Golf mk2 1.8 GT new

Golf mk2 1.8 GT new

Član
Twister je napisao(la):
Ajde ako nije problem neku sliku od branika, u dnevnim uslovima, :icon_question:....bas me zivo zanima kako to izgleda na G2...video sam na raznim modelima ali na G2 jos nisam video.

Sto se ostalog tice...vidi se da imas zivce poput mene :lol: ;)

slikat cu druze ali malo pre sam i zavrsio branik a vidis da je 15 do 10 :) ili do 22 :) a da trebaju zivci trebaju brate i te kakvi sam oda je imao neko da mi drzi fen dok je razvlacim jos bolje bi uradio ovako sam morao da uradim prelaz na cosku sa obje strane ali ne izgleda lose probad su peglom jos bolje stopiti foliju za foliju tako da se nece ni primjetiti ;)
 
Član
A to....pa tako reci :lol: jadna mama mora da se i ona istraumirala kad je cula da ces uzeti peglu :lol:
 
Član
Twister je napisao(la):
A to....pa tako reci :lol: jadna mama mora da se i ona istraumirala kad je cula da ces uzeti peglu :lol:

:lol: Jbg da je kako da se ima grijac u prstu to bi bilo najbolje :lol: . Mada ce se opet vidjeti prelaz ali jbg bar ce biti manje upadljivo .
 
Član
dsc01916.jpg

By darko_gt at 2011-03-14

dsc01917di.jpg

By darko_gt at 2011-03-14

dsc01918n.jpg

By darko_gt at 2011-03-15

dsc01921v.jpg

By darko_gt at 2011-03-15

dsc01922p.jpg

By darko_gt at 2011-03-15
 
Član
jbg nista teze od same plastike bar za sad , mada se jos nije nakupilo prasine na njemu ko zna mozda je odbija folija ::lol: ili ja dovoljno brzo vozim da nema vremena da se nakupi :)
 
Član
svaka cast druze samo naprijed dobro ovo radis ;)
Znas sta bi mozda jos dobro bilo uraditi ovaj znak u carbon :icon_biggrin:
 
Top