fiat bravo 1.9JTD by Elmir, nove slike, :(((

fiat bravo 1.9JTD by Elmir, nove slike, :(((

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S

najgore je sto on nema kesha, allah te pitao kad bi mi to isplatio, sutra mogu otici po drugog brava stranca za dijelova a u zamjenu dajemo njegov motor.. sve bi stavio od tog brava, znaci komplet prednji kraj, samo sutra vidjeti da majsotr na dizalicu auto i rastavi da pogleda motor ima li ista od njega, ako ima idem po stranca i sastavljam ovaj.. ako motor bude u kvaru neg mi dragi allah pomogne..
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S

drug nadam se da ce biti sve uredu i da ces napravit ;) uz tebe smo ;)
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S

rijesit ces ti to,siguran sam. Samo opusteno;)
 

LSD

Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S

da se ovo napraviti...samo nadji dobrog majstora...
kod nas se rade i gora auta od ovih za sitan kesh...
 
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S

Ma i motor se da rijesiti..Prvo ti provjeri je li auto "u mjeri" pa onda dalje radi..Ako nije "u mjeri" onda je skuplji popravvak jer mora na razvlacenje na linere itd..Ako su krakovi OK i ako nije to dirano ostalo se da napraviti..Nego bilo bi dobro da ti iskoristis situaciju i uzmes to auto, da se jaran ne predomisli, pa nit' para nit' auta..Sada imas vrapca u ruci..
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S

sto odradis ovo dva tri dana odradio si,vidi sto se da dok je jos vruco gvozdje :) sretno samo ti to mogu reci
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S

zapazio sam ovo, volan stoji ono ravno, oba tocka stoje kako treba, to nije dirano.. a sad za to ostalo se nerazumijem, vidite da je lijevo udar bio i da je odnijelo sve na desnu stranu, sva limarija ono presovana na desno.. nadam se boljem, nadam se da ce sve biti rijeseno veoma brzo.. uzet cu tog stranca, skinuti sta m itreba, naci cu neke autodijelove gdje imaju dijelove ostale sto mi treba sto se tice motora i za njih dati ostatak ovog stranca, sto mi netreba.. i ako treba jos para dati.. samo da to bude sto prije gotovo..
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S

Steta brate :icon_sad: glavno da je glava na ramenu i da niko nije povrijedjen a auta ce biti.....
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S

uzmi ti to drug dok jaran nudi motor u zamjenu..tako bar imas dijelove limarije zdrave..i kasnije ganjaj motor ili dijelove koji fale...i sjeci prednji kraj, ovako izgleda da nije dalje nista od blatobrana otislo, ali opet sve po ps-u treba odraditi ;)...
 
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S

Drug...stvarno mi je zao zbog auta...i mislim da je bolje da ga prodas...nego da ga pravis!Skupi su dijelovi...a motor je 100% ostecen....prodaj na otpad,jer i ako ga napravis,nije to,to...
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S

na otpadu nemogu dobit ni milju, sutra ce se rastaviti motor i vidjet jel dobio puno, ako nebude, otici po ovog u sarajevo stranca, rastavit ga, na mom ispeglat presovat sta treba, sastavit limariju od stranca, onda traziti dijelove motora od JTD-a jer ima dosta puknutih dijelova, sastaviti, upaliti, naci lovu za farbanje, ofarbat auto i vozat ga dok se kotrlja.. nije mi ni u planu da ga poslije popravka prodajem i ostalo..
postoji znaci ta cinjenica da ako motor bude dobio i ako nema nista od njega, popisat cu se na citavo auto dat ga u otpad dobit milju i jos ostatak trazit od druga i sta bi..
 
Administrator
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S

ako bude doslo do toga da dajes u otpad radije rastavi u dijelove i tako prodaji... a kao sto roki kaze ipak ti uzmi tog stranca jer bolje da imas ista nego nista... ako ti odustanes od toga jaran mozda kaze kasnije nedam ni ja motor sad, kad sam ti davao nisi htio... ali ja mislim da bi se ovo dalo srediti ;) sretno ;)
 
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S

Ako mozete ikako sakupit lovu za stranca, skini prvo sebi dijelove sve sta ti treba, onda prodaji stranca, i imas lovu da platis majstora, barem bi ja tako uradio, eh tu je najveci problem, doci do love da se stranac uzme!
 
Administrator
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S

almir_gr je napisao(la):
Ako mozete ikako sakupit lovu za stranca, skini prvo sebi dijelove sve sta ti treba, onda prodaji stranca, i imas lovu da platis majstora, barem bi ja tako uradio, eh tu je najveci problem, doci do love da se stranac uzme!

almire procitaj par postova iznad gdje pise da njegov jaran daje motor za tog stranca kao zamjena ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top