Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)... zadnja strana, lip? pomoc

hoces da ti ja drug dam jedan lijep savjet... prestani mucit glavu-mozak s tim glupostima "samo" 75ks po haubom.. ulozi u auto sto ti je volja ako volis to auto toliko, mani se mjenjanja i mucenja glave da je slabo, koji ce ti Q jace-brze il neznam ti sta.. samo te to na belaj navodi, iskusio sam na svojoj kozi, uvijek sam zudio brze jace, ali sad, daj da se kotrlja i da je lauto prelijepo na izgled.. ha ya.. bratski savjet..
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)... zadnja strana, lip? pomoc

taj lip je od miloteca, mozem da nabavim ako hoces....ali po meni ne lezi najbolje...nekakav je bas nadodan bezveze....;)
 
Početnik
RE: Fabia F1 /Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)... zadnja strana, lip? pomoc

meni ovaj lip i nije nesto dobar,,a limpi najbolje bi ti bilo da ofarbas auto u boju kao sa avatara,,,u mene ce zimski rezim bit takav cim predjem na ljetni tj cim skinem 15 ke krecem ih radit i idu u pink boju :lol:
 
RE: Fabia F1 /Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)... zadnja strana, lip? pomoc

tibor987 je napisao(la):
taj lip je od miloteca, mozem da nabavim ako hoces....ali po meni ne lezi najbolje...nekakav je bas nadodan bezveze....;)

ja sam ovo uslikao za limpija pa nek oni razmisli sta hoce ;) ma da ni meni bas nije po ukusu da je malo ravniji bio bi bolji ;)
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)... zadnja strana, lip? pomoc

elmir je napisao(la):
hoces da ti ja drug dam jedan lijep savjet... prestani mucit glavu-mozak s tim glupostima "samo" 75ks po haubom.. ulozi u auto sto ti je volja ako volis to auto toliko, mani se mjenjanja i mucenja glave da je slabo, koji ce ti Q jace-brze il neznam ti sta.. samo te to na belaj navodi, iskusio sam na svojoj kozi, uvijek sam zudio brze jace, ali sad, daj da se kotrlja i da je lauto prelijepo na izgled.. ha ya.. bratski savjet..

De ba :lol: svakom njegovo, da je poenta imati lijepo sporo auto svi bi vozali alfe brere s 1.6 vw dizelom unutra :D
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)... zadnja strana, lip? pomoc

emire ma jasno, ali kad uzmem od caleta pa sjednem u ovo svoje sa strasnih 68 ponija, strah me i traktora krenut preticat, jos sad i muzika me otezava, plus ako sjedne neko, uhhh jos i brdo uhhh :lol: :lol: uvijek bilo lakse se naviknut na novo, bolje i duplo jace :D

a ovaj lip, nekako bas cunerski :icon_rolleyes: vicu bio jedan belaj, ustvari dva pa se to trebat isto sanirat, aj sreca pa je na prednjem braniku koji ce se ionako radit...

nego, radi se, nabavljen onaj bm bosman nuke wufer i pojacalo, nezz koje je ali tesko i veliko, ne moze da ne valja, haha... i da poserem se na selo, jucer 40km napravio u gradu, trazeci posrane stopice za kablove i nema.... sreca pa ih je struja imao, ali zametnuo ih...

ugl. napolju kisa/snijeg pada, temp. oko nule, mi rastavljamo auto i provodimo kablove, sa jedne i sa druge strane... naravno sve ispred zgrade... da ne bude zabune, struja je razvodio, ja sam vise bio moralna podrska, te brisao/susio:)

kablovi napojni uzeti menscini oko 12, ili 14 , i to se jedva naslo, ostalo sve tanko... svi kablovi, napojni, cincevi su uzeti najbolje i "najdeblji" sto se moglo naci, jer ne mislim ponovo nekad razvodit, pa da se sada uradi i bude kako treba :cool:

prvo smo remote napravili,


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

kablovi...


Uploaded with ImageShack.us

sve se po ps-u radilo, picajzla, nema fuseraja :icon_biggrin:

ovo za neku malo "bolju" muziku je bilo za ocekivat, uzevsi u obzir da dosad nikako nisam imao nesto jace u autu, jos mlad sofer, a da se muzika ne iscejfi, ne moze :lol: bilo je sudeno, kad tad...
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)... str 96. "cuje se"

e jeste raskrapali plastiku oko radija sa sarafcigerom :lol: Lijepo lijepo, aj pa javi kako buba :lol:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)... str 96. "cuje se"

ne cujem teee, sta kazeesss :D

to je bilo od ranije ba, sta se sve rezalo kada sam prije godinu player ubacivao, ionako se ne vidi, :lol:... morao sam onu ladicu ispod, sve gornji dio nje dobro stanjit :lol:

bice, slika, klip, danas nekad, evo i sunce ko izlazi... a mi jucer pada, mokro, blato, ali neka, ajmo razvodit... :icon_rolleyes: :D

ostale jos neke sitnice, dzek od antene mislim da se zalemi, nezz ni jel skopcana, zaboravio, probat cu... danas pojacam jos i masu na alternatoru, sredi se malo oko rupe sto smo prosirili, provjeri i da bude sve bas kako treba :cool:

jedino kuku meni, ako trebam vadit rezervnu gumu, valja izvadit prvo wufer, ahaha

a lupa, eno bas je na minusu, dok se usi ne naviknu, hha... samo sljedeca stvar cim budem sa parama, naprijed jaci visokotonci/zrikavci, te zvucnke naprijed zamjenit, sada fali tona", basa imam... hehe
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)... str 96. "cuje se"

jel bilo tanjih kablova ikako:D
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)... str 96. "cuje se"

