Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.80-"bad boy look", str.83, radi se i guza :)

Predobro :cool: svaka cast ;)

svidja mi se opasno :icon_biggrin: sad je ko zenska guza glatka :D
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.80-"bad boy look", str.83, radi se i guza :)

Zasad lijepo, aj daj sliku da valja sta si se stisk`o :D

Evo i ja cu ubrzo svioju guzu radit, trebam rezat branik i malo to prosirivati i spustiti dole hehehe :D
 
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.80-"bad boy look", str.83, radi se i guza :)

de daj da to vidimo lijepo :)

tibor987 je napisao(la):
Zasad lijepo, aj daj sliku da valja sta si se stisk`o :D

Evo i ja cu ubrzo svioju guzu radit, trebam rezat branik i malo to prosirivati i spustiti dole hehehe :D

obavezno nam slikaj i prije i poslije :D
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.80-"bad boy look", str.83, radi se i guza :)

hvala ljudi ;)

bit ce slika, treba da se sutra hauba montira, a jos je auto i sve na toplom... i ona kukica je bacena u crno, da me vise ne ujeda za oci, a i farovi predjeni polirkom, malo sam se jednom na "vidikovcu" ruzno zavlacio pa mi granje koju crticu ostavilo na faru...

a ovako sam i planirao nazad, meni taman, moglo se tu jos nesto cirkuzat platicarit, "produzit" dole branik, ali picajzla sam, a da se samo radi zadnji branik, pa da ne bude u liniji sa pragom, te naprijed... ne bi islo... hehe... ovako mi ovo dosta, eto jos naprijed odradit nekad, te to bi bilo to oko toga :icon_smile:

@ tibor sta to ti hoces, botoks u guzu ili silikone :D :D
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.80-"bad boy look", str.83, radi se i guza :)

odlicno ispalo, svidja mi se!!!
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.80-"bad boy look", str.83, radi se i guza :)

;)

konacno gotova guza, te bad look naprijed, brzinske slike, naravno mobom : uzivo djeluje bas nekako "masivnije" :)



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

sada je malo "ljuca" sprijeda:



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

meni se svidja, naravno tu je i cunerska kratka antena, te kukica u crno nazad...

ovdje je pregorila sijalica jedna, pa cu sutra vidjet da se kocnica spoji i na ove gornje sijalice, lijeva gornja sluzi kao maglenka samo... trenutno je samo na ovim dole kocnica, ona dvopolna, pa da i gore zasvijetli, da se vidi da kocim, da ne fasuje guza :D
 
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)

Limpi sve pohvale za auto ;)

Svaka cast odlicno odradjeno sve :cool::cool:

Bad look is very nice :icon_biggrin:
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)

Lijepo je ove sve ispalo :cool:
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)

vala extra je ispalo,svaki detalj odlicno pase,sad mi je i ova rora nekako prikladna,stoji sad,mada mi se nije toliko svidjala,zadnja karambolka extra odradjena,svidja mi se bez lajsni,stvarno premocno,a bad look prica za sebe, nije bolje moglo ispast,svaka cast zuki,odradio je momacki,a ti,ponosni vlasnice kuliraj sad,znam da ti je srce ko rusija:cool::cool::cool:
 
Administrator
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)

po meni odlicno... svaka cast i majstoru a i tebi... bed luk je sjeo samo tako, a i branik takodjer... skini znakove i naprijed vRS i nazad i ono fabija i vRS...
mislim da ces morati polirati auto ili se tako cini na slikama, jer sad ti je branik svjetliji od ostalih povrsina...
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)

I branik i bad look super, samo je bad look mogao možda 1 cm biti veći na unutrašnjoj strani, ali i ovako je ok, tj kulturno skroz;)
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)

hvala ljudovi ;)
kultura se ganjala i trazila, nista prenapadno i djidanski :)

hehe, razlika u boji je minimalna, a i ne moze 100% isto ipak je 11 godina razlike u godinama :D ono bas se mora zagledat... s tim da su hauba i branik ovdje cisci od ostatka auta... na njima nema "prasine"...

naravno rekao sam za poliranje da je u planu, odmah nakon zime... nesto mi nema smisla da sada u poliram, bolje tamo oko marta... napominjem slike su sa moba, a znate kako oni izmjene boje i to...

a znacke, i to sam govorio, naprijed ostaje sto posto, ionako niko ni ne zna od cega je oznaka, a fino izgleda :) ... a nazad, pisao sam nekad davno sto je stavljena vrs "veca" oznaka,... ukratko, zguljena farba ispob, pa bi se morao gepek lakirat da se skine....
 
Administrator
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)

morat cemo mi limpi nauciti ljude sta znaci vRS... ovi nasi zamo znaju za GTI i 1.6 čađo :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top