GOLF Mk2 1.6d

GOLF Mk2 1.6d

Član
sprej je obicni nki bio 8-9km ali je mogao na vece temp. ne guli seboja samo treba dobro odmastiti poklopac benzinom cistim i pripremiti ga malo bolje ako se hoce da potraje... ja sam to onako samo malo nabrzaka da ne bude saren, nisam ga bas ni odmastio i dobro je sluzilo...
Pitam posto ja sebi hocu da uradim hvala ti.pozz
 
Član
ma nema na cemu tu smo da razmjenjujemo iskustva i da se pomazemo... a spustio bi ja njega rado ali kad sjedne 3-4 u njega i ovako ponekad zna zapinjati za rubove, ali s sela sam pa ima i makadama i svasta nestoo tako da to zasada nistaa mozda nekad kasnije...
 
Član
vidicuu mozda capnm opruge prednje za krug dva ali mi onda ostane previsok pozada.. pa cu to mozda kad zbavim one deblje od pasata pa ga uperiti onda :D
 
Član
odličan golf druže,fino radiš.Imam pitanje kako si spojio te zvučnike sa zadnje police ja imam 2 clarion trosistemca kontam ih direktno na pojačalo spojit imam još 3 izlaza slobodna na pojačalu ali kada ih spojim ne dolazi nikakav zvuk iz zvučnika ne znam u čemu je caka nisam baš stručan oko audio sistema
 
Član
na dva mi dolaze izlazi sa pojacala, a na dva sa playera... de poslikaj pojacalo i njegove izlaze da vidimo u cemu je problemm... ili nisi dobro nesto spojio ilii su ti otisli izlazi na pojacalu...
 
Član
koja slicicaa dosao kuci namontirano svee sto je trebalo vratiti na njega i par novih stvrcica...

 
Član
Slazem se sa amerom grtalica je izgleda dobro cistila ispred sebe samo je na sunce malo ostavi i ko nova predji matt sprejom i t oje to..i zmige vrati il zute il nadji one bijele plastike..ne stoje mu tamni ..
 
Član
a te mglenkice su onako zasada stoje tu posto imam plave sijalice one u farovima, ko fol xenoni.. pa kad je kisa nda njih upalim malo ljepse osvijetli i po zimi pogotovo kad je snijeg dobro mi dodju bas... papucice cu najvjerovatnije skinuti.. tu su bile otkako sam ga kupioo pa nikako da ih skinem.... zmigavci su zatamnjeni jr su i stopke u tm fazonu pa ne bih da ih mjenjam.. ovako mi se zasad svidja..
 
Član
naskupilo se opet malo parica pa daa ga unaprijedimo i neke stvari malo ponovimo...

kugle obe febi orginalne, jeste da su za duplo skuplje alii hajdd to da sam miran onda... :D

onda seleni, ali vise nece ici ovi njegovi posto tih mjenjam svakih 6-7 mjeseci...

nego idemo na ovo:

jeste da su i onii za duplo skuplji skoro ali da ne skidamm visee... sad cu biti valjda miran sto se toga tice..
i da se malo ojacaa da bude stabilniji itd ide ovo:

jos ostalo uzeti za stangu gumice one i stabilizatore ili kako se vec zovuu i sarafanjee :D
 
Top