Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)...

sto je nesto siroko :D
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)

.nOKe je napisao(la):
sve gledam ovu skodu, svidja mi se kako napredujes, al je nekad u buducnosti vidim na ovim felama :)

http://img292.imageshack.us/i/dsc07195bismediumaa3.jpg/

pa ti vidi kako ces :)

ajooo kako dobre fele ima li ko da prodaje ja sebi trazim ovakve...
 
RE: Fabia F1 /Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)...

http://www.pik.ba/artikal/106921/felge-parabol/
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)...

isfurane parabolke, mogu se za ove gore pare naci bolje :D

a i ja cekam vise skidanje celicara, vidi ih ko" tockici sa tacki :icon_eek: :lol:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)...

sta je ovo pola auta fali :icon_eek: :lol:

to to edo fotografe nas, napredujes :cool:

180747_110425989035823_100002052668983_77957_7269303_n.jpg

evo i guze :D
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)...

iz ruke,moze i bolje :D
tresu mi se ruke ko u dede kakvog :lol:
 
RE: Fabia F1 /Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)...

fin autic,, samo ukloni oznake i stavi
neki lip na prednju karambolku
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)...

hvala ;) a za oznake sam govorio, ne daju mi se pare na lakiranje, tako da nezz, mozda...

a nije do mene, cekam zuku pa da se zavrsava naprijed branik... a razmisljam lip ili nesto, ne znam od kojeg auta bi mogao da se uklopi :icon_question: tu sam otvoren za prijedloge, da ponovim, naprijed ide uklanjanje lajsne i to, e lip, nezz...



Uploaded with ImageShack.us

mozda ovako :icon_question: ali ciji je ovo lip, sa kojeg auta, mozel sa rs fabie, da narucim pa da se reze i uglavi nekako... tesko je u ze naci ikakav :lol:
 
RE: Fabia F1 /Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)... zadnja strana, lip? pomoc

pežo 307 ima lijep lip :icon_biggrin: moglo bi se lijepo odradit ;) mozda je previse velik al od viska glava ne boli sreži obrusi montiraj i vozi :icon_biggrin:

ova skoda je sa vwcc ima momak i tricu GTI 16V, postoji mogucnost da pise od cega je lip ;)
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)... zadnja strana, lip? pomoc

1. To j eod Groznog Vabija

2. Skoda vRS nikad nije imala lip

3. Taj lip je kod mene na mom RS braniku, znam gdje ga ima, koliko je para i sa kojeg je auta, ali za tu informaciju trazim guzicu hahaha

4. Ne moras ga rezati jer je pravo savitljiv, jedino ces morati dvije srednje kopce capnut necim ostrim, moze i nozem kuhinjskim

5. Uzmi slike mattigovih nastavaka, pa nek ti ciko pčasticar odradi, jer se taj "xyz" lip nece vidjeti jer je prednji serijski branik smotan i nakav cudan....eto tako :D
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)... zadnja strana, lip? pomoc

ne dam guze, jedino sladoled, hahaha, ajde ako ti gori posaljem ti ovu jednu ukrajinku dole, bude na petlji cesto :D

zato i pitam za lip, jer znam da je ovaj branik nekakav "cudan"... a nezz kako bi plasticario i to, nema ovdje "estetskog" hirurga ili ti ga plasticara nekog... bas cu vidjet sa zukom, bil on ista mogao da smisli, ali nezz....

a de, od cega je ovaj lip, ako zuka ne bude mogao nesto drugo da uradi, da trazim neki lip, pa vidjet kako bi izgledalo...
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)... zadnja strana, lip? pomoc

Lip od Leona Cupre :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top