fiat bravo 1.9JTD by Elmir, nove slike, :(((

fiat bravo 1.9JTD by Elmir, nove slike, :(((

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: fiat bravo by elmir

DiAbLo je napisao(la):
FIAT KRSH !

Shala , dobar bravo pravo josh kad felgice legnu ...

ti bgm poredo te komentare u garazici:D ma doce vrijeme kad cu i postavit felge samo polako treba se para skupit i za dobre gume..preko zime punooooooo planovaaaa vec sam nasao polovne farove od maree i za sicu ih dobijam..+xenon,malo bravissima spustit u pod,farbanje nekih dijelova unutrasnjosti, punooo punooo toga;)
 
Član
RE: fiat bravo by elmir

lijep autic..


iako imam jako neugodno iskustvo s fiatima i da mi ga neko sad pokloni nebi ga uzeo...

samo polako sa radovima


sto su planovi??
 
Član
RE: fiat bravo by elmir

elmir je napisao(la):
DiAbLo je napisao(la):
FIAT KRSH !

Shala , dobar bravo pravo josh kad felgice legnu ...

ti bgm poredo te komentare u garazici:D ma doce vrijeme kad cu i postavit felge samo polako treba se para skupit i za dobre gume..preko zime punooooooo planovaaaa vec sam nasao polovne farove od maree i za sicu ih dobijam..+xenon,malo bravissima spustit u pod,farbanje nekih dijelova unutrasnjosti, punooo punooo toga;)

@gogo gti- eto tu su planovi ali jos ce tu biti svega..sad polako ono sto ja mogu uraditi svojom rukom male sitnice a na proljece ce biti svega;) pokajao sam se sto nisam sad na ljeto malo radio auto ali se ja pihvatio skutera i njemu uradio masinu..jbg
 
Član
RE: fiat bravo by elmir

allroad je napisao(la):
da ovo nije onaj plavi peugeot 206 cc ? :D
sorry za off

ma nije ono je neven frajer se ku*ci nenormalno ko je ko on:icon_evil: misli ima kabrioleta i on frajer..hhhhh mrzim takve ljude.. nabrijalo se nesto ko je ko on ccccccc cccccccccccc
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top