fiat bravo 1.9JTD by Elmir, nove slike, :(((

fiat bravo 1.9JTD by Elmir, nove slike, :(((

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S

poskidaj ovu sjebanu limariju, branik, blatobrane, vezni lim i haubu i puno bolje ce ti sve djelovati, a i moci ce da vidis kako auto stoji, na sta lici, da li se usinuo u stranu ili su krak(ovi) potonuli samo naprijed recimo na kozmetickom dijelu gdje se veze limarija i sl. ili su komplet povuceni....
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S

nadam se da ce se elmir danas javiti sa informacijama da je vec dovezao stranca. Znam koliko mu auto znaci, i najiskrenije se nadam da ce se cim prije popraviti i da ce ga opet voziti kao nekad. Sretno druze
 
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S

Stvarno mi je zao pasa...
Da se to popraviti, ali tesko ces ga dovesti u stanje u kakvom je bio....
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S

arma problem je u tome sto niko od njih ne prica sa Babicem,posvadjali se radi gluposti a gledaj sad kako treba covjek,zalosno al istinito,a vidio si sta i kako momak radi....
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S

Nemam slike da ti pokažem kako je drugar skršio auto skoro, mi mislili nema ništa od njega. Odvezao kolegi limaru, nema šanse da primjetiš da je lupan. Sve se ovo napravi ako nije iskrivljen, a i ako jeste, valjda nije previše, tako da mislim da nećeš imati puno problema, a većinu stvari možeš sam poskidati i sklopiti da ne plaćaš majstore. Ostaće ti samo farbanje.:cool:

Neka je sa srećom i da ga brzo završiš.;)
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S

dinozzo je napisao(la):
arma problem je u tome sto niko od njih ne prica sa Babicem,posvadjali se radi gluposti a gledaj sad kako treba covjek,zalosno al istinito,a vidio si sta i kako momak radi....

jest ba,ja garantujem da ga Babic moze slozit tako da i oni iz Fiat tvornice imaju na cemu da zavide,momak je madzionicar sto se tice auta,i svaka mu cast,,steta sto ne pricaju,on bi to najbolje odradio
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S

da se elmir javi :lol: jos nista neznam.. tek evo ustao kako nisam preksinoc nikako spavao pa me malo san uhvatio sad eeheh.. trebam nazvat majsotra i reci da digne auto na dizalicu da vidi motor, ako je motor citav onda tek sutra mogu ici u sarajevo po stranca jer ce covjek sutra biti kod kuce.. nadam se dobrim vijestima.. nadam se da ce to sve sto prije biti gotovo.. molim boga pa sad neznam..
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S

skini ovu limariju,blatobrane haubu farove karambolku vezne limove i onda ce ti ostati cist prostor pa ces znati na cemu si.
Mislim da ovo nije puno strasno,samo izgleda strasno kad ga gledas ovako sa limarijom.
Motor provjeriti jeli uzubljen,okrenuti ga rukom par krugova ako vrti,upali i znaces ako jos nesto fali.
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S

za znalce pitanje, primjetio sam da ovaj stranac nema klimu.. ima li ikakve razlike naprijed u dijelovima? jeli sve isto kao i kod mene? interesuje me limarija, plastike i ostalo.. a za hladnjake i te picke materne, to cemo probati naci negdje polovno il novo kupiti kakav budzet bude, ili dati ostatak ovog stranca za te dijelove oko motora sto fale.. ha ya..
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S

sve isto, nema cijevi od klime, nema hladnjaka klime, nema troken boce, kompresora klime itd. znaci dijelova klime samo :)
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S

stvarno steta,valjda ce se naci neko rijesenje:icon_sad:
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S

hvala ti triza brate na odgovoru ti si uvijek tu prvi, najbolji i najtacniji

@struja .. ma pokkusat cu naci rijesenje.. ako majstor rekne da je motor dobio onda mi se stvarno neisplati jer gdje c naci drugi motor i odkud mi pare za nejga.. prodat il u dijelove il na auto otpad kupiti yugu il golfa keca i nastavit zivit.. sta bi..
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S

elmir je napisao(la):
hvala ti triza brate na odgovoru ti si uvijek tu prvi, najbolji i najtacniji

@struja .. ma pokkusat cu naci rijesenje.. ako majstor rekne da je motor dobio onda mi se stvarno neisplati jer gdje c naci drugi motor i odkud mi pare za nejga.. prodat il u dijelove il na auto otpad kupiti yugu il golfa keca i nastavit zivit.. sta bi..

samo se ti prijatelju nemoj sikirati previse,mozda na kraju sve ipak bude i bolje nego kako se sad cini.....uvek poslje kise dodze sunce,tako ces i ti jednog dana naci izlaz iz ovog problema.....GLAVU GORE
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S

eh evo zvao stari majstora a majstor vec rastavio.. kaze nam od auta nista.. krakovi neki, sve sve pokrivljeno puknuto.. remen pukao sve pokrivio, turbina pukla puklo kuciste sve popucalo.. hem se neisplati praviti radi motora hem nemam sad ni volje.. rekao je da ce mi on naci da proda u otpad sto bolje jer mi se neisplati rastavit pa prodavat dio po dio kad ce se tu izvuci neka para tacnije nikad.. kod mene su papiri pa valjda ih mogu prodati? koliko ih otprilike mogu cijeniti? auto je regano do 20.02.2011..izvuci iz ovo dvoje neke pare pa nek mi nadoplati jaran razliku i kupiti drugog bravca i to je to.. :icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top