Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)

sve gledam ovu skodu, svidja mi se kako napredujes, al je nekad u buducnosti vidim na ovim felama :)

http://img292.imageshack.us/i/dsc07195bismediumaa3.jpg/

pa ti vidi kako ces :)
 
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)

:cool: uh predobar prijedlog za felge ;)

ne znam na kojem autu ne pristaju odlicno ove audi TT parabol felge ;)

jos polirane :cool:

Limpi znas sta ti je radit :lol:
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)

nokac ne vidim sliku :icon_sad:
a vidim sada :icon_smile:

trebao bi sada brzo sa jos nekim radovima krenut,... i da nabavljenje gume 205/45/16 za nazad, ima da bude siroka :cool: joj razlike izmedju njih i ovih kao zimskih trenutno... isto da vozim na tockicima sa tacki :lol: :lol:

iskreno, trazio bi neke fele i gevindare... ali fali konja pod haubom, mislim radije cu stedit pa nekad nesto jace ganjat...

ali jesu ove fele :cool:
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)

Nemas sta jace ganjat dok ne skupis barem 6-7 soma markica...minimum ! :D a felge i gewinde mozes za 1600 naci :D
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)

zato nisam ni mislio ulagat te stvari po milju i sl. u ovo auto... da lupim milju/dvije za gewinde fele, sta cu sa istim kasnije ako za godinu/dvije se odlucim prodavat auto i sl...

ovo sto sredujem i radim, gledam da se kulturno radi, a i sto jeftinije prodje. te da bude ispravno i zategnuto auto... jer na njemu se ipak i uci, prvo mi auto, solidno ipak, doderat ga, izgustit pa kasnije aBd ganjat nesto "zrelije"...
i ove 16-ke sto imam izletile povoljno sa gumama pa su se uzele... mada su bile neke manje u planu...

jer motor te nedostatak opreme, klime, me odvlaci od vecih ulaganja ;)

ovako imam u planu za sredivanje dati jos nekih samo" 200-tinjak km... tj. branik naprijed, te carbon... neke jos sitnice uradit i finito, sipaj i vozi :123: to je plan i vise necu da radim, molicu da me ne lozite i ne nagovarate na jos nesto :lol: trpam pare u jastucnicu, valja je napunit :D :lol:
 
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)

presvuci komplet gornji dio table u carbon,,
bile su negdje slike kako izgleda kad se to uradi,,
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)

Pa i felg ei gewinde moze sprodati, ako nista pljusnes na VW Croatia forum i odu nekom ciki na Pola za dan ipo hehehe :d
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
presvuci komplet gornji dio table u carbon,,
bile su negdje slike kako izgleda kad se to uradi,,

ici ce carbon slicno kao sto je zmayich radio na nekoj fabiji... s tim da cu ja nastavit i preko svih vrata, na gornjem dijelu iznad tapacirunga ona plastika, da sve bude u toj liniji carbona :icon_smile: haver bio bolestan, pa se malo oduzilo... valjda ce biti ubrzo...

tibore ba, bjez ba necu gevinde i fele, dosta mi opruge i ove 16" :D
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)

ja cuo da se sprema neka muzika :lol:
 
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)

nisam dosad komentarisao ali ljep autic uzivo svidio mi se bas pravo jos jaran pita jel ono sportak pravi :)

si vidio sta je obecanje maksuz dovukao gume jbg ja kad nesto obecam iza toga stojim sve sto se dobilo km-cicia gti proguta hehe za nekih 110 kilometara
 
Član
RE: Fabia Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)

edo tisu misu, o tome se ne prica, ako bude cuce se :lol:

@mirza hvala ;) , ali nema felge su vise od 70% auta... ma sportak pravi, ali nizbrdo :D


Uploaded with ImageShack.us
jedna danasnja iz pehara, nesto se tamo mutilo :D bilo +14C, da nije februar vratio bi alu fele i vozao se ko" coek :lol:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)...

cekam da jos otopli, pa da se vrate alu :D

evo danas stavljene na fele nesto sire gume za nazad...
zima vs ljeto ili 185/60/14 versus 205/45/16


Uploaded with ImageShack.us

i da nema sale f1" gume, w index moze do 270,tj 27.0km/h taman ta neka brzina, nesto brze kuliranje po gradu :lol:


Uploaded with ImageShack.us
 
Legend
RE: Fabia F1 /Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)...

`ebo auto bez alu felgi :D
 
Početnik
RE: Fabia F1 /Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)...

mmmm jedva cekam da vratis felge pa to poslikaj da vidimo kako to sve izgleda sa novim radovima,bad look-om i lajsnama i to
 
RE: Fabia F1 /Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)...

Sarajlic je napisao(la):
mmmm jedva cekam da vratis felge pa to poslikaj da vidimo kako to sve izgleda sa novim radovima,bad look-om i lajsnama i to

potpis :icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top