Golf III by rale_cazin

Golf III by rale_cazin

RE: Golf III by rale_cazin GTI spojler na gepeku

Hvala puno
Evo danas sam nasao originalni zadnji lonac od golfa 2 gti onaj sa svije cjevi u stranu sto idu pa cu montirati i to
slike za dan dva, kad bude sve gotovo
 
Član
RE: Golf III by rale_cazin GTI spojler na gepeku

druze danas sam te vidio kad si pored pogy-ja prosao u bihacu..stvarno lijep golf..
lijepo si to odradio
 
RE: Golf III by rale_cazin GTI spojler na gepeku

denis_19 je napisao(la):
druze danas sam te vidio kad si pored pogy-ja prosao u bihacu..stvarno lijep golf..
lijepo si to odradio

Hvala kolega, ovih dana kisa pa je jako prljavo auto inace je fora kad je opran :p
 
RE: Golf III by rale_cazin GTI spojler na gepeku

Jaro, de mi samo reci tko je zaslužan za taj lonac? :lol::lol::lol:
 
RE: Golf III by rale_cazin GTI spojler na gepeku

Ovom prilikom se zahvaljujem kolegi elvisu (harli_team) na pronalasku lonca :cool::cool:
 
RE: Golf III by rale_cazin GTI spojler na gepeku

Evo danas sam radio auspuh, dvoumio sam se da kupim gti lonac dvojkin ili da uradim neki lonac sam.
I odluka je pala :p
Ostao je moj zadnji lonac samo sam kupio dvije inox cijevi fi* 90, duzine 30cm, i odsjecene su pod uglom.
Zvuk je bolji milion puta, a vizuelno uzivo izgleda pravo mocno.

330ahqu.jpg

25gz3m8.jpg

140da8w.jpg

fy34ih.jpg
 
Član
RE: Golf III by rale_cazin Novi zanji lonac

iskreno, mogle su cijevi biti i krace... nije ni ovako lose, mada bih ja skratio barem 2 cm ...:D
 
RE: Golf III by rale_cazin Novi zanji lonac

A kako mi ovaj Golf smeta na slici :icon_smile::icon_smile: Zvuka je fantastična, Rale zadovoljan sam s tobom!:lol::lol:
 
Član
RE: Golf III by rale_cazin Novi zanji lonac

golf je vrh sto jest jest bas mjera ali ove cijevi od auspuha si mogao jos malo skratiti mozda su po meni previse izbacene ali sve ostalo je odlicno ;)
 
RE: Golf III by rale_cazin Novi zanji lonac

Cjevi su kad se odozgo pogleda u ravnini sa branikom, nevalja da budu krace po meni to je mjera po kojoj se inace pravi.

Dejan 16v je napisao(la):
Brije nju Rale opasno, a sta ti je sa spojlera na gepeku?

Rep ceka da ga lakiram, i da (harli vectra) donese ljepilo za sajbu do mene :p
 
Član
RE: Golf III by rale_cazin Novi zanji lonac

rale aj mi nesto reci .. jel ovaj zadnji lonac originalni od trice, ili je nesto mijenjano ..
znam da stoji pod uglom, al ovaj izgleda malo deblje, posto imam neki remus al kad se stavi blizi je podu nekih 5 cm nego fabricki, mislim da bi zakacao, pa jel mozda i kod tebe neki deblji ?
valjda si skontao sta pitam :icon_biggrin:

a trica je perfekcija, mada si mogao jos makar 2-3 cm skratit ove izlaze ;)
 
RE: Golf III by rale_cazin Novi zanji lonac

I da Harliju vratiš silikon, osim ako nećeš sebi silikone raditi, ;) samo malo se modificiralo na tom loncu ali radi brutalno, stvarno je sad glavni, na ležećim ;)
 
RE: Golf III by rale_cazin Novi zanji lonac

Lonac je originalno od opel tigre i meni je dole dug i zapinje za lezeci policajac, ali je bosi sport pa sam ga zadrzao do boljeg.
Kad iskrsne onaj ovalni sporstki zamjenit cu ga, a ove izlaze ostaviti, pravo su mi se svidjeli
 
Član
RE: Golf III by rale_cazin Novi zanji lonac

ok hvala, i ja sam tako uzeo remus austria orginalni, i bas 2 okrugla izlaza i zao mi ga prodat, a visi, al makar nisam low ko ti :D

lijepi izlazi, samo onda iz ovog ugla slikanja izgleda da su preduge ;)
 
Top