fiat bravo 1.9JTD by Elmir, nove slike, :(((

fiat bravo 1.9JTD by Elmir, nove slike, :(((

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: fiat bravo by elmir

@allroad kako se zoves ba ti? jesi ti onaj roman il nesto tako:icon_question:
 
Super Moderator
RE: fiat bravo by elmir

ahaa ti vozas onog peugeota sa onim dobrim auspuhom :D
jes jes roman :D
 

IGY

Član
RE: fiat bravo by elmir

malo ste se zachatali
uh kako to cudno zvuci kad ja to kazem :lol:
 
Član
RE: fiat bravo by elmir

allroad je napisao(la):
ahaa ti vozas onog peugeota sa onim dobrim auspuhom :D
jes jes roman :D

auspuhom? pa sta mu fali:icon_question: bio je na njemu 3 dana sportski ali trebam mijenjati i rolice i federe pa se neisplati nema se para;) sad sam sve promijenio na masini i na proljece ce leci taj auspuh;)
 
Član
RE: fiat bravo by elmir

IGY je napisao(la):
malo ste se zachatali
uh kako to cudno zvuci kad ja to kazem :lol:

:lol::lol: spameruuuuuuuuuuu:lol::lol::D:Dujhhhh nista ko tvoj projekat ima off-a vise nego dole na chatu:):):)
 
Super Moderator
RE: fiat bravo by elmir

ma mislio sam na sojtaricevog puga da ima dobar auspuh :D
neki dan sam ti vidio auto stoji kod muzicke, fine mu ratkape isto felge :D
 
Član
RE: fiat bravo by elmir

ja kontam nesto covjek radio na bravu a ovdje se izgleda istrazuju rodbinske veze:)
 
Član
RE: fiat bravo by elmir

eh evo ih hvala bogu..jutros kupio nazad NOVE gume naprijed polovne ali i naprijed ima dobre sare.. ev jedna slika koju sam sad brzinski uslikao jer zurim moram na posao.. zavrnuo sam ih s sarafima s pomicnim konusom ima mi na centralnoj rupi 2mm viska ustimao sam ih i trese samo malooooo(malte ne neprimjetno)na 130km/h(odma probano cim sam ih stavio:D;))..meni extra izgledaju.. bice veceras slika samo sam sad ovu uslikao;);)ž
i196565_felgenaautu.jpg


i naprijed i nazad 195/45 R15;);)

EDIT:zaboravio napisati da cu aBd na proljece zakucat ga za zemlju ;);)
 
Član
RE: fiat bravo by elmir

mora valjat kad je iz zenice
hehehhe
eto,napokon i ti ZDIKETIO talijana,nek je sretno
fino mu legle,aj lajk it;)
preporuka,zamijeni bocne zmigavce onim kristalnim,prozirnim il cime vec,da ne budu narandzasti,jer ti je komplet auto kombinacija siva-crna,mislim da ce bit predobro
 
Član
RE: fiat bravo by elmir

edoze je napisao(la):
mora valjat kad je iz zenice
hehehhe
eto,napokon i ti ZDIKETIO talijana,nek je sretno
fino mu legle,aj lajk it;)
preporuka,zamijeni bocne zmigavce onim kristalnim,prozirnim il cime vec,da ne budu narandzasti,jer ti je komplet auto kombinacija siva-crna,mislim da ce bit predobro

ee hvala brate;);) znao sam da ces ti prvi komentarisati:D;);) a dugo imam u planu da ih ako nenadjem prozirne zatamnim..imam svakako onaj sprej jer sam i u skuteru zatamnjivao pa cu mozda to i danas uraditi..pa cu poslije potraziti prozirne jer su mi djepovi evo prazni sve dao za gume..auto ce odmarati jer je na rezervi:D a para se nema:icon_sad::icon_exclaim::icon_exclaim::)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top