Golf III by rale_cazin

Golf III by rale_cazin

RE: Golf III by rale_cazin jos sitnica

svaka cast druze,nemam reci!;)
bas sam pre neki dan probao golfa 2.0 gti,generalisn nedavno,ono je zlo majko mila
 
RE: Golf III by rale_cazin jos sitnica

Danas fino vrjeme pa sam oprao auto i stavio par novih detalja.
Ovih dana jos dok rep na gepeku lakiram ide i on.

Dok sam cistio gepek nasao sam jos jednu naljepnicu zanimljivog datuma :p
261j3aa.jpg


Golf je dobio bocne oznake
2f095p3.jpg


I zadnju oznaku
28sb9v.jpg


2wm2qn9.jpg

2pops28.jpg

287q5qv.jpg


I sa golfa 4 gti jubi prag oznaku
34q5uhi.jpg

2a0jk1f.jpg

1zftqp2.jpg

v30jmx.jpg


I na ovoj slici se vidi koliko mi fali gti rep na gepeku al jos koji dan :p
m9bt44.jpg
 
RE: Golf III by rale_cazin GTI oznake

Ja druze bas pazim da sve na autu ostane originalno u mene nema cunga-lunga nista :icon_smile:
 
Član
RE: Golf III by rale_cazin GTI oznake

ko nadje manu svaka mu cast, odlican auto, i dobro kazes, bas se primjeti kako mu nazad nesto fali. Kad se stavi rep bit ce to odlicno;)
 
RE: Golf III by rale_cazin GTI oznake

Hvala ekipa, a sto se tice trice sa rubovima plasticnim to opet po sebi ima svoj pravac i stil, al ovoliko siroke feluge i ovako nistako nemoze sa plasticnim rubovima, ono je ipak za malo kulturnije izdanje.
Da ima jos jedna sitnica koja ce obradovati mnoge :p auspuh se mjenja, doci ce novi koji moram napraviti slicno originalnom gti dvojkinom auspuhu samo sto ce ici cjev fi*60 osjecena pod uglom, a ovaj ide na prodaju.
 
RE: Golf III by rale_cazin GTI oznake

Extra ispalo nema šta, ali mora auto još dole Rale, ipak još brutalnije, i de mi reci k'o ti onaj pijesak danas izbaci na asfalt??;);););)
 
Član
RE: Golf III by rale_cazin GTI oznake

ArminM je napisao(la):
ko nadje manu svaka mu cast, odlican auto, i dobro kazes, bas se primjeti kako mu nazad nesto fali. Kad se stavi rep bit ce to odlicno;)

Imam ja manu i već sam to napisao. Mana mu je ispod haube na ovakav izgled, ali mislim i nadam se da će se i to popraviti. Kao što znate, VW ne hvalim osim kad debelo zasluži, a ovaj itekako zaslužuje sve pohvale.:cool:
 
RE: Golf III by rale_cazin GTI oznake

OggyBoy je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
ko nadje manu svaka mu cast, odlican auto, i dobro kazes, bas se primjeti kako mu nazad nesto fali. Kad se stavi rep bit ce to odlicno;)

Imam ja manu i već sam to napisao. Mana mu je ispod haube na ovakav izgled, ali mislim i nadam se da će se i to popraviti. Kao što znate, VW ne hvalim osim kad debelo zasluži, a ovaj itekako zaslužuje sve pohvale.:cool:

Kolega pogodio si me u bolnu tacku :p
pregovori se vode i ubrzo bi trebalo nesto zestoko pod haubu abd :icon_smile:
 
Član
RE: Golf III by rale_cazin GTI oznake

rale_cazin je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
ko nadje manu svaka mu cast, odlican auto, i dobro kazes, bas se primjeti kako mu nazad nesto fali. Kad se stavi rep bit ce to odlicno;)

Imam ja manu i već sam to napisao. Mana mu je ispod haube na ovakav izgled, ali mislim i nadam se da će se i to popraviti. Kao što znate, VW ne hvalim osim kad debelo zasluži, a ovaj itekako zaslužuje sve pohvale.:cool:

Kolega pogodio si me u bolnu tacku :p
pregovori se vode i ubrzo bi trebalo nesto zestoko pod haubu abd :icon_smile:

Rale sine jedino mu fali C20LET ispod haube sve ostalo je greska zivotna pa ti kako hoces a uz sve to i Opel je ;);)
 
Top