fiat bravo 1.9JTD by Elmir, nove slike, :(((

fiat bravo 1.9JTD by Elmir, nove slike, :(((

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: fiat bravo by elmir

oo lijepo izgleda boga mi, cestitam :cool:
sad ce biti jos vise zena oko tebe :icon_biggrin:
 
RE: fiat bravo by elmir

to svakako,vec sam dva tri puta navracao u travnik gore na kalbunar u jedan kafic,za koji dan opet pa platim taj dug za gorivo hehe (uu vidio sam jednog bmv gore dobra boja zelenkasta neka,metalik boli glava)
 
Član
RE: fiat bravo by elmir

Golf 1 TDIntercoler je napisao(la):
to svakako,vec sam dva tri puta navracao u travnik gore na kalbunar u jedan kafic,za koji dan opet pa platim taj dug za gorivo hehe (uu vidio sam jednog bmv gore dobra boja zelenkasta neka,metalik boli glava)

jel kabriolet:icon_question::icon_question: a i ja nekad odem na pice gore.. u kojem si bio kaficu,salonu,kod mente ili onaj novi zabiravio sam kako se zove:icon_question:
 
Super Moderator
RE: fiat bravo by elmir

fine felge legle pravo... sve mu je dobro samo te to gorivo zeza :D
 
Član
RE: fiat bravo by elmir

allroad je napisao(la):
fine felge legle pravo... sve mu je dobro samo te to gorivo zeza :D

ma eno sad kazaljka na pola bgm.. nemogu ja gledati kad dodje do pola od pola meni je ici na benzinsku..ali isao 3x u zenicu u 2 dana pa se i potrosilo;);) jednom otisao nisam znao naci covjeka nisam uzeo broj i vratim se.. nakon 2 sata opet krenem vidim dobre gume nije covjek znao cijenu ove 2 sto su nove..i jutros odem i pazarim ih;) bio sam uporan:icon_smile::icon_smile:
 
RE: fiat bravo by elmir

elmir je napisao(la):
jel kabriolet:icon_question::icon_question: a i ja nekad odem na pice gore.. u kojem si bio kaficu,salonu,kod mente ili onaj novi zabiravio sam kako se zove:icon_question:

jes,jes onaj novi kafic do onog nekog internet kluba playstation i to,ja ga i radio pa zato tuj i svratim
 
Član
RE: fiat bravo by elmir

Golf 1 TDIntercoler je napisao(la):
elmir je napisao(la):
jel kabriolet:icon_question::icon_question: a i ja nekad odem na pice gore.. u kojem si bio kaficu,salonu,kod mente ili onaj novi zabiravio sam kako se zove:icon_question:

jes,jes onaj novi kafic do onog nekog internet kluba playstation i to,ja ga i radio pa zato tuj i svratim

e tu sam se napio kad mi je bivsa otisla u njemacku na 10 dana..fin je kafic.. mogao sam tu raditi nudio mi se posao ali sam odustao od konobarisanja..radio 5mjeseci i vise dosadilo..jebo taj posao..:icon_eek:;)
 
RE: fiat bravo by elmir

jbg valjda si nasao bolji posao,taj kafe drzi covjek iz jajca,ujedno je i u komisiji uz policiju pa mi dobro dode.zadnji put kad nepopusi na onim semaforima,nisam znao za kamere u p....
to je taj bmw kabrio
 
Član
RE: fiat bravo by elmir

ma jedan momak.. ba seljo tuning bgm.. i ovaj bmw je sminka ali qrcu nevelja motor i ostalo ja ga poderem s puntom 1.1 kad god hoces :lol::lol:
 
RE: fiat bravo by elmir

imate vi tog seljo tuninga koliko hoces,kao i onaj kadet crno zeleni fuj krkanluk,al :icon_exclaim:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top