Golf III by rale_cazin

Golf III by rale_cazin

Član
RE: Golf III by rale_cazin Nove feluge

perverzno ce izgledati a i u tvom fazonu :) sad ces i zimi biti glavni :lol:;)
 
Član
RE: Golf III by rale_cazin Nove feluge

bravo rale, bit ces i zimi totalno in s ovim felugama, brate imas ukusa, to se vidi vec odavno, samo naprijed:cool::cool:
i ne skidaj distancere, neka ga razguljenog ovako, muscle car:icon_smile:
 
Član
RE: Golf III by rale_cazin Nove feluge

E ovo ce da bude extra kad se ofarba kolko bolje izgledaju u ovoj crno crvenoj varijanti bas cool :) :cool::cool:;)
 
RE: Golf III by rale_cazin Nove feluge

adi187 je napisao(la):
E ovo ce da bude extra kad se ofarba kolko bolje izgledaju u ovoj crno crvenoj varijanti bas cool :) :cool::cool:;)

Da izgledaju predobro samo profil gume mora biti sto nizi, najvjerovatnije cu uzimati savu eskimo 195x50x16 ili 185x50x16
 
RE: Golf III by rale_cazin Nove feluge

danas smo se mimoisli u Kostelima,izgled golfa pre*eben !!! zakuco si ga i rasirio momacki svaka cast !!!
 
RE: Golf III by rale_cazin Nove feluge

renault_fan je napisao(la):
danas smo se mimoisli u Kostelima,izgled golfa pre*eben !!! zakuco si ga i rasirio momacki svaka cast !!!

Hvala kolega nista drugi put kad me vidis masi pa cemo na pice, cujem da se u bihacu cesto okupite pa bom zovite doci cu ja sa par kolega
pozz
 
RE: Golf III by rale_cazin Nove feluge

rale_cazin je napisao(la):
renault_fan je napisao(la):
danas smo se mimoisli u Kostelima,izgled golfa pre*eben !!! zakuco si ga i rasirio momacki svaka cast !!!

Hvala kolega nista drugi put kad me vidis masi pa cemo na pice, cujem da se u bihacu cesto okupite pa bom zovite doci cu ja sa par kolega
pozz

blico sam ti bas tad,al mozda nisi skonto hehehe....ma okupimo se cesto na OMW kod rampe.Bude nas nekad 3-4 auta,a nekad 15-20 auta heheheh....
 
RE: Golf III by rale_cazin Nove feluge

I dok sam obilazio kantonalne auto-otpade u potrazi za povoljnim motorom naletim na nesto sto se nisam ni nadao uzeo sam donio kuci uz neke manje prepravke ide na auto slika govori vise od hiljadu rijeci :icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile:

dw2b6t.jpg
 
Član
RE: Golf III by rale_cazin Update Kocnica

aaa jesu ovo s alfe 166??? eh da je i meni iskopati ih,....
 
Top