fiat bravo 1.9JTD by Elmir, nove slike, :(((

fiat bravo 1.9JTD by Elmir, nove slike, :(((

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Super Moderator
RE: fiat bravo by elmir

elmir je napisao(la):
folije po meni su bljak na autu..imao sam ih na puntu i radi njih sam ga i udario..neko je spomenuo da mu se svidjaju crne felge..hahhah nisu felge vec su ratkape al i po meni su lijepe al uskoro idu felgice na njega..HVALA VAM SVIMA nadam se da cemo se i dalje slagati..pozz

hmm... neznam sto su ti folije bljak... u mene sva stakla zatamnjena sem sajbe prednje naravno i to mi se pravo svidja super izgleda... a evo ja ti napisa da su ti crne felge dobre a ono ratkape :D hajd nema veze kako god dobre su :lol:

 
Član
RE: fiat bravo by elmir

:lol::lol: ihh valja gume kupiti..iovako sam bankrotirao:icon_sad: dok sam isplacao kazne koje non-stop dolaze jedva sam sabrao za fele pa kad prodam ove mobitele sto su ostali nabacujem gume:lol: i imam jos stosta prodati vamo jaranu jednom pa ce doc pare same ihh nesikiram se ja..;)
@allroad jest ono cool na autu;) aliiiii radi njih sam spucao proslo auto tako da ne hvala:icon_sad:;)
@SVI hvala vam :cool::cool:
 
Član
RE: fiat bravo by elmir

allroad je napisao(la):
elmir je napisao(la):
folije po meni su bljak na autu..imao sam ih na puntu i radi njih sam ga i udario..neko je spomenuo da mu se svidjaju crne felge..hahhah nisu felge vec su ratkape al i po meni su lijepe al uskoro idu felgice na njega..HVALA VAM SVIMA nadam se da cemo se i dalje slagati..pozz

hmm... neznam sto su ti folije bljak... u mene sva stakla zatamnjena sem sajbe prednje naravno i to mi se pravo svidja super izgleda... a evo ja ti napisa da su ti crne felge dobre a ono ratkape :D hajd nema veze kako god dobre su :lol:



ma folije mu extra stoje bas je lijep ;)
 
RE: fiat bravo by elmir

Fin bravo imam istog takvog, sve je uredno samo sto limarija nije nizasta, udario sam sa 40 kmh a bilo je blizu 2000 stete i to majstor nije uradio kako treba pa samo cekam kace se hauba otvoriti...
 
Član
RE: fiat bravo by elmir

Ma dobar je a o ukusima se teško raspravlja, pa zato stavi na njega ono što se tebi sviđa hehe a nama kako bude :)
 
Član
RE: fiat bravo by elmir

Aleksandar jtd je napisao(la):
Fin bravo imam istog takvog, sve je uredno samo sto limarija nije nizasta, udario sam sa 40 kmh a bilo je blizu 2000 stete i to majstor nije uradio kako treba pa samo cekam kace se hauba otvoriti...

:cool::cool: jaro moj je vec udaren bio:lol: covjek od kojeg sam ga uzeo dovukao ga ovdje udarenog(udario ga prvi vlasnik on je bio drugi sad ja treci) ALI naravno nije to iblo nista tesko samo karambolka malo puknuta u hauba se malo iskrivila..promjenila se karambolka(stavila se ista siva kakva je i bila nije farbana) i uradjena hauba koja je samo malo samo malo bila na pocetku zakrivljena(da se primjetiti kako je ispravljana ALI STA JE TU JE) meni je bitno da na 190km/h nista ne trese i nenosi auto ide da ni neosjetis da ide toliko..ofarbana je hauba perfektno i to je to.. ja cu njega usminkati i uraditi kako sam i zamislio tako da vas nista neiznenadjuje kad na proljece budete uporedjivali kakav je sad i kakav ce biti :cool::cool::cool::cool:
 
Član
RE: fiat bravo by elmir

ev malo slikica od danas citav dan sam oko njega cistio ga prao ga pa reko da uslikam.. za koji dan ce felge sjest na njega sutra ode po gume jos kod tokara rijesiti prstenove i na autu su;)
i189062_mypicture002.jpg

i189063_mypicture003.jpg

i189064_mypicture005.jpg

i189066_mypicture006.jpg
 
Član
RE: fiat bravo by elmir

bulex je napisao(la):
dobar dobar..... fiJat elmire....

hvala:icon_biggrin: sutra cu i cvrku uslikati pa postaviti nebrigaj;) imam dosta dosta planova za fiJatica sve polako i sigurno.. svaki dan bgm polako radim ono sto sam zamislio:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top