Golf III by rale_cazin

Golf III by rale_cazin

RE: Golf III by rale_cazin Novi zanji lonac

Danas sam sa ekipom pricao bas da snimimo jedan video u voznji na tome ce se pravo vidjeti sve.
 
Član
RE: Golf III by rale_cazin Novi zanji lonac

uuu, skracuj te cijevi ziv bio ...


Ne volim pisati i postati, pratio sam ti projekt sve vrijeme i ekstra je, ali ovo brate nakaradno ... razmisli jos jednom :icon_mad:
 
Član
RE: Golf III by rale_cazin Novi zanji lonac

stallion je napisao(la):
uuu, skracuj te cijevi ziv bio ...


Ne volim pisati i postati, pratio sam ti projekt sve vrijeme i ekstra je, ali ovo brate nakaradno ... razmisli jos jednom :icon_mad:
 
RE: Golf III by rale_cazin Novi zanji lonac

Moras ga ipak sunetit :D Ruzno izgleda:lol:
Haj Cao....Necu ti ja dati u Kladusu sa takvim autom:D
 
Član
RE: Golf III by rale_cazin Novi zanji lonac

Sve 5 al ziv bio skrati cijevi te ;)

evo ovako je mjera:


dsc03684r.jpg
 
Legend
RE: Golf III by rale_cazin Novi zanji lonac

fakat, sto chuz rece, ne razumijem zasto su cijevi morale ovoliko virit vani, ako fras neki ugladjeni stil, oem look moras stavit nesto kulturnije.. ja bih stavio fi60 i sktatio cijevi na duzinu kako je na ovom autu sto je chuza stavio..
 

MTR

Član
RE: Golf III by rale_cazin Novi zanji lonac

skrati ovo brate , nagrdi ti cijeli izgled auta , od nake kulture ispade isto neki seljo tuning
 
Član
RE: Golf III by rale_cazin Novi zanji lonac

izgled je stvar ukusa, al ja bi ga malo skratio iz prakticnih razloga, jer recimo kad ides u rikverc moze ti se vrlo lako desit ta ga nabijes na nesto, ili ako te neko malo "stigne" odozada eto opet moguceg belaja.
 
Početnik
RE: Golf III by rale_cazin -radovi na limariji-

rale_cazin je napisao(la):
Evo danas se osusila temeljna kako treba i onda sam prelakirao crvenom bojom da se ne primjeti, pomontirao sve nazad, sutra kad se osusi sve kako treba cu naljepiti zastitnu gumiranu foliju na zadnji dio blatobrana da se ovo vise ne desava.
Sutra poliranje auta, montiranje feluga spura i spreman za ljeto :icon_smile::icon_smile::icon_smile:

Takodjer danas sam otisao kod mehanicara pa onda kod tokara imao sam neko skipkanje u prednjim gevindama sad sam to muski uradio evo par slika.

Kupljeni novi ulosci amortizera koji su bili predugi za gevindu tako da sam kod tokara umjesto unutrasnjeg navoja napravio vanjski na vrhu.


Frende ja imam gevinde koje su izgleda riknule,ko to radi,kome se mogu obratiti na nasem kantonu i koliko te ta igra kostala?Pozdrav
 
RE: Golf III by rale_cazin Novi zanji lonac

Evo za vasu dusu sam danas maksuz otisao kod mehanicara i skratio auspuh :)

icqr8x.jpg


k7zhv.jpg


I kad sta hoce kolega mehanicar kaze hajmo u sumu probati jednog djipa kako mu radi 4x4 pogon i mi kroz sumu kad neki tip tu ima neko odlagaliste smeca, i vidim ja golf kec od pozada al pise gti ona originalna njegova naljepnica.
Mi izidjemo iz auta kad gti kec sve na njemu ima i naravno ja sebi skinem jedan detalj koji odavno trazim, meni bolje stoji nego njemu :p
Danas sam bas imao srece

vew6dh.jpg


24wrog2.jpg


Jos ovih dana slike postavljanja repa i sitnica kojih sam rekao... pozz
 
Top