fiat bravo 1.9JTD by Elmir, nove slike, :(((

fiat bravo 1.9JTD by Elmir, nove slike, :(((

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: fiat bravo by elmir

Golf 1 TDIntercoler je napisao(la):
elmir je napisao(la):
Golf 1 TDIntercoler je napisao(la):
dobra slika,de se ti pofali malo:cool:

sad ti znam registarski broj:lol:

:lol::lol::lol: oces da ti dam i svoj maticni???:lol::lol:

ma jok samo mobilni:lol: pa da kadkad na kafu odemo,cesto sam u travniku,mala pa znas kako to ide:cool:

i sta je stalo stom muzikom,ide u auto il ne;)

za broj ev sad cu ti napisati na PM samo jos da zovnes kad nebudem radio:cool: aaa muzika mora jos cekati nema se para uzeo se mobitel ebo me on.. pa kad iduci mjesec padne plata ide nesto malo muzikice..nista pretjerano kakvi 4-sistemci woofer pojacalo i ettt laganini samo:cool: radim nesto za svoje uho ne za tudje:cool::cool:
 
Član
RE: fiat bravo by elmir

:da mi bezze nepropada tema skoknuo do auta i uslikao ga da osvjezim malo temu hehehe.. danas namontirane sire gumeee i veci profil da se popuni rupa i vracene nazad fele jer sam jednu zimsku probio a naprijed su jos celicare.. uradio sam sebi i najlepnicu na zadnju sajbu www.bhtuning.com:cool::cool: eto neka reklama.. ev kako auto izgleda:
i319673_DSCN0654.jpg

i319682_DSCN0655.jpg


iiii naravno sutra ga vozim na autopraonu da ga nagradim jednim detaljnim ciscenjem jer nisam dugo:lol::lol::lol:
 
Član
RE: fiat bravo by elmir

Ma jel' ovo naj sto lici na 206-icu? :D

A bio bi red da malo operes hehe, iako se isprlja sad pa sad :icon_confused:
 
Član
RE: fiat bravo by elmir

LudoA je napisao(la):
Ma jel' ovo naj sto lici na 206-icu? :D

A bio bi red da malo operes hehe, iako se isprlja sad pa sad :icon_confused:

ma sutra idem na autopraonu nezalim ja ba na svoje auto.. a nek se odma isprlja oprat cu ga opet:lol:.. a nemogu se nagledati kako mocno izgleda uzivo sirina guma i to.. extra stoji.. mada sam u potrazi za drugim boljim gumama ove nisu cemu..:cool:
 
Član
RE: fiat bravo by elmir

Ma drugi bibi odmah ;)
Nece ti vise pasti na pamet neke uze gume, ako ih stavis bice ti bljak ;)
 
Član
RE: fiat bravo by elmir

fidel je napisao(la):
fino pravo.joj jest prljav ko da si u Kaknju bio:lol:

:lol::lol::lol: mah suti kamioni me izivcirali u PM.. a bacio sam iz kaknja s neispravnim gasom jedan speed s passatom karavanom TDI(DI crveno) u mene duplo lakse auto ma nemoze mi pobjec:lol: ja mislim ebo mi je sve po spisku..

arminnn je napisao(la):
samo ga ti zakucaj i nece biti nikakvih rupa;)

mah drug nema sad nikakvih rupa sto se tice zadnje dijela jer je veci profil gume sve popunio a naprijed ce ostat profil 45 ako neuzmem nove gume 205/50..u potrazi sam pa jbg sha bude..;)
 
Član
RE: fiat bravo by elmir

evo neki bezze update.. auto pripremljeno za proljece(jbg nebojim se ja zime i snijega) stavljene na fele siree i veci profil gume.. naruceni u SOFI farovi s lecama(uzimam ih kad registrujem auto) 130KM/kom. origigi.. opruge ce leci nekad na ljeto razmisljao sam i uzet cu novo sve.. za koji dan farbam unutrasnjost ii najvaznije nasao sam kozna sjedista na jednom autootpadu pa sam ih zapikao posto nemam trenutno para ako neodu bit ce moja,i da zaboravih uzeo sam metar mrezice u FIS-u 40KM a uzeo sam je da sklonim naprijed na haubi znak fiJata:cool:;)
ev slike:
i345493_elmaaa011.jpg

i345497_elmaaa012.jpg

i345498_elmaaa013.jpg

i345501_elmaaa007.jpg




zivio fiJat:cool::cool:
 
Član
RE: fiat bravo by elmir

tanak ti aparat,ne vidi niss po noci:D
a fijat ko fijat,krsh:D
sala,fin je bravas,bez zezancije;)
ajd nek si ga bar oprao:D
 
Član
RE: fiat bravo by elmir

ne vidi niss po noci jer je iskljucen blic njanajanajanajanja.. namjerno sam uradio ovo jer mi je ova slika u mraku najbolja do sad.. meni pravo mocno izgleda pola se auta nevidi..onooo znas opasnooo autooo:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top