Golf mk2 1.8 GT new

Golf mk2 1.8 GT new

Član
Jos manji update :) napravio sam blokadu na golfu sad cu da vatam klipove po zraku :) i znaci ne vjerujem da razvodna kapa i ruka mogu toliko da guse auto probudio sam ljutog GT-a ispod haube :lol: Sutra fele prelaze u moje vlasnistvo role zagrijavaj jagodice :)
 
Član
dsc01952w.jpg

By darko_gt at 2011-04-02

dsc01948u.jpg

By darko_gt at 2011-04-02

dsc01949jz.jpg

By darko_gt at 2011-04-02

dsc01951rr.jpg

By darko_gt at 2011-04-02

Evo jedne u pola gotove :) . Ipak sam se sam odlucio na taj poduhvat i svidja mi se kako je za sad ispalo ;)
 
preporodio si felge :cool: 10 puta su bolje polirane :cool: djaba boje ipak polrano je polirano a i tvornicki je na ovim ATS tako najbolje ;)
 
Član
Trudim se :) i meni su 10 puta ljepse ovako polirane nego u crnoj boji sreca nisu dobro ofarbane pa je lako skinuti boju mada sam nasao 2 sloja boje cak i sivu boju :S . A sto se tice dijela oko sarafa i obruc oko srca felge to je koliko sam vidio bronirano ili je farbano nekom jebackom bojom koju nije cak mogla ni kisalina nagristi samo treba da poskidam ostatke boje sa toga da se vidi kako treba :) btw juce sam preuzeo felge a jedna je vec pri kraju a uzeo sam i nove gume 195/50 tigar sara hitris

p010411183001.jpg

By darko_gt at 2011-04-02

p0104111829.jpg

By darko_gt at 2011-04-02
 
Član
Role samo jedan info derem nevena za dvije duzine ladno :) jos slajdram na startu lose mi gume skroz btw vektra ima 105 ks a golf "90", rekoh da sam probudio ljutog GT-a :icon_smile: sad mi je srce na mjestu :cool: izgleda da mi nije otvarao drugo grlo vec duze vrijeme i posle remonta ili nisu dobro svjecice bacale dovoljno struje zbog fingera i kape mada mi je neki dana kada sam zakivao u blokadu ostao zablokiran leptir na punom gasu dok nisam opet lupio do poda mozda ga je i to procepilo :)
 
More bit da bidne to :) Neka, neka, bitno da si zadovoljan :cool:

Evo i ja dovezo auto danas, rubovi i pragovi sad gore, postavit cu slike sutra, mrak me uhvatio danas.

Sto se tice Hitrisa, odlicna dok je nova, kad se skine onaj povrsinski sloj, slabe gume skroz, al uceras im, jedna sezona jedne gume, druga druge :D
 
Ne znam za Primu, ona mi je bila vec potrosena kad je dosla s felgama, al Hitirs sam nove uzeo i kao sto rekoh, kad je tek natakaris, odlicno lijepi, kasnije vec gubi dah lagano :)
 
Član
Ja sam na Puntu imao Primu 195/50-15 + Eibach opruge ,kroz krivine kao zalijepljen ,odlične gume i po suvom i po kiši , jedino snijega ne vole ni na slici vidjeti.:lol:
E sad neznam kakve su kad se potroše , pošto sam prodao auto , a prešao sam sa njima 6.500km.
 
Top