Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)

fino je ovo sto si premostio gore,sad bas fino svijetle stopke, i zbog sigurnosti fabijanine guze,a i tvoje vlastite:cool::cool:
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)

;) sada svijetli kako treba, a svi "krugovi" sluze necemu :icon_biggrin:

naravno opet sam pizdio na ovaj grad, tj. selo zagadjeno u kojem zivim, nema se nigdje uzet osram sijalica za zmigavce, tacnije one diadem cunerske... samo one obicne, sto se pocnu vremenom gulit, pa su mi zmigavci skoro bijeli sada... sto bi rekli u strong autu, pa uzmi ove "obicne" kao svi, jeftine su, pa kad se ogule, opet ih uzmes :lol: :lol:
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)

Kao neka ljutica parkirana ispred prozora, uglancana :)



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

eto kako izgleda naprijed sa "visine", jos kad se odradi branik bit ce "masovnije" nekako :icon_smile:
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)

Jel ovo oprana,ne mogu da vjerujem,kisa ce garant danas :D
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)

snijeg ce,nece kisa:lol::cool::cool:
 
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)

dobre fotke :icon_biggrin: a to je zbog cistog auta :D
kisa ce :icon_smile: nemoj te mi snijega ni spominjat
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)

malo uglancao, eto kao radi registracije i tehnickog, da bude cist :icon_biggrin: ako padne ovaj snijeg sto najavljuju, sta mu mogu, padne i isprlja, nije do mene, jedino da ostavim auto u garazi, a ja da kisnem u reno pjesobusu... hmmm, tesko, ali izvodivo :D :D
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)

Idemo dalje, od danas ne vozim Skodu, vec kako je i trebalo Škodu....

auto registrovano, da ovom prilikom spomenem sve u mupu i nadlezne, dva dana cekao na dokumente, sve morali novo, naravno platit dodatno se podrazumjeva... naime, barem su ovdje u kantonu svima pisali Skoda, a sada pisu Škoda... bilo je jos skodasa, isti belaj u mupu, gdje god je skoda, sada trebalo promjenit u škoda...

i da stavljen novi, jaci aku,(veci i tezi barem jedno 2kile, znaci bit cu sporiji, ali ce malo i leci auto naprijed , hahaha) sada je varta 53ah, stari je bio 44... i muzikica u gepek, bit ce unutra dok se ne izgustira malo, nista posebno, bezveze:
http://www.motorspeed.com/sitepix/products/blaupunkt_gtt1200.jpg
ova blaupunkt "t(r)uba", te neko pojacalo, pojma nemam isto blaupunkt,... nisam zadovoljan, bas je nekako truba, kolko para tolko muzike, a dobro jesam i platio ko" dvije porcije cevapa sve :D ugl. nece dugo bit u autu, ima musterija, pa nadam se da ce brzo i otici :icon_smile:
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)

Alo momak javi se na FB :D da vidim za tu muziku,dam ti mozda 3 porcije cevapa s jogurtom...:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)

aBd konacno cu i ja stavit carbon unutra.... zove ovaj jaran, kaze jesil jos uvijek za carbon zainteresovan... ugl, trebalo bi mu doci ubrzo. naravno ici ce onaj kvalitetniji, mislim llumar, ali po prihvatljivoj cijeni:icon_smile: unutra ce se radit slicno kao sto je i zmayich cini mi se radio, te jos neki detalji... nekako mi je on najljepsi, nije preupadan a sasvim fin detalj...

mislio sam lakirat ili piano black unutra, mada mi fabija nije za tu "elegantniju" boju... bile su jos neke kombinacije, ali karbon mi najbolje lezi...

eh sada, dal radit krov ili nesto vani u karbon... :icon_question: tu sam u dilemi, neke detalje vani nije problem, jedino krov, nezz, misljenja, savjeti, dobrodosli ;)
 
Administrator
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)

ja ti ne bi preporucio da vani ista vise radis, naravno osim prednjeg branika... radi malo unutrasnjost koja je po meni jadna u fabiji... toliko plasticna i slicno... radi nesto da razbijes monotoniju ;)
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)

jasta je vec dosadna unutra, odradeno je nesto unutra neki detalji, ali opet fali "carbon" i to :icon_biggrin:... on je uvijek bio u planu, ali jednostavno, dosad je bilo uglavnom samo u sa, ali poskupo mi...



Uploaded with ImageShack.us
evo sta bi unutra islo sve, mislim da bi onda bilo :cool:

a nezz, vani eto... ako nista barem cu brisace i antenu u carbon :D
 
Administrator
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)

onu cunersku antenu:lol:
ma moj prijedlog ti je da ganjas rucicu mjenjaca od rs-a ili oct, zatim sivu foliju kao kod mene da stavis dio oko prekidaca ventilacije i playera i oko puhalica i bit ce malo gotivnija ;)
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)

joj pijonir, ti ko da si djak, a ne profesor :D vidis da sam stavio maksuz u naslovu na 1. stranici, kao rezime sta je uradjeno... rucica je kozna elegance , ona sa "kromom".... da se ponovim, htio sam rs, ali je 6brzina, pa mi nekako "ofirno" :lol:

siva folija i to mi je nekako isfurano, a ovdje imaju samo one nekvalitetne , otisle bi brzo... ovo sto sam kao zaokruzio, to mi je najgotivnije da ide u karbon, prati onu "tvornicku" liniju.
i ne diraj mi antenu, bas je sminka :)
i da ova slika unutrasnjosti je sa neta, ja nemam niti jednu :(
 
Administrator
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)

pa sta cu ja kad je na prvoj stranici... ovu temu citam samo zadnje stranice jer kao znam sta sve ima u autu... proprati to slikama:lol:
a znam sto nisi kupio tu sa 6 brzina, zato sto nemas toliko pravca da ubacis u 6. :lol:

bek tu topik ;)

pa et odradi onda to karbonom pa da vidimo kako ce izgledati ;) nadam se da ces biti zadovoljan ;) ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top