Golf III by rale_cazin

Golf III by rale_cazin

Član
RE: Golf III by rale_cazin GTI oznake

uradis ono sto je clan fujilo uradio svojoj dvici i car si, nista jace realno ti ne treba. Izgled imas, ustvari imas ono sto malo ko ima, jos motoragu rijesis i car si, al totalni:cool::cool::cool:
 
Član
RE: Golf III by rale_cazin GTI oznake

A detalji su cudo :cool: Svaka cas ovo bas daje jos neku posebnu car ;)

Posebo ovo na pragu je cool ispalo :icon_smile:

Nego jesil mislio mijenjat i ove zadnje stopove, znam da hoces da je sto vise orginalo al kad su vec i farovi i maglenke mijenjene mogo bi i njih zamijenit sa nekim modernim :D novije nekako izgleda a ima dosta modela u ponudi sto dosta lice orginalnim ne odskacu toliko da orkinalnog izgleda pa bas kulturno igleda i ne bude chunerski :cool:
 
Član
RE: Golf III by rale_cazin GTI oznake

ArminM je napisao(la):
ko nadje manu svaka mu cast, odlican auto, i dobro kazes, bas se primjeti kako mu nazad nesto fali. Kad se stavi rep bit ce to odlicno;)

Nasao sam mu ja manu :D nije moj :icon_sad: ;););)
 
RE: Golf III by rale_cazin GTI oznake

adi187 je napisao(la):
A detalji su cudo :cool: Svaka cas ovo bas daje jos neku posebnu car ;)

Posebo ovo na pragu je cool ispalo :icon_smile:

Nego jesil mislio mijenjat i ove zadnje stopove, znam da hoces da je sto vise orginalo al kad su vec i farovi i maglenke mijenjene mogo bi i njih zamijenit sa nekim modernim :D novije nekako izgleda a ima dosta modela u ponudi sto dosta lice orginalnim ne odskacu toliko da orkinalnog izgleda pa bas kulturno igleda i ne bude chunerski :cool:

Za sad ne mislim mjenjati ovi su mi ok, vidio sam par dobrih sa novijim dizajnom al...
 
Član
RE: Golf III by rale_cazin GTI oznake

Meni se jedino rora ne svidja, kao sto vec rece fali mu spojler nazad :D ostalo sve za 10+! :D
 
Član
RE: Golf III by rale_cazin GTI oznake

lave,auto je bas kako treba
samo taj spojler na zadnjem staklu i to je to
ne diraj nista vise
 
RE: Golf III by rale_cazin GTI oznake

ehh na autu mi se posebno sviđaaaa sveee!!! :cool:
stvarno svaka cast,auto se radi sa stilom...jednostavno imas ukusa i to je to..
neznam sta bi napisao vise,mislim da sam dovoljno rekao ;)
naravno puno srece u budućnosti sa pilom
 
RE: Golf III by rale_cazin GTI oznake

Kralja1992 je napisao(la):
ehh na autu mi se posebno sviđaaaa sveee!!! :cool:
stvarno svaka cast,auto se radi sa stilom...jednostavno imas ukusa i to je to..
neznam sta bi napisao vise,mislim da sam dovoljno rekao ;)
naravno puno srece u budućnosti sa pilom

Hvala kolega ;);)
 
RE: Golf III by rale_cazin GTI oznake

rale_cazin je napisao(la):
Kralja1992 je napisao(la):
ehh na autu mi se posebno sviđaaaa sveee!!! :cool:
stvarno svaka cast,auto se radi sa stilom...jednostavno imas ukusa i to je to..
neznam sta bi napisao vise,mislim da sam dovoljno rekao ;)
naravno puno srece u budućnosti sa pilom

Hvala kolega ;);)

karlovac uskoro aBd :)

rale_cazin je napisao(la):
rale_cazin je napisao(la):
Kralja1992 je napisao(la):
ehh na autu mi se posebno sviđaaaa sveee!!! :cool:
stvarno svaka cast,auto se radi sa stilom...jednostavno imas ukusa i to je to..
neznam sta bi napisao vise,mislim da sam dovoljno rekao ;)
naravno puno srece u budućnosti sa pilom

Hvala kolega ;);)

karlovac uskoro aBd my bro :)
 
RE: Golf III by rale_cazin GTI oznake

svaka cast za sve al imam jednu malu zamjerku naljepnice gti sto si radio po lajasnama mi izgledaju prejeftino i nije to to imas edition lajsni gti oznakama na svakom koraku bar je to lako nac eno onaj momak sto si kod njege znak trazio kad sam ti br davo imas u njega vr6 i dvije gti trice u dijelovima pa vidi i za lajsne to je samo moj prijedlog jer kad je sve orginal zasto nebi bile i lajsne pozz sretno dalje:cool:
 
RE: Golf III by rale_cazin GTI oznake

dadao_style je napisao(la):
svaka cast za sve al imam jednu malu zamjerku naljepnice gti sto si radio po lajasnama mi izgledaju prejeftino i nije to to imas edition lajsni gti oznakama na svakom koraku bar je to lako nac eno onaj momak sto si kod njege znak trazio kad sam ti br davo imas u njega vr6 i dvije gti trice u dijelovima pa vidi i za lajsne to je samo moj prijedlog jer kad je sve orginal zasto nebi bile i lajsne pozz sretno dalje:cool:

U mene su tvornicke farbane lajsne i budu malo sire a tanje od tih sto kazes tako da bi morao i lajsne vrata mjenjati a ne svidjaju mi se jer su ove u mene zaobljenije i glatke....
Moago sam napraviti repliku istih znakova al mi je nekako kicavo ovako manji znakovi al uzivo su bar meni ok
pozz

Evo i GTI rep je stigao danas sam ga slikao, moram skinuti sve bjele plastike iz unutrasnjosti pa cu ujedno lakirati rep i plastike unutrasnjosti u crno sve i postolje antene napokon da promjenim i stavim neku manju antenicu.

10ga4ht.jpg


34dqu4j.jpg


Jos uvjek sam u potrazi za jubi crvenim pojasevima iz golfa 3 ako neko zna gdje imaju za kupiti da mi javi bio bi za mustuluka :icon_smile::icon_smile:
 
Član
RE: Golf III by rale_cazin GTI spojler na gepeku

ma to je to.....sve 5 samo farbanje to da odradiš i mjera će biti...pozzzz
 
Top