fiat bravo 1.9JTD by Elmir, nove slike, :(((

fiat bravo 1.9JTD by Elmir, nove slike, :(((

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S.. prodaja papira??

uvijek ti se vise isplati prodavati u komadima nego u kompletu, samo je problem sto ne dobijes pare odjednom nego na rate...
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S.. prodaja papira??

šteta, znam kako ti je i ja sam nedavno isto tako slupao, naći će se drugo i ja sam dvicu slupao pa sam našao bolje, sljedeći put pamet u glavu i prije krivine uspori nedavno sam mogao i tricu skroz razvaliti na isti naćin ali uspio sam iskontrolisati auto i samo sam malo karambolku zagreljio. I ne daji svoje auto nikome.
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S.. prodaja papira??

auu steta majku mu,bas sam se nadao da ce sve biti ok,da ce doci taj stranac i da ce to u rekordnom vremenu biti upakovano:icon_sad::icon_sad::icon_sad::icon_sad:
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S.. prodaja papira??

i ja sam se nadao, bio sam se ono bas zadao, i ja sam mislio da ce biti bas rekordno vrijeme, da bi auto za koji dan auto bilo na cesti, nebi ga ni farbao odma, dok nezavrsi zima.. upakovao bi jbo prednju boju.. aliiii sta bi.. sta je tu je.. auto ide na otpad samo nisam siguran koliko bi dobio na otpadu za auto ovako kakvo je s papirima, ako bude fina cijena dat cu necu da se zajebajem.. bit ce nekad drugo auto pa za 2-3 godine za 2-3.. sta bi.. hvala vam svima
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S.. prodaja papira??

... drug, bice lima ;)
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S.. prodaja papira??

Stvarno mi je zao zbog tebe, svi se mi emotivno vezemo za svoja auta i samo mogu pretpostavit kako ti je...
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S.. prodaja papira??

Nemoj praviti!!!!!!
Ja ti govorim iz licnog iskustva.Ja sam prije davno drugo jedno auto pravio jos sa novim originalnim dijelovima pa opet nije to to auto k'o sto je bilo a i nikad nisam mogao izvuci te pare od popravke..
 
Legend
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S.. prodaja papira??

sto ne uzmes citavo auto stranca i to je to ?

sigurno koliko god prodas tog fiata, dodas jos nesto sitno i imas isti auto..
 
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S.. prodaja papira??

To je ono o cemu sam sinoc pisao..Mada ni krakovi nisu problem...Primjer, Mercedes Sprinter, desna strana otisla nazad za 12 cm i pokrivljen u vertikalnom smislu 7 cm..Moj prijatelj koji je inace radio mog Turbaka, vratio Sprintera u mm..Kad je otisao na geometriju nisu mogli da vjeruju da je bio tako razvaljen..
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S.. prodaja papira??

Svako se može popraviti. Pitanje je isplativnosti.

Trebaš imati na umu da jednom varen i ispravljan metal više nema svoja početna svojstva. To je najbitnije prilikom mogućeg sljedećeg sudara..

Preko slika ne bih rekao da je toliko strašno.
 
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S.. prodaja papira??

Joj Elmire prijatelju evo sad vidje temu, strasno brate i moj savjet je kupi stranca.

Uglavnom, nadam se da ces ubrzo stat na noge, sredit situaciju i imat auto opet.
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S.. prodaja papira??

ZELA GTI je napisao(la):
Svako se može popraviti. Pitanje je isplativnosti.

Trebaš imati na umu da jednom varen i ispravljan metal više nema svoja početna svojstva. To je najbitnije prilikom mogućeg sljedećeg sudara..

Preko slika ne bih rekao da je toliko strašno.

Tačno tako, ali ionako ljudi o tome slabo misle.;)

Upravo idem od kolege limara koji je od 2 Golfa sastavio jednog. Sječeni i vareni po pola. Sutra će biti lakiran, ako bude vremena da poslikam, nećete vjerovati. Smijao se kad sam mu pričao o ovome. Sve se može napraviti, ali ima i svoju cijenu.;)
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S.. prodaja papira??

svjestan sam ja da se od lima moze svasta uraditi, da je neznam ti kakav, znaci mogu dovuci stranca sa njega odrezar rastavit dijelove i povarit na ovo, za to trebaju pare za stranca, za ruke, za dijelove svasta nesto.. onda slijedi motor, treba naci motor a kakve sam cijene vidio glava me zaboli, ugradnja ovo ono, pa moras i veliki servis uraditi jer da si siguran, pa mora se auto ofarbati a to mi izadje isto da kupim drugog brava..
 
Administrator
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S.. prodaja papira??

sinoc sam ti napisao u postu radije ti tog druga za vrat i uzmi tog stranca za njegov motor... on da ti je neki prijatelj ne bi se tako izmicao vec bi ti gledao da pomogne na bilo koji nacin... tebi pored takvog prijatelja neprijatelj ne treba... vec ti to gledaj da izglavis bilo sta pa cak i taj motor da zamijenis za stranca pa ako nista samo prodavat dijelove, a mi cemo ti pomoci koliko ko moze... sretno drug ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top