Golf mk2 1.8 GT new

Golf mk2 1.8 GT new

Član
Ja sam prezadovoljan kako izgleda a sija boze cak jace od orginalnih helinih sto su bili vjerovatno su sociva bila vec potrosena ipak im je skoro 24 godine :) a polako doci ce i kristalni zmigavci a uskoro i sociva za velike farove :) , A sto se tice znaka ne znam bas sad hocu pragove da uradim carbonom i rubnjake a i zadnji branik kao i retrovizore a i zadnji spojler :lol: , odo sad da promjenim diskove, pločice, lezajeve , klijesta i crijeva vrijeme je pogodno pa kacim slike ;) :123:
 
Član
dsc01941ss.jpg

By darko_gt at 2011-03-19

dsc01942c.jpg

By darko_gt at 2011-03-19

Evo koja fotka da se vidi kako je to islo :) napravio bi koju vise ali su mi ruke bile preprljave da bi slikao fotoaparatom :)
Prednji kraj sam zavrsio ostao je jos zadnji nisam stigao za jedno vece i to ali ima dana .



Jose90 je napisao(la):
Extra druze, nema odmora u tebe :icon_biggrin:

Hvala drug, jbg trudim se koliko mogu :)
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
kako je ovo mocno vidjeti :cool: svaka cast ;) opasno mi se svidja kako si odradio ;)

A tek uzivo lika je izaslo sve oko 400 km posto su morali da idu can bus balasti a ove led "maglenke" su isto 140 km ali tako mocno sjaje da nije puno para a i kvalitetno su uradjene da ih svako pozeli zaobljene i prate linije auta kao da su pravljene za passata b6 iako mi je ruka drhtala dok sam sjekao resetke znajuci da je svaka po 50 KM :lol: ali ispalo je cool ;)
 
Član
Evo svecano promjenjeni zadnji diskovi,lezajevi, plocice i klijesta evo slika da ne mislite da levatim samo sam slikao fonom jbg foto aparat nije bio blizu a prljave ruke :icon_smile:



Uploaded with ImageShack.us

BTW
ATS Cup se resavaju za 10-ak dana pa idemo na crvene opruge :)
 
Član
Skrabo je napisao(la):
Darko_GT je napisao(la):
ATS Cup se resavaju za 10-ak dana pa idemo na crvene opruge :)

Bit ce onda ekstra :icon_biggrin: :icon_biggrin:
samo naprijed ;)

I ja se nadam da ce biti ako i jedne felge leze na golfu leze ats i bbs , samo sto su ove farbane u crno i imaju cvenu liniju na rubu sto pase mojoj boji auta ali nisam siguran da cu ih ostaviti takve ali kada stavim na auto vidjet cu kako izgleda pa cu valjda skontati sta je bolje polirati ili otaviti crno :)
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Sta je bolan Darko sa onih u Brci sto ti je Neven prico onda, to sam te htio neki dan pitat.

Ma nisam ni pitao rekao mi je da imaju neke jeftine ali pricao sam prvo sa Nevenom i necu da ga izlevatim sad zbog 30 maraka radije cu pocijepati sve pare nego da me on poprijeko gleda samo sto na ovim ima vise posla dok se skine boja ako je budem htjeo skidati . Nisu to neke pare da bi ja o tome razmisljao ;)
 
Top