fiat bravo 1.9JTD by Elmir, nove slike, :(((

fiat bravo 1.9JTD by Elmir, nove slike, :(((

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: fiat bravo by elmir

Golf 1 TDIntercoler je napisao(la):
imate vi tog seljo tuninga koliko hoces,kao i onaj kadet crno zeleni fuj krkanluk,al :icon_exclaim:

mah takvih nema u gradu..u gradu su kultura auta ali stvar hebu ovi s bda s okolice travnika..farbaju auta u zelenu onu boju u narandjestu pa neke lampice plave kupe u fisu popali muzika drma kemal malovcic:lol::lol::lol: sjest i pisat se od smjeha..bgm.. nedaj mi boze da sjednem u jedno takvo auto a jos kamoli da je moje:icon_mad::icon_eek:
 
Član
RE: fiat bravo by elmir

admir jahic je napisao(la):
a cije je corado Plavi isto gore u kalibunaru

zaboravi kako se zove ali uglavnom stari mu drzi jedan restoran dole prekoputa konzuma.. ima na njemu zaljepljeno AK OVERSPEED:lol::lol: tjeli ljudi osnovati klub i odustali:lol: na prednjoj sajbi gore na vrhu pise "CORRADO" momak iz grada i cudim se sto bezze pravi nakazu od auta.. a adma sto pitas:icon_question: jel nesto trebas ili:icon_question::icon_question:
 
Član
RE: fiat bravo by elmir

Golf 1 TDIntercoler je napisao(la):
oo pa znam tog korada,cest je u jajcu u zadnje vrjeme,

to neznam bgm.. a ima fele ove iste kao sto ja prodajem ima dole oglas.. a neznam momci hoce da nesto urade od auta a samo prave nakazu i seljakluk..:icon_eek:
 

IGY

Član
RE: fiat bravo by elmir

fino su legle felge
nego trese li puno :lol:

samo gas imamo isto problem ;)
 
Član
RE: fiat bravo by elmir

IGY je napisao(la):
fino su legle felge
nego trese li puno :lol:

samo gas imamo isto problem ;)

strah me i voziti koliko trese ali tek na 120..namjerno sam nekoliko puta probavao..nikako na manje..ali nek trese ah tresce jos 10 dana i idu zimare i celicare..;) pa na proljece uzeti prstenove;);)
 
Član
RE: fiat bravo by elmir

meni nije jasno kako to da ti toliko trese??'

ja uopce nemam prstenove i netrese mi nista a veca mi je centralna rupa od glavcine
 
Super Moderator
RE: fiat bravo by elmir

elmir je napisao(la):
Golf 1 TDIntercoler je napisao(la):
oo pa znam tog korada,cest je u jajcu u zadnje vrjeme,

to neznam bgm.. a ima fele ove iste kao sto ja prodajem ima dole oglas.. a neznam momci hoce da nesto urade od auta a samo prave nakazu i seljakluk..:icon_eek:

jes brate unakazio ono auto :lol:
 
Član
RE: fiat bravo by elmir

gogo GTI je napisao(la):
meni nije jasno kako to da ti toliko trese??'

ja uopce nemam prstenove i netrese mi nista a veca mi je centralna rupa od glavcine

pa mora brate tresti kad su felge samo na sarafima..samo ih oni drze;) a onako ako je knap na glavcinu onda sve5;)..
@gti-freak jesi me vidio ba ono sinoc sam stajao kod bojne ti isao kuci oko 9 jesi me vidio:icon_question: stajao kraj bravica:icon_smile:
 
Član
RE: fiat bravo by elmir

GTi_Freak je napisao(la):
jbg kasno sam skonto da si ti :)

kasno kad si ga stisnooo:):) sto ti ono maglenke trepere sad rade sad nerade ili je to tako nastimano:icon_question: meni moje nikako prednje nerade moram elektricaru otisla mi ona zabica al neka tanka ja bi promijenio da mogu:icon_cry::icon_cry:
 
Član
RE: fiat bravo by elmir

elmir je napisao(la):
GTi_Freak je napisao(la):
jbg kasno sam skonto da si ti :)

kasno kad si ga stisnooo:):) sto ti ono maglenke trepere sad rade sad nerade ili je to tako nastimano:icon_question: meni moje nikako prednje nerade moram elektricaru otisla mi ona zabica al neka tanka ja bi promijenio da mogu:icon_cry::icon_cry:


hehe ma ne trepere nego ih ja palio gasio jedna mi malo kasni bio mi kontakt slab pa reko da vidim rade li
 
Član
RE: fiat bravo by elmir

MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
boze mili kolko strana suplje price....

suplja prica:icon_question::icon_question::icon_question: to ti imas bolju:icon_question::icon_question: pfff:icon_mad::icon_mad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top