GOLF Mk2 1.6d

GOLF Mk2 1.6d

Član
evo jos se ponesto i juce radilo.. malo se utezao pednji trap sve odlicno seleni bili losi pa su odmah kupljeni i zamjenjeni...
 
Član
evo jos se ponesto nabavilo :D
tapacirane zadnje ove police

i motorici, prekidac i komplet instalacija sva za nivelaciju farova :D


 
Član
konacno stiglee i felugee, sad trebalo bi njih malo srediti onaj zastitni plasticni sloj na njima se ponegdje ogulijo i neggdje nasklobucio pa ispod prljavo onako, cime je to najbolje rijesiti i kako??
 
Član
zna li iko kako da izvadim sijalicu onu iz ovoga i zamjenim uspio sam odvojiti onu sivu plastiku ali ne mogu sijalice izvaditii da zamjenim...
 
Član
Uništi sijalicu ako ne može van ili izvadi cijeu tu plastiku sa stim stopicama i sijalicama van....pozzzz:cool:
 
Član
moracu nesto nekako pokusati samo da ne skrsim plastiku ovu posto sam jednu polomio vec.. a ovaaa je od klimee pa bi bilaa bas stetaaa :icon_smile: :icon_biggrin:
 
Član
ako si rastavio one plastike, gurni pinove prema van tj prema pravcu sijalice i izvuci ce se kompet sijalica sa pinovima...
 
Član
evo malo da se javim uglavnomm vozika se pomalo i radi ponesto na autu.. danas stavio rucice i volan od 89 godine.. skinuo sam onaj kao sportski... evo i koja slika...


 
Član
I ljepse mi je i boljee i kad se vozim i sve od onoga.. vise nekako uzivam i bolje vidim tablu maa sveee mi je bolje :123:
 
Član
Namontirane, balansirane spremnee samo cekaju jos koji dan i idu na auto... gume su 195/50 R15 UNIROYAL RAINSPORT Made in Germany :icon_biggrin: nek je sve njemacko i auto i feluge i gumee :icon_biggrin:

 
Član
ove su felgice odlicne kad se ispoliraju i kad se auto spusti na mjeru onda izgledaju odlicnoo.ovako bez spustanja ko terenac ce golfic biti..;)
 
Član
za poliranja sad zasad se nama plitak dzep... a spustati bas i ne mogu nesto zbog ovih nasih puteva nikuda onda zimi ne mogu maketi... :icon_rolleyes:
 
Top