Golf 2 SYNCRO 16V TURBO

Golf 2 SYNCRO 16V TURBO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Samo naprijed sa radovima!
Auto je vrh!
Ako nije problem poslikaj radove za ekipu da i mi pratimo ! :cool:
 
Početnik
adi187 je napisao(la):
Ako nije problem poslikaj radove za ekipu da i mi pratimo ! :cool:


problem je sto su trenutno svi radovi jako sitni pa nisam to slikao. kad budem uskoro radio ispuh komplet, pa kasnije 4motion, bit ce slika.

bocu nitra sam zavrsio. nevjerovatno.. boca je imala sondu (sifon) do dna, ali ta sonda nije bila pricvrscena (opet problem bez opisa iz 2008) tako da je nitro isao u plinovitom stanju, a to je pravilo velike probleme ove godine.
sada sam zamjenio ventil i postavio sondu od mesinga unutra, zakrivljenu kako to i treba biti za nitro sustav :icon_biggrin:
sad ce biti to OK


ici ce na golfa i ovo kvacilo, sa Vicinom golfa VR6 turbo nitro. on iduce godine ide na nekih 700 - 750 ks pa ce si raditi drugo kvacilo, sa duplom lamelom, a ovo cu ja kupiti. imao je samo 2 utrke na njemu, tako da mozemo reci da je gotovo novo. znaci, SPEC pojacana korpa i lamela, i olaksani zamajac.
pasuje u moj novi mjenjac (S3), pasuje na moju radilicu motora.


a sto se mene tice.. ja nemam pojma ni o cemu, citav motor sam krivo sastavio, ma citavo auto.. neide nikako, nema cak snage ni izaci uz laksu uzbrdicu :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin:





 
Početnik








stop svjetla lakirana u boju auta, i krugovi na njima polirani koliko se je dalo. ja prezadovoljan, jedva cekam postaviti na auto, ispalo je strasno po meni.

slozit cu instalaciju za svjetla malo drugacije od serijskog. ima malo zajebancije. ono sto je kod golfa serijski pozicija to cu iskljuciti (znaci srednju crvenu - bit ce neaktivna). na krajnju vanjsku crvenu (koja je inace samo stop svijetlo serijski u golfa) cu sloziti da radi sa dvopolnom sijalicom (znaci tu ce biti i pozicija, i stop svijetlo), i unutrasnja crvena ce raditi kao stop svijetlo. zmigavci i rikverc ostaje serijski. eto i po tome ce biti unikat.

moram se s necim igrati dok mi onaj u HR slaze nosace i zadnji most za 4motion, a ja cekam i nemam nikakvih mehanickih radova trenutno :icon_biggrin:
necu ni ispuh i ostalo slagati sada, vec na pocetku iduce godine kad si budem slagao 4motion, jer u oba slucaja treba vaditi motor vani, pa zasto da to radim 2 puta onda, sve cu odjednom ;)
 
Početnik
nikako da napravim pravu sliku na kojoj se stop svijetla vide kao i uzivo, jer neznam ugasiti glupi blic na mobitelu, ako se uopce i moze ugasiti :D
 
Član
HONEY je napisao(la):








stop svjetla lakirana u boju auta, i krugovi na njima polirani koliko se je dalo. ja prezadovoljan, jedva cekam postaviti na auto, ispalo je strasno po meni.

slozit cu instalaciju za svjetla malo drugacije od serijskog. ima malo zajebancije. ono sto je kod golfa serijski pozicija to cu iskljuciti (znaci srednju crvenu - bit ce neaktivna). na krajnju vanjsku crvenu (koja je inace samo stop svijetlo serijski u golfa) cu sloziti da radi sa dvopolnom sijalicom (znaci tu ce biti i pozicija, i stop svijetlo), i unutrasnja crvena ce raditi kao stop svijetlo. zmigavci i rikverc ostaje serijski. eto i po tome ce biti unikat.

moram se s necim igrati dok mi onaj u HR slaze nosace i zadnji most za 4motion, a ja cekam i nemam nikakvih mehanickih radova trenutno :icon_biggrin:
necu ni ispuh i ostalo slagati sada, vec na pocetku iduce godine kad si budem slagao 4motion, jer u oba slucaja treba vaditi motor vani, pa zasto da to radim 2 puta onda, sve cu odjednom ;)



dobre ti stope jarane exstra ce ti biti na crnu boju
 
Početnik
Nabavio jos malo dobrih starih Bosch F6LTCR svjeca, da se ima za 2009. Bakrene brzo odu, pogotovo na velikoj snazi.

Stizu i Mallory HyFire CD digital ignition (modul paljenja) i Mallory Promaster bobina (slike kad budem imao).

Sada koristim neku bobinu od nekog Audija turbo i modul paljenja, i sve radi OK. Ali moguce da radi jos dosta veceg tlaka u cinindru kojeg ce imati u 2009 (jer cu pucati 150ks nitra, sto je mozda cak i tri puta vece nego u 2008) ovaj sistem nece biti dostatan za paljenje smjese, pa da nebi tada propustao utrke i cekao, porucujem odmah gore navedeni modul paljenja i bobinu sa kojima ce sigurno imati "bolju iskru", te preventivno izbjeci moguce probleme sa paljenjem.





 
Početnik
Zavrsio sam danas stop svijetla. Ja prezadovoljan.

Slozio sam onako kako sam rekao rasvjetu i instalaciju. Sada cu staviti slike auta od nazad. A uskoro cu staviti snimke na kojima se vidi kako svjetla funkcioniraju. Samo dok se ucitaju na youtube ; - )











 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top