Golf mk2 1.8 GT new

Golf mk2 1.8 GT new

Ma hocu malo da se izvjezbam prije nego po autu pocnem :) aj sad da ne off-amo po temi, jos dvije Cup-ice tebi druze moj valja strugat :D
 
Član
;) ;) ;)
Evo koja slika odpilike da vidimo na sta ce liciti ;)
viewer.php
[/URL][/img]
viewer.php
[/URL][/img]

Ekstra ce ovo biti..I onda opruge ;) ;)
 
Član
Ma nece se on malo spustiti nego PUNO :lol: samo dok se resi jos par stvari i spustanje dolazi na red ;) . Auto sad nenormalno dobro lijepi sa ovim felama i novim gumama mozes motati po krivinama kako hoces
 
Administrator
odlicno izgleda... svaka cast... jos dok se PUNO spusti biti ce taman:D
front mi se posebno svidja jer nije kao vecina drugih tj. maska bez znaka... ova maska mu bas stoji;)
sretno u nastavku;)
 
Član
Drago mi je da je neko pristalica 4 fara i maske sa znakom i da me neko razumije :) a ne svako cupaj te farove i stavi masku bez znaka to bi me najjeftinije u pocetku i izaslo ali meni to nije fazon mozda nabavim masku bez znaka samo iz fazonna eto cisto da je imam posto nije skupa ;)

Evo jedna before and after



Uploaded with ImageShack.us

A evo jedan jos zesci before and after :lol:



Uploaded with ImageShack.us
 
Hahah, ovo je bilo before druzenja sa Erolom i after druzenja sa Erolom :lol: svo ono zvocanje da poskidas chuning detalje je urodilo plodom, doduse ove metlice sa brisaca su spale nakon OMV top wash tretmana :icon_biggrin:

Dobro je, ides na bolje, me like ;)
 
Administrator
iskreno meni se bas svidja sto je ta maska... ne mora svaki golf imati masku bez znaka i sa 2 fara...
i nisam pristalica ovih ats-ica jer su ceste ali uz tvoju boju mu odlicno stoje i preporodile su se kako si ih sredio... ;);)
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Hahah, ovo je bilo before druzenja sa Erolom i after druzenja sa Erolom :lol: svo ono zvocanje da poskidas chuning detalje je urodilo plodom, doduse ove metlice sa brisaca su spale nakon OMV top wash tretmana :icon_biggrin:

Dobro je, ides na bolje, me like ;)

Ovo je role cak bilo i prije farbanja znaci pre neke 3 godine cak je jos imao ako se zagledas plastificiran prag i na prelomu linije po polovini auta crnu liniju a i nazad na gepeku isto plastifikaciju a OMV je ucinio svoje bilo je kao na filmu :D dok sam gledao kako antena i peraja lete na strane :D

pioneer_09 je napisao(la):
iskreno meni se bas svidja sto je ta maska... ne mora svaki golf imati masku bez znaka i sa 2 fara...
i nisam pristalica ovih ats-ica jer su ceste ali uz tvoju boju mu odlicno stoje i preporodile su se kako si ih sredio... ;);)

Ma i ja sam se razmisljao dali da ih uzmem ali petokrake su previse isfurane za bbs nisam imao para a ats mi se svidio ovako polira pa reko sto da ne :) i extra je ispalo bar meni posto ce uvjek biti neko ko ce reci njaaaaahhhh nije nesto a da on ulozi pare, trud i vrijeme onda bi bilo dobro
 
Član
fino su legle ove ats-ice kontam i ja uzet iza zime jedan par;)
Samo m ireci koliko su jota ove tvoje jel 7 ili?

sto se tice maske samo bi je uzeo i vidio kakvo ce biti na autu :icon_smile: i ja vsie voli msa 4 fara ;)
 
Član
Ma legle su pravo pogotovo sad dok sam gledao dok matori vozi golfa u dolazecem stanju izgleda jebacki :) jos kada legnu opruge brrrrrrrrr :D

Btw hvala na pohvalama .
 
Član
Skrabo je napisao(la):
fino su legle ove ats-ice kontam i ja uzet iza zime jedan par;)
Samo m ireci koliko su jota ove tvoje jel 7 ili?

sto se tice maske samo bi je uzeo i vidio kakvo ce biti na autu :icon_smile: i ja vsie voli msa 4 fara ;)

Jbg drug mislim da su 7 opet ne znam to drug Erol mozda bolje zna pa neka se oglasi :)

GolFanatiCars je napisao(la):
znas sta ti je ciniti :cool: spustit :icon_biggrin:

sve drugo je odlicno :icon_smile: preporodio si golfa :cool:

Biti ce spusten jos par stvari dok se zavrsi pa ce i to doci na red mada vec imam crvene opruge ali hocu da izmjenjam i sve amortizere sa svim soljama i da onda ubacim opruge nisu mi losi amortizeri ali necu da razmisljam kada su amortizeri za dvojku 27.50 KM po komadu BOLJI :icon_biggrin: a solje swagove po 12,50 mada cu uzeti lamfordera on je dosta skulji dodje nekih 18 km komad ali je i bolji a zadnje dodju po 5 :lol: tako da sve kompletiram sto se tice vjesanja a sto se tice ostalih djelova moram da zamjenim letvu volana dobila je lufta jbg nisam vidio da su mi pukle mandzetne :icon_mad: i desni unutarnji kineticki prokucao mi je :icon_mad: isto pukla mandzetna :icon_mad: i nisam vidio i to ce me doci 75 km plus reglaza trapa a ostalo cu sam da odradim.
 
Legend
e bas super izgleda,uporedba before & after sve govri......
a sad ,muski u pod da ti tvoj rad i trud tek dodje do izrazaja,svaka cast i samo ovako fino dalje ;)
 
Top