fiat bravo 1.9JTD by Elmir, nove slike, :(((

fiat bravo 1.9JTD by Elmir, nove slike, :(((

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S.. prodaja papira??

Nadji na nekom otpadu prednji kraj i resio si problem. Moj drugar slupao tipa zadnji kraj, kupio za 120e ceo zadnji kraj u istoj boji tacnije vise od pola auta, sve do soferke je sekao i samo zafarbao na varovima, izaslo ga manje od 150e...doduse cale mu je limar, ali ne moze on naplatiti neznam koliko...
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S.. prodaja papira??

vidi na jelahu ima otpad samo prednje dijelove dovlace
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S.. prodaja papira??

Ljudi, većina auta po otpadima su skršeni naprijed kao i njegov, tako da će teško naći. Možda da uzme tog stranca, prepakuje prednji dio, neko mu sredi račun za taj motor, ode na tehnički, registruje, a kasnije da prodaje ostatak dijelova od stranca, ne bi li se kako povratio. Drugar, nije ti lako sigurno, ali polako, skontaj šta ti je najbolje.;)
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S.. prodaja papira??

Najmanje para ćeš dobiti ako ga prodaš na otpad ali ako nećeš da prodaješ u dijelove uradiš tako i ćao..
Eh sad, ti što prije ili uzmi tog stranca ili taj motor sebi da imaš bar još neku siguricu za pare jer bi se iznenadio kakvi su ljudi... A što je najgore neki majstor će možda kupiti tvog Brava za džaba i za male pare sklopiti nešto i masno zaraditi na njemu
 
Super Moderator
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S.. prodaja papira??

OggyBoy je napisao(la):
Ljudi, većina auta po otpadima su skršeni naprijed kao i njegov, tako da će teško naći. Možda da uzme tog stranca, prepakuje prednji dio, neko mu sredi račun za taj motor, ode na tehnički, registruje, a kasnije da prodaje ostatak dijelova od stranca, ne bi li se kako povratio. Drugar, nije ti lako sigurno, ali polako, skontaj šta ti je najbolje.;)

bas sam ovo htio napisati
jer gledam po slikama nije ovo uopste previse udareno da se ne moze napraviti
ja sam vidjao gorih slucajeva puno a naprave se bez problema
ne znam ko ti radi auto i ne ulazim u to ali ti mozes tog kompletnog stranca prepakovat i njegov motor i vjesanje i sve a to ti je isplatnije nego ga na otpad
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S.. prodaja papira??

u tog stranca je motor 1.4 i motor je otisao, da ga uzimam samo za dijelove haj, al gdje je tu promjena motora koji se krecu od 1500 do 2000KM, gdje je farbanje auta, gdje su ruke, izadje me sve 5 milja, nema od tog nista.. auto stoji kod majstora nije danas stigao rastaviti citav motor, kad stigne kad rastavi i limariju ovu koja je otisla znat cu na cemu sam.. ali po njegovoj prici samo auto otpad.. motor je pregledao i pukao je zupcasti i sve je popucalo, dakle turbina pukla, kuciste od turbine, cim se ovo cuje i procita odma znas sta je.. jbg, nazalost.. i ja bi volio da je to nekim malen kvar, da se moze rijesiti ali slike varaju i to dobro.. jbg..
 
Super Moderator
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S.. prodaja papira??

Cuj kad ti napravis sve to motor nije tesko naci
ne moras ubacivati jtd moze to biti i 1.6 benzin koji se nadje dosta jeftino ;)
 
BHT Ovisnik
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S.. prodaja papira??

ako ti prijatelj ikako moze nek uzme stranca,nek dadne taj motor u trampu,ako ima mobitel nek proda il sl. nek njegovi malo poguraju za ruke,probaj naci 1.6 16v motor,prodavao je cak netko na forumu jeftino iz brava,prebacite sve,uradi ono osnovno da je on u voznom stanju,nemoras ga odmah ni lakirati,nek ono vozi,kad sve prepakujes ostatak prodaj u dijelove ili na otpad,mozes izvuci interijer,sjedista,tabla i ostalo,vrata,gepekt,zadnji ovjes,trap i sl. moze se izvuci neke pare da se koliko toliko otplate ruke
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S.. prodaja papira??

