GOLF Mk2 1.6d

GOLF Mk2 1.6d

Član
bad_look je napisao(la):
Dobri su to motori na većim obrtajim posebno...sredi ga i ima d aide baš fino...sretno...pozzz:cool:

motori su kao zvrk ide do 2500 obrtaja kao obicni na 4000 :icon_biggrin: i jos brze i navlaci i sve... jos samo da mi je naci kakav ic da mu ubacim i ne treba nista vise za mene dovoljno...
 
Član
eh nije me bilo odavno uglavnom oko autaa se radjuka svasta pomalo.. svasta nesto se mjenjalo stavljano na auto tako da je utegnuto zasad... sledeca investicija je varenje poda i mjenjanje pragova.. I najbitnije sto je nabavljeno a dugooooo se bas trazilo je ovo:

imag
tu je prljav na slici nije mi se dalo prati aa da to stoji da se ne ugradi :D pa je pranje kasnije odradjeno :D
 
Član
u mene 51kw al nekako 15 velika gonjam na 13 odavno bile 14 fabricke skino ih stari kako ga je vozio a sad bi ja stavljo neke 14 sire i dobre gume a kako ide na 15 imal razlike u ubrzavanju :)
 
Član
eh i ja sam imo par mjeseci taj mootor.. pa vratio obicnog dizela sad zasad njego fabricki... a na 15 sa gumama 195/50r15 ti je znaci malo samo tvrdji ono kad je losiji put vise se osjete malo neravnine itd.. malkice samo volan tezi... na ubrzannju je istii... ali zato u krivinama ide nigdje kocio prije krivine nisam stabilniji jee dosta bas...
 
Član
evo jutros se nesto ubacilo onako malo odavno vec upola bilo pripremljeno.. jos ksnije presvuci i taman... ovih dana takodje auto bi trebalo na varenje poda i pragova varenje / mjenjanje...

 
Član
doslo vrijeme i da se vari i to dobro bas treba zavariti.. supalj vise nego sam se nadao.. kupljena 2 pocincana praga takodje da se zamjene i podovi i solje zadnje... 6kg zastite, mislim da ce biti dovoljno i tako jos stvarcica, skupo e me izaci ali ajd radim za sebe da ostavim pa neka..
 
Član
uuuu dobro je uvatio,i kod mene je bilo tako samo sam ja uspio to dobro povariti:)
samo polako drug volja je bitna a to sto je trulo i nije toliko strasno ako jos uvijek ima gdje za zavariti a kod tebe vidim ima masala hehehe;)
 
Član
Procjeto golf ko tulipan :D hehehe lagano samo pazi ko ti radi taj pod da bude da valja... malo si vala pretjerao sa ovom zadnjom policom... Ko da ti treba da imas sesnes trosistemaca u autu...
 
Član
ovaj sam motor vec imao od ranije uradio ga generalno i ide sto se kaze kao metak pa sam zato ubacio... a ni ovaj obicni sto sam izbacio nije los isao sam sa 4 brzine 155kmh uz malen nagib uzbrdo na autoputu...


evo koja slika malo sam ga sredio koliko se moglo posto sam ostao bez prebijene pare pa sam ucinio sta se moglo...
bio je sav prljav od ulja pa sam to fino kinuo i dihtung novi stavio... onda poklopac prespricao nekim bezze spejem dok ne bude kasnije crni pa ce ici par dijelova u crno da to bude fabrika vise... evo koja slika u toku rada i kasnije kad je malo opran... zasad ostaje ovako pa ce se to jos sreditii...




da li si farbao obicnim sprejom ili neki posebni ? ako je obicni moze li se zapaliti mozda i guli li se boja ? inace fin golf samo u pod sto vise :)
 
Član
Procjeto golf ko tulipan :D hehehe lagano samo pazi ko ti radi taj pod da bude da valja... malo si vala pretjerao sa ovom zadnjom policom... Ko da ti treba da imas sesnes trosistemaca u autu...
ahaha procvjetaoo i to dobro, jos sto ga je lijepilo onim poliesterom za camce sa onim vlaknimaa... a imao tako nesto tih zvucnika u kompenzaciju imao pa reko hajdd da ih postavim.. sad su svi izlazi zauzeti i taman je ne treba mi zasad vise :D imam 8 zvucnika + wufer... i jos za njega moram kakvu vecu kuticu praviti, posto je sadasna samo onoliko koliko je i wufer pa mi je ja msm malena..
 
Član
da li si farbao obicnim sprejom ili neki posebni ? ako je obicni moze li se zapaliti mozda i guli li se boja ? inace fin golf samo u pod sto vise :)
sprej je obicni nki bio 8-9km ali je mogao na vece temp. ne guli seboja samo treba dobro odmastiti poklopac benzinom cistim i pripremiti ga malo bolje ako se hoce da potraje... ja sam to onako samo malo nabrzaka da ne bude saren, nisam ga bas ni odmastio i dobro je sluzilo...
 
Top