Golf 2 SYNCRO 16V TURBO

Golf 2 SYNCRO 16V TURBO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
stigle i harmonike za ispuh od inoxa.

wastegate 44mm takodjer stigao u ZG, cim mi bude poslan ovih dana autobusom idem slagati kompletan auspuh.
i slijedi detaljniji servis na cijelom autu, nakon toga jos dosta radova i iznenadjenja.. bit ce slika kako se radilo ; - )
 
Član
Izvini,drug,al nigdje ne mogu naci vrijeme na 402.Mozda ima negdje u postovima,ne znam.Ako nije problem,koliko si isao najbolje dosad na 402 i ima li slucajno video?
 
Početnik
Spico007 je napisao(la):
Izvini,drug,al nigdje ne mogu naci vrijeme na 402.Mozda ima negdje u postovima,ne znam.Ako nije problem,koliko si isao najbolje dosad na 402 i ima li slucajno video?



ima snimak mozda negdje 2 stranice nazad. neke sam stavljao na youtube, mogu ti slati link na PM ako zelis.

koliko sam najbolje isao pise u prvom postu ove teme na prvoj stranici, ali to vrijeme nije pokazatelj onoga sto golf moze ni blizu.
ove godine radi stalnih pehova na utrkama nije uspio bez problema preci 402 (pa ni 201 u SA) metra tako da nemam pravo vrijeme, iako znam okoprilike koliko moze ici, a to je bez nitra mozda nesto malo nize od 12.0 (trenutno ovakav kakav je sada).

na Gerinoj trci u Mostaru isao 14.0 s tim da sam pumpao nekih 200 metara, drugih 200 prosao u leru (cak i vratio nazad u trecu i pustao lagano kvacilo da vidim dali sam slomio mjenjac opet, jer nisam bio siguran sto se desilo kad mi je explodiralo crijevo od IC-a do klapne gasa, tako da sam se i kompresijom malo kocio). da nije puklo i da sam drzao gas i nitro preostalih 200 metara sigurno bi bilo malo bolje :D

2009 ce motor biti jos jaci + ide pravi shoot nitra od 150ks, do sada je bio mali shoot, tako da ocekujem najmanje niskih 11s.

sorry ako idem predetaljno ali ne znam drugacije objasniti, ne volim kad netko ima krive uvide
 
Početnik
Stigao i WG.

Ovih dana kad stignem ide servis za citavo auto, odmah nakon toga radovi na ispuhu.










Odmah smo malo pregledali sve +g+
















Malo se igrali sa WG-om..













 
svaka čast druže samo naprijed a vidi mace zna gdje treba jel se ovo došla ogrijat na motor ili miriiše miris nitra
 
svaka cast za ovo sve nemam komentara ostao sma bez teksta svaka cast a nadam se da ces biti najbrzi pa mozda cak i na balkanu uskoro samo tako nastavi
 
Član
Cijenim projekte, ali brate gledajuc u motorni prostor imam neke zamjerke na te izvarene cijevi. Kada si mogao sve to fino napraviti zasto nisi narucio cijevi i krivine od silokona pa makar sa ebay-a??

Evo ti par linkova pa to fino slozi. Imaces problema sa tako uradenim stvarima:

krivina
90stepeni
 
Početnik
Almir je napisao(la):
Cijenim projekte, ali brate gledajuc u motorni prostor imam neke zamjerke na te izvarene cijevi. Kada si mogao sve to fino napraviti zasto nisi narucio cijevi i krivine od silokona pa makar sa ebay-a??

Evo ti par linkova pa to fino slozi. Imaces problema sa tako uradenim stvarima:

krivina
90stepeni



isti K.
kakve to probleme mogu imati? :icon_biggrin:
cemu da placam brdo love za sminka stvari i gluposti kad mogu sam napraviti
 
Član
HONEY je napisao(la):
Almir je napisao(la):
Cijenim projekte, ali brate gledajuc u motorni prostor imam neke zamjerke na te izvarene cijevi. Kada si mogao sve to fino napraviti zasto nisi narucio cijevi i krivine od silokona pa makar sa ebay-a??

Evo ti par linkova pa to fino slozi. Imaces problema sa tako uradenim stvarima:

krivina
90stepeni



isti K.
kakve to probleme mogu imati? :icon_biggrin:
cemu da placam brdo love za sminka stvari i gluposti kad mogu sam napraviti

joj pa nisam te mislio uvrijediti, te gumene mandzetne, jesu tebi explodirale, na trci??? cijena ovih cjevcica je po 6- 10 dolara, isto za gumene prelaze koji su od perforiranog silikona. Kupi to ako nista igledace pisemeno a ustedices vrijeme da radis nesto korisnije od varenja cijevi!!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top