GOLF Mk2 1.6d

GOLF Mk2 1.6d

probaj taj desni blatobran naštimati višlji je i od haube.nikako se nije uklopio pogledaj kako maska stoji u desnom kraju(suvozačeva strana).
 
Član
znam too gledao sam bas neki dan ali on ima fiksne rupe.. kontam da mi je do prsa ovih dje se kaci maska na njihh da su ona malo kriva.. ali to moram sve skinuti i branik itd pa ganjati stimat... cekam neki poslic i parica malo pa bi ga rastavio olakiro malo i sredio sve i onda fino sve sastaviti...
 
Član
fino izgleda golf motor je super imao sam ranije... tu crvenu lajsnu na braniku nemoj tako do kraja branila makar jedan prst od coska ostavi u crno, felne lepo stoje a mozes i onaj treger da vratis da izleda ko ovaj
upload_2014-7-21_11-20-5.jpeg
samo mu napravis ovakav spojler nije los stil mose sa tim felnama
 
Član
krovne nosace onako po potrebi nabacimm kad mi zatrebaa da nestoo prevezem itd. nez od cega bi napravio spojlerr taj kontao sam i too imam neki zbavio sam onaj sto na siber ide pa sam nesto kontao moramm viditii kako bi too izveo..
 
Član
mozda bi moglo to da se izvede tankim aluminijumon ili bilo sta plasticno samo da se moze seci lako i onda lepo napravis drzace za to prefarbash u crno i eto
 
Top