o tome nisam razmisljao sto se tice ubacivanjem benzinca itd.. pokusat cu na sve nacine, jucer me je majstor razocarao bio ali je nazvao i rekao da se moze lim uraditi da je bilo kakav, samo je taj problem motor jer je unisten, izgubio sam bio volju jer kad sam skontao cijene i sve da od tog nema nista.. vec imam neke nade pa da auto dovezem u vozno stanje kakvo god bude, sto i ti cole rece nemora se ni fabati dok se nebude imalo, najbitnije je sastaviti i dovesti u vozno stanje.. a sto se tice izgleda i ostalog to je manje vise nebitno.. ima vremena dobro cu skontat sta kako dalje..
 
BHT Ovisnik
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S.. prodaja papira??

kog sam god pitao za ovaj 1.6 16v motor nitko se nije pozalio jer sam jedno vrijeme ga bio trazio,nije skup,a ni potrosnja nije velika,probaj nesto skontati,to ti je najjeftinije rijesenje
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S.. prodaja papira??

ma normalno,samo polako. Tvoj problem je sto si se previse brzo razocarao,sto mi je donekle i jasno,brzo si donio zakljucak da nema nista od auta,,predao si se. Ja sam mislio,a i dalje tako mislim,da se ovo moze popraviti,i to poprilicno dobro,da nije toliko razbijen da se ne moze upasovati,ipak lim je to,i sto Roman kaze,i ja sam vidio i gore,i kasnije ne mozes vjerovat da je to auto uopste bilo razbijeno koliko je dobro napravljeno. Tako da moj ti je savjet da se ne predajes,dobro se skontaj,izvuci ono najbolje sto mozes i pocni da rjesavas jedno po jedno. Rijesit ces i motor,i to kad se najmanje budes nadao naici ce nesto sto ce te dodatno pogurat,upamti sta sam ti rekao;););)
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S.. prodaja papira??

Ima duze motor od stila JTD prodaje lik,ako hoces mogu ti dati br pa pitaj! A mislim da ima i turbinu i tih dosta dijelova koji tebi pasu ja mislim,jer je motor onaj slabiji nije 115ks!
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S.. prodaja papira??

Kad se podje u Tz preko puta nipexa ima jedan stilo dovukli ga za dijelove kompletan znaci u voznom stanju pa cu pitat koji je motor u njemu i kolko para moram i ja otic nes sebi da skinem vidio sam jednu zanimljivu stvarku na njemu pa ti javim ...
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S.. prodaja papira??

Bravo 16v je napisao(la):
Ima duze motor od stila JTD prodaje lik,ako hoces mogu ti dati br pa pitaj! A mislim da ima i turbinu i tih dosta dijelova koji tebi pasu ja mislim,jer je motor onaj slabiji nije 115ks!

Motor je od 80ks ako mislimo na istog lika. Ima i turbinu
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S.. prodaja papira??

adi187 je napisao(la):
Kad se podje u Tz preko puta nipexa ima jedan stilo dovukli ga za dijelove kompletan znaci u voznom stanju pa cu pitat koji je motor u njemu i kolko para moram i ja otic nes sebi da skinem vidio sam jednu zanimljivu stvarku na njemu pa ti javim ...

ako je plavi ja znam i ciji je bio,i da odma znate da mu je motor *****. Nadam se da ne mislite na isto vozilo na koje ja mislim.

Elmire ima jedan moj drug skoro razbio stila, 5 vrata,udaren s ledja,JTD motor u njemu,prodavao ga je za dijelova,mogu da ga pitam sta je bilo s autom ako si i dalje zainteresovan. Pasel iz njega motor
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top