.
 
Član
Das auto :cool:

kada zamjenim ovo onda sam miran ostalo mi je samo jos vjesanje da izmjenjam ovo ostalo je sve novo , (kineticki zglobovi, mandzetne, svi diskovi , plocice, lezajevi, 4 gume , ulje, zupcasti, spaner, hidropodizaci, dihtung dekla, dihtung kartera , semerinzi na bregastoj , radilici, vodena pumpa, remontovan alternator, remontovan alneser, akumulator, remontovan karburator, kablovi, svjecice, bombina, razvodna kapa , ruka , stabilizatori i gume balansstangle, seleni zadnjeg i prednjeg trapa , mali seleni na prednjim lafetama , aksijalni lezajevi amortizera, vakum crijeva sva promjenjena , svi filteri, g12 jos od zime, nosaci motora isto mjenjani i sutra letva, spone i krajnice) i sve je ispravno i nema vise sta da lupa , ostalo mi je da uradim zastitu do zime, da popravim sto je izlupano od kamencica i ispoliram auto .

Naravno sparco sjedista mi stizu 15-17 jula i jos svakkakvih dzidza pa se onda nastavlja borba u drugom smjeru ;)
 
Član
a sta da ti kazem, pedantan si, to je sigurno
svaka cast na radovima
kod tebe ce biti svega u narednom periodu:cool::cool:
samo redaj slike:icon_smile:
 
Top