fiat bravo 1.9JTD by Elmir, nove slike, :(((

fiat bravo 1.9JTD by Elmir, nove slike, :(((

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: fiat bravo by elmir

pa ne znam sta da ti kazem napravio si od svoje "bhtuning garaze" onu temu anti tuning pa raspravljas o nekim cobanskim autima...al nebitno haj necu i ja da se ubacujem u vasu raspravu
 
Član
RE: fiat bravo by elmir

MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
pa ne znam sta da ti kazem napravio si od svoje "bhtuning garaze" onu temu anti tuning pa raspravljas o nekim cobanskim autima...al nebitno haj necu i ja da se ubacujem u vasu raspravu

brate ljudi su fino kulturno pitali kakvo je to i to auto ko ga vozi i ja sam napisao da bi se ti tu pravio pametan i ubacivao za ono sto neznas i nemas pojma..oni 100% nebi pitali to da nisu vidili auto a na sto cu ja fino i kulturno odgovoriti a ne da se svadjam i pricam sta to mene briga ovo je moja garaza blablabla..moderatori su tu da brisu nepotrebne postove;););) nemam razloga da se svadjam ni s tobom nit s bilo kim tako da;);)
 
Član
RE: fiat bravo by elmir

elmir je napisao(la):
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
pa ne znam sta da ti kazem napravio si od svoje "bhtuning garaze" onu temu anti tuning pa raspravljas o nekim cobanskim autima...al nebitno haj necu i ja da se ubacujem u vasu raspravu

brate ljudi su fino kulturno pitali kakvo je to i to auto ko ga vozi i ja sam napisao da bi se ti tu pravio pametan i ubacivao za ono sto neznas i nemas pojma..oni 100% nebi pitali to da nisu vidili auto a na sto cu ja fino i kulturno odgovoriti a ne da se svadjam i pricam sta to mene briga ovo je moja garaza blablabla..moderatori su tu da brisu nepotrebne postove;););) nemam razloga da se svadjam ni s tobom nit s bilo kim tako da;);)

Tooo Elmireeeee:D:D:D

Ljudi... ELMIRA ZA PREDSJEDNIKA:lol::lol::lol:

Sorry za off, morao sam:D
 
Član
RE: fiat bravo by elmir

MarinM je napisao(la):
lijep bravo brate, isti je kao moj:cool:

:cool::cool::cool: veceras cu uslikati po noci bar 2 slike da mi nepropadne tema i dok je pripremljen za zimu sa celicarama i ratkapama:cool::cool:
 
Član
RE: fiat bravo by elmir

Nelle_G je napisao(la):
nedaj se ti druzeeee :D;);)

nek ti je sretna vozilica..odlicna je :D

hv takodjer ;) vec sam narucio woofer pojacalo zvucnike pa cu malo se pozabaviti i oko muzike da za sebe sta uradim necu nista preveliko ;) ako bog da na proljece sjedaju opruge pa farovi s lecom maska prednja bez znaka i na kraju za ovu godinu josmalo poraditi oko unutrasnjosti ostalo ostaje isto ;)
 
Član
RE: fiat bravo by elmir

eh ev da mi nepropadne tema da stavim jednu sliku koju sam nocas uslikao i stvarno mi je EXTRA ispalo i to slikano s mojim novim mobitelom kojeg sam uzeo jucer nokia n95 8G..et reko i da se malo pofalim:cool::lol:
a ev slike: meni je stvarno fenomenalno ispalo:icon_smile:
i277634_12112008097.jpg


:cool::cool::cool:
 
RE: fiat bravo by elmir

elmir je napisao(la):
Golf 1 TDIntercoler je napisao(la):
dobra slika,de se ti pofali malo:cool:

sad ti znam registarski broj:lol:

:lol::lol::lol: oces da ti dam i svoj maticni???:lol::lol:

ma jok samo mobilni:lol: pa da kadkad na kafu odemo,cesto sam u travniku,mala pa znas kako to ide:cool:

i sta je stalo stom muzikom,ide u auto il ne;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top