ArminM je napisao(la):
jel bilo tanjih kablova ikako:D

jeste :D evo ga, al hem sto je plav, ali je i tanak


Uploaded with ImageShack.us

dok ovaj crveni je ko" prst, jest da je tesko baratat i savijat, al sta se moze.
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)... str 96. "cuje se"

Limpi je napisao(la):
ne cujem teee, sta kazeesss :D

to je bilo od ranije ba, sta se sve rezalo kada sam prije godinu player ubacivao, ionako se ne vidi, :lol:... morao sam onu ladicu ispod, sve gornji dio nje dobro stanjit :lol:

bice, slika, klip, danas nekad, evo i sunce ko izlazi... a mi jucer pada, mokro, blato, ali neka, ajmo razvodit... :icon_rolleyes: :D

ostale jos neke sitnice, dzek od antene mislim da se zalemi, nezz ni jel skopcana, zaboravio, probat cu... danas pojacam jos i masu na alternatoru, sredi se malo oko rupe sto smo prosirili, provjeri i da bude sve bas kako treba :cool:

jedino kuku meni, ako trebam vadit rezervnu gumu, valja izvadit prvo wufer, ahaha

a lupa, eno bas je na minusu, dok se usi ne naviknu, hha... samo sljedeca stvar cim budem sa parama, naprijed jaci visokotonci/zrikavci, te zvucnke naprijed zamjenit, sada fali tona", basa imam... hehe

1. Nisi trebao pilati samo malo zanemariti ljubav prema autichu kao ja pa fino sjeo na zadnji siv i metalno kuciste nabio nogicom da legne lijepo...a evo ti nesto fino ako ga uspijes iscupati :D

2. Masa najbolja na sarafu gdje se vezu zadnji pojasevi na shasiju, cak ne moras ni lak skidat :D

3. Oko rupe is u vodoinstalatersku radnju nakcu i kupi gumenu selnu da se izolacija kabela ne izulja

4. Ako hoces da vidis kako je tesko woofer vaditi pokusaj moj :lol: dupli pod, nogice, kutija woofera, woofer i leziste pojacala skupa sa kabolovima povezano 183 000 plasticnih vezica i 85 000 sarafa za drvo + 4 omce koje sam provukao kroz one usice u gepektu...doduse moja rezervna guma je na balkonu zadnjih 2 godine :D znam da nije pohvalno, ali nekad je veci merak bez...gum(ic)e :D

P.S Jao lijepih noktica, koji to bezbojni koristis :D
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)... str 96. "cuje se"

sve je to odradeno, sa desne strane mi ide naponski kabal, sa druge su cincevi, masa je bas na tom sarafu gdje su zadnja sjedista.... spojena i antena danas :D nego struja nesto kaze da se pojaca dodatno masa na alternatoru... :icon_rolleyes: struja objasni, zuka ne zna na sta mislis :D

iskoristili smo org. plasticni poklopac, malo izrezali da prodje kabal, te fino uklopili, sada mu je i mekse :icon_biggrin:

i da, nista bez VIVAX-a, iskoristit cu poklopac, onaj zastitni sa ventilatora kucnog, neki pokvareni nasao, ofarbat u crno i stavit kao zastitu kod wufera, ko" da je pravljeno za to, taman se uklopi, cak i rupice ima da se pricvrsti :lol:

stavljena i bht naljepnica:
9pq54h.jpg

wlpswk.jpg

remote prekidac montiran

a cuj nemas rezervne gume, pa sta pricas onim tipovima u plavom, obicno sa nekih prslucima, ma oni sto izlete, masu ili blinkaju nekom lampicom :icon_question:


a vidi jes" mi fini :D
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)... str 96. "cuje se"

Odlicna fabija ;) :cool::cool:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)... str 96. "cuje se"

Cuj sta kazem...evo ti pa rastavljaj, pa pokusaju izvuc pa vide da je posao cijeli gepekt van, pa ostave i kazu hajd idi...ili me napadnu "sta to svercam ispod daske" :lol:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)... str 96. "cuje se"

cuj nezz sta mislim ccc,pa brate mili nek uzme deblji komad zice i poveze motor sa sasijom auta kontas sad....
a od juce se jos uvjek tresem,zima mi u kosti usla :D,a sta zamjeras vivax-u i prekidac sam ti skinuo sa tv-a(hoce momak dodatnu regulaciju remote paljenja :D )

napojni kabal je masala tanak,kod mene ni za klemanje nisu deblji :D

masa uzeta iz gepeka bas gdje ide pojas :D


sinoc testirali do sarajeva i nazad....ima 4Gb muzike(vela havle muzike) na sticku :D:lol::lol::lol::lol:

i da prvo paljenje i testiranje muzike(ono samo sto je prvi bas udario)nesto puce iznad glave i ugasi se svjetlo.....Limpi se ukenjo(izgori mu auto :D )




iskocila sijalica iz lezista bas u tom trenutku :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
slaba muzika nema sta :D BOSCHMANN POWER :D :smajli17:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top