GOLF Mk2 1.6d

GOLF Mk2 1.6d

Član
Od spustanja zasad nema nista.. postoo zivim na selu pa ima svakakvih puteva i onda bi me pogotovo zimi zezalo sa 13kama kad bi stavio nebi mogao maketi.. fino se ponasa u krivini pogotovo kad se uleti brze malo stabilniji je i manje se navija itd.. samo malo treba cvrsce drzati po makadamu volan postoo gaa kamencicii tjeraajuu malo lijevo malo desno :lol:
 
Član
malo opran


nabavio sam optizere pa cu staviti po 3 pozada po opruzi jer su mi slabe bas pa kad neko sjedne pozada na svakuu neravninu sitnu na putu kad naleti zakaci mi...
 
Član
Skini mu kuku, ofarbaj linije na braniku u crveno, malo ga spusti i ofarbaj mu ko na slici ovaj dio na gepeku u crno i bit ce predobar

a23arn.jpg
 
Član
posjeca me na mog golfaca..a slazem se sa tinkijem ako imas osigurac na kuki samo je izvadi i ovaj branik osvjezi crnim matt sprejem i izvuci crvenu liniju kao na prednjem braniku...bas kao na slici ovoj samo bez dubokih branika..;)
 
Član
hvala.. imamm to sve u planu ali me malo zezaa svasta nesto paa see nikako naskupiti da se kupi stosta tihh sitnica i sve odradi.. kuku cu morati prepraviti da mi se sarafi posto se ne moze skinuti... sprej takodje moram uzeti pa cu uraditi i pozada liniju crvenu ali kad uzmem crni moram i prednji branik prijeci jer mi je traka maloo popustilaa pa je boja razlila se.. i joss za crno oko sajbe to ce doci na red dok jos nadjem sajbuu sa tim spojlerom pa ubacim nju onda cu uraditii mat rno okoloo i to je too...:icon_smile:
 
Član
ma jedan sprej ti moze biti ali prvo nanesi plastik primer u spreju pa onda crni matt bumper da ti se kasnije ne ljusti ja tako odradio na svom golfacu jos ima rubove i mogao mi biti jedan sprej i retovizore presao i odlicno kao iz fabrike a linije izolir trakom odradis ja uradio ima godina dana nije jos popustila...;)
 
Član
http://www.pik.ba/artikal/2246387/zadnji-spojler-za-golfa-2/ evo ti spojler na gepek sto ide
 
Član
daleko mi je taj rekao sam ja ovome svom kolegi kad mu naleti da mi ostavi posto meni treba on sa sajbom da imaju rumee na njojj pa cu to sve zajedno staviti i miran... aa ovo za branikee cim mognem uzecu ja sebii te sprejevee i prijeci ih a crveni za zadnju liniju vec imam... :icon_smile:
 
Član
malo da se javim nisam odavno :icon_biggrin: auto ide voze se... ovih dana abd trebao bi leci mjenjac 5 brzina od dizela... posto je trenutno u njemu 4 b i spore jos ima bas brzine... i mozda neka turbinica legne...
 
Član
eh lego je 51kw u auto trenutno... i mjenjac od 5b samo me a nesrecuu zeznulo nesto pa preskocio zupcasti... i 2 danaa se prepirem sa majstorima da nije to to i da ne ide kako treba... tako da mi je otislo 100km iz dzepa bez potrebe koje sam planirao uloziti na sredjivanje motornog prostora.... u toku radova nista nije slikano... bice slika trenutnog stanja kasnije...
 
Član
kad si vec ubacivo motor komotno si mogao od trice 55kw ili tdi 66kw..i u mene je 4 brzine pa opet ide ko haubica..alipo pitanju motora il orginal golfov 59IC ili od trice bi ubacio..;)
 
Član
ovaj sam motor vec imao od ranije uradio ga generalno i ide sto se kaze kao metak pa sam zato ubacio... a ni ovaj obicni sto sam izbacio nije los isao sam sa 4 brzine 155kmh uz malen nagib uzbrdo na autoputu...


evo koja slika malo sam ga sredio koliko se moglo posto sam ostao bez prebijene pare pa sam ucinio sta se moglo...
bio je sav prljav od ulja pa sam to fino kinuo i dihtung novi stavio... onda poklopac prespricao nekim bezze spejem dok ne bude kasnije crni pa ce ici par dijelova u crno da to bude fabrika vise... evo koja slika u toku rada i kasnije kad je malo opran... zasad ostaje ovako pa ce se to jos sreditii...




 
Top