Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)

Ma nema Limpi ovo je odlicno ispalo....svaka cast...fino ti je majstor ovo odradio...
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)

nema zuki svaka cast... ja dosao sa zeljama, donio mu slike, kazem eto ti da se malo "patis" dok ne potrefis... super na kraju evo ispalo :icon_smile:

mah, meni je najvise smetalo nazad oko rore, ono kad se izreze... a sada ko orginal :)
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)

premocno ispalo,sto se fabijana naljutila :D
de mi reci,jesi je pozelio ovih par dana ? :lol::lol:
 
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)

To oko rore je odlicno uradjeno, sad bas fino izgleda. Jedino sto bi promjenio jeste stavio nastavak sa dvije rore koje dimenzijama odgovaraju na taj izrez. Nije ni ovako lose, ali mislim da je ljepse sa ovakvim nastavcima:
E34-M5exhaust.jpg
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)

necu vise dirat oko rore, lonca i toga... nastimano je prema ovome, fino izgleda, dobro zvuci, neka ga ;)
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)

odlican posao odradjen, ko da je sad iz fabrike ;)
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)

Skroz lijepo druze bas sa ukusom uradjeno ;)
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)

hvala jos jednom ;)

a danas cu vidjet da se sredi oko kocnica... naime trenutno su pozicije nazad u onim "krugovima" dole, a tu na istom mjestu je i kocnica... pa da se prebaci kocnica na one gornje krugove, bit ce daleko bolje.. naravno iskljucit cu kocnicu onda dole, da ne bude, svijetli i dole, gore te srednje stop svjetlo... da ne trznam ljude iza :lol:
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)

Nista te ja nisam skontao majke mi.... ???
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)

Dobro odradeno, kad si kreuno ovako ja bi još prednju karambolku uradio, tj. ukinuo bi malu lajsnicu ( sto ti je siva) poravno, ukino ispupcenje za tablicu, tako da bi dobila masiviji oblik kao ova zadnja, i na kraju na proljece 16-17 al samo joti (falc)
Bila bi zadaća...
sretno
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)

tibor987 je napisao(la):
Nista te ja nisam skontao majke mi.... ???

za sta me ba sad ne skonta , ovo za sijalice ili sto sam se zezao za botoks i silikone ?

@taba pa ici ce i naprijed ukidanje lajsne, vec sam rekao, da bude u kompletu sa zadnjom. a fele ne diram, imam 16" koje nisu lose, a nazad su izbacene fino radi distancera,( vidi se u retrovizoru :cool: ) jos jedino kad stavim i malo sire gume :icon_biggrin: da bude bas razguzena...
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)

Limpi za sve na quotiran text....kakve kocnice iz donjih u gornje kurgove, ali da se ugase dole posto svijetli gore i trece stop svijetlo da ne svijetli nikako jer ce ti zmigavac blikat u pretincu pod sicem, i retrovizori klepetat svaki put kad kliknes pepeljaru....to je sta sma ja skonto hahahah
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)

:lol:
ovako... na ovim stopama je raspored sljedeci: pozicije nazad dole, tu su ujedno i stop svjetla, tj. dvopolna je sijalica, 2 u jednom :icon_smile: one gornje skroz sto imaju sijalice,( gore krugovi) tu "orginalno" radi samo gornja lijeva, tj. zadnja maglenka...

eh, sada sam ja iskljucio kocnicu dole, te je premjestio gore, na mjesto "maglenki"... kao sto su na tvornickim stopama, dole pozicije, a kada stisnes kocnicu, stop se pali u "gornjem" dijelu + na sajbi, pozicije ostaju dole kako jesu....

razlog da se ukine jedan pol na sijalicama, dole, tj. da ne bude kocnica i u donjim krugovima, je taj sto onda zasvijetle ukupno 4sijalice + srednja stopa na sajbi... da me neko iza upuca, koliko svijetli, pogotovo po noci, ne mozes gledat u auto :D

jest da vise nemam zadnju maglenku, vala jesam je i cesto palio, jednom da vidim cemu sluzi prekidac kad se skroz izvuce :lol:

glupo mi bilo, ranije mi oni "gore" krugovi, nikada nisu radili,(sem ako bi upalio zadnju maglenku) sada je kocnica tu gore, sto je meni nekako logicnije i ljepse, uocljivije...

edit: evo i slike, da se vidi o cemu govorim,:
samo pozicije, bez kocnice pritisnute...


Uploaded with ImageShack.us
pa kocnica, sada je gore, ne "dole" kao sto je bila:


Uploaded with ImageShack.us


jel sad jasnije ikako :icon_question: :lol:
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)

Jeste...nego me bunilo sto je u mene oduvijek tako bilo, pa nisam onda mogao skontat sto iz serijskog vracas u serijsko :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top