Golf III by rale_cazin

Golf III by rale_cazin

RE: Golf III by rale_cazin Update Kocnica

A k'o će te sad trpiti čovječe :icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
RE: Golf III by rale_cazin Update Kocnica

I napokon sam uspio kompletirati alat za gepek sve sa datumom 1997.

15eiw7k.jpg

123mw5l.jpg

288wkd4.jpg

168bs6p.jpg


takodjer sam nabavio obje plastike ispod brisaca nove ( na mojim su gume koje dihtuju sa sajbom otisle)
gti rep na gepeku
krovni nosac antene
pragove ispod vrata gti edition
i sive plastike sa stokova unutrasnjosti idu u crnu boju kao i nebo auta
... jos sam u potrazi za crvenim pojasevima gti edition................

Ovih dana dok sve kompletiram cu postaviti sve slike
 
Član
RE: Golf III by rale_cazin jos sitnica

Dobar golf vidio sam ga po Bihacu :cool: haj prodaj celjusti :D :lol::lol::lol:
 
RE: Golf III by rale_cazin jos sitnica

al sii lud brate :cool: zar je moralo bit sve iz 1997 :icon_biggrin:

de mi reci koji je ovo ljuc viljuskasti meni je to ko strano tijelo iz seta jer ga ja nemam a i nisam nikad vidio u takvom setu

colour concept su imali crne tapacirung plastike samo sto ih slabo ima svakako a da ne pricamo o rashodovanom stanju
premocno ce bit kad uradis to :cool:

pozz i nemoj shvatit komentar uvredom ;)
 
Član
RE: Golf III by rale_cazin jos sitnica

drug lijep golf samo nije jasno kako se ti vozas u njemu po ovakvim nasim dobrim cestama eheh ljujal??? a ti je ko daska u krivinama mocnoo
 
RE: Golf III by rale_cazin jos sitnica

GolFanatiCars je napisao(la):
al sii lud brate :cool: zar je moralo bit sve iz 1997 :icon_biggrin:

de mi reci koji je ovo ljuc viljuskasti meni je to ko strano tijelo iz seta jer ga ja nemam a i nisam nikad vidio u takvom setu

colour concept su imali crne tapacirung plastike samo sto ih slabo ima svakako a da ne pricamo o rashodovanom stanju
premocno ce bit kad uradis to :cool:

pozz i nemoj shvatit komentar uvredom ;)

Vecinu sam imao vec uz auto, a ako mislimo na isto to je za skidanje maglenke i blende
ma kakva ljutnja, pozz
 
RE: Golf III by rale_cazin jos sitnica

rale_cazin je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
al sii lud brate :cool: zar je moralo bit sve iz 1997 :icon_biggrin:

de mi reci koji je ovo ljuc viljuskasti meni je to ko strano tijelo iz seta jer ga ja nemam a i nisam nikad vidio u takvom setu

colour concept su imali crne tapacirung plastike samo sto ih slabo ima svakako a da ne pricamo o rashodovanom stanju
premocno ce bit kad uradis to :cool:

pozz i nemoj shvatit komentar uvredom ;)

Vecinu sam imao vec uz auto, a ako mislimo na isto to je za skidanje maglenke i blende
ma kakva ljutnja, pozz

hvala naodgovoru ;) nemam ja maglenki zato nije dosao :D

samo radi i sretno ;)
 
RE: Golf III by rale_cazin jos sitnica

Audi90RS je napisao(la):
drug lijep golf samo nije jasno kako se ti vozas u njemu po ovakvim nasim dobrim cestama eheh ljujal??? a ti je ko daska u krivinama mocnoo

on bas i nesmije da ljula na gewindama...al opet nes nerazumijem ceste slabe ceste ono...ja do Bihaca znaci dodem normalno kad sam bio bas zakucan...jedino pri ulazu u bihac kod radara malo cesta gadna one uvale...a ostalo je sve ok...
 
RE: Golf III by rale_cazin jos sitnica

Imam ja servisnu knjigu i uputstvo i tu imas sve do zadnjeg serafa objasnjeno za sta je sta.
 
RE: Golf III by rale_cazin jos sitnica

rale_cazin je napisao(la):
Imam ja servisnu knjigu i uputstvo i tu imas sve do zadnjeg serafa objasnjeno za sta je sta.

imao i ja sa uz prvog golfa trojku i dam knjigu s autom, nisam se ponadao da ce starci opet tricu kupit :icon_biggrin: zato sad sve sto je rijetko i tesko nac ostavljam pa makar smetalo :icon_smile:
:icon_exclaim: jesam dosadan
 
RE: Golf III by rale_cazin jos sitnica

Audi90RS je napisao(la):
drug lijep golf samo nije jasno kako se ti vozas u njemu po ovakvim nasim dobrim cestama eheh ljujal??? a ti je ko daska u krivinama mocnoo

najnormalnija voznja :p salu na stranu po grau ima rupa, pa bom u prvu i polako a otvorene ceste su vecinom ok, dobro otvoris oci i pazis na sve na cesti.
 
Top