fiat bravo 1.9JTD by Elmir, nove slike, :(((

fiat bravo 1.9JTD by Elmir, nove slike, :(((

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: fiat bravo by elmir

gogo GTI je napisao(la):
fino,fino

samo steta sto nisu bar 16"

ovako je ostala prevelika rupa

da ti kazem kad ga zakucam za pod nece biti rupe;) ovako je ima ali malo nije to nista..kad se malo sad popravim nemam kinte onda ide u skupljanje za nove opruge i za amortizere.. ovih dana cu otici u fis kupiti onu mrezicu plasticnu original 40KM pa cu uraditi naprijed da nema ovog znaka fiat.. pa cu opet za koji dan ofarbati unutrasnjost u sivu boju(samo neke dijelove););)
 
Član
RE: fiat bravo by elmir

kAcA je napisao(la):
Dobar je, fino mu stoje ;)
a sto si nove gume nazad stavio??

pa i prednje su skoro nove..ima dobre sareee a i nisu stare 06 su god...a neka navikao sam da nove stavljam nazad odkako me je s puntom okrenulo;) zadnje su 2407 ja mislim.. noveee nisu nikako vozane..
 
Član
RE: fiat bravo by elmir

i196833_felgenaautu001.jpg

i196838_felgenaautu002.jpg

i196840_felgenaautu003.jpg

i196841_felgenaautu004.jpg

i196846_felgenaautu005.jpg

i196852_felgenaautu006.jpg
 
RE: fiat bravo by elmir

dobre fele i gume,otidi na benzinsku i kazi da cu ja platit samo natoci hehe,i kod mene je ista stvar s gumama,uvijek nove stavljam nazad ljetne,a zima sve 4 nove,fiat u completu steta sto ima jos desetak dana do zimskih
 
Član
RE: fiat bravo by elmir

nihad3tzo je napisao(la):
fin bibi izgleda dobro ocuvan . . . nek je sa srecom u daljim radovima

pa naravno da je ocuvan..cim je kod mene moram bit ocuvano:D.. kad sam ga uze opacke na sebi nije imao ali vidi se na trecoj slici da je na prednjem blatobranu skroz kod fara malo udubljeno..bilo je to vise ali ja rukom ispravio gurnuo iznutra..jbg na parkingu poljubio jednog setata i udubilo mi se..;);)bice nesto od ovoga auta samo polako..:D no sikiriki;):icon_smile:
 
Član
RE: fiat bravo by elmir

Golf 1 TDIntercoler je napisao(la):
dobre fele i gume,otidi na benzinsku i kazi da cu ja platit samo natoci hehe,i kod mene je ista stvar s gumama,uvijek nove stavljam nazad ljetne,a zima sve 4 nove,fiat u completu steta sto ima jos desetak dana do zimskih

e bas sad ode pa cu reci platit ce vam ovaj jedan sad ce doci iz jajca s golf I :icon_smile::icon_smile: a dogovorio sam s covjekom pa za koji dan idem po nove M+S da stavim na celicare vec imam jedne dobre nazad a naprijed su ljetne pa cu i tu upariti pa da se vise nebrinem ni za ljeto ni za zimu;) a i imam one dobre crne ratkape:D zao mi ih sjebacu ih na zimu:D:icon_smile::icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top