Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)... zadnja strana, lip? pomoc

Da, lip Leon Cupra R, 63 marke, Asa Auto Sarajevo, cekanje narudzbe 7 do 10 dana....ukrajinku ne treba ubit ce me zena, ali moze sladoled, cokolada i ljesnak...a ti diablo sad cu tvoje guzice uzet jer si me izdao da znas hahahaha
 
Legend
RE: Fabia F1 /Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)... zadnja strana, lip? pomoc

ako vec ganjas lip, uzmi onaj nastavak na branik kao kod tibora ba, extra je :)
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)... zadnja strana, lip? pomoc

danke diablo ;)

ejs noke, jest extra :D ali kod tibora je branik drugi komplet, maglenke i to... cijena pa eto nekih 600joja, zavisi bil org ili "talijanski", a lip i lakiranje ovog postojeceg sa uklanjanjem lajsni 150-tak... a ostalo ostane da se uziva :D trazim najeftiniju, a da ne izgleda lose soluciju, haha
 
Legend
RE: Fabia F1 /Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)... zadnja strana, lip? pomoc

.nOKe je napisao(la):
ako vec ganjas lip, uzmi onaj nastavak na branik kao kod tibora ba, extra je :)

pa kod tibora je komplet RS branik,kakav crni nastavak:icon_biggrin:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)... zadnja strana, lip? pomoc

on govori ya cuprin lip sto imam an svom braniku...mada bi najbolje bilo limpuse da uzmes GT nastavak branika....ostalo ce ti biti sve bezze....bolje sacuvaj malo para pa uradi kako valja nego da radis nesto polovicno za saku dinara...
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)... zadnja strana, lip? pomoc

bjez ba, necu da dajem pare za gt ili rs branik, nemojte me opet nagovarat :D... vec sam govorio sto, necu nista skupo jer ne mislim mjenjat motor i to je osnovni razlog, sto necu da lupam pare u auto, vec ovako manje nesto ...

a meni se svidja ovakav org. bez lajsne samo, dole imam one mrezice, eto jos kad bi neki lip nasao i meni super.... eno nazad branik, uradjen ni za joju, a nista mu ne fali :lol:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)... zadnja strana, lip? pomoc

Evo sta ti treba :D


SKODA.jpg





pljunuta tvoja cak ima i VRS :D





IMAG0103.jpg
 
Legend
RE: Fabia F1 /Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)... zadnja strana, lip? pomoc

mislio sam na izgled prednjek branika kao sa ove zadnje 2 slike
druze, dat ces opet 60-70 maraka nizasta..
ozbiljno ti kazem, ako ne planiras ostavljati auto, mislim da nisi trebao ni radit ovo na branicima, bad look i to, mogao si uzeti taj nastavak za branik sto si radio ovaj bad look i neke jos "gluposti" tj sitnice..

stinice uvijek uzimaju najvise para, i dokazano je da ljudi najvise trose na nepotrebne stvari tj sitnice..

a drugo sto ocu da ti kazem, kad ulozis neka sredstva u auto, ti se fakticki vezes za taj auto, i onda je bolje ici do kraja, uradit ga bas kako zamisljas da znas da nisi "bacio" pare..

to je neko moje razmisljanje, ti vidi kako ces :)
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)... zadnja strana, lip? pomoc

noke fazon je sto je rs org. branik dobro skup... pa samo maglenke dodju 120-tak km za njega.... pa skontaj...ove sitnice i to, sve kad uradim, opet ce me izaci duplo jeftinije nego rs branik, tj nisam ga mogao ni uzeti, jer evo haubu, zadnji branik, prednji kad se odradi i poliranje auta na kraju sve ni za 300km... to govorim... ;) a opet i da uzmem branik, morao bi radit, lakiranje, poliranje, naprijed haubu...

jeste da mi je ovo auto drago, prvo, uspomene i to :D ali mi zao dati npr. milju za prednji i zadnji rs branik, a ni 70konja pod haubom...

imam skupih sitnica na autu, npr, maska ova, dole mrezice u braniku, ovi kao carbon na stokovima, sve su to stvari koje su nove komad po 150-tak km... ali tu sam imao srecu uzeo polovno sve za cijenu "jedne" stvari...

a haubu je trebalo ionako malo lakirat i sredit jer je stradala od kamencica, iz istog razloga cu radit naprijed branik... i sta me kosta onda ukinut lajsne i sto sam badlook uradio, sta izaslo me 20km vise... jbg kad imas majstora nagodnog i povoljnog, isplati se ovako radit :icon_smile: eto vidjet cu za lip, ako ima nesto na otpadu ili od golfa nekog pa probat,...

mislim znam sta ganjam i trazim, kako da izgleda, iz istih razloga sam gewinde otpisao i uzeo opruge/amort... jer ne ganjam neko "vece" sredivanje i cuniranje, te zakucavanje, nego nesto malo skromnije, jednostavnije, a da bude kulturno, a opet drugacije od ostalih fabki...

eto nasekirali ste me, :lol: pa sam sada otisao i kupio novi zadnji brisac, ovaj novi iz vw koncerna :lol: "laksi", moderniji, ljepsi i bolje brise od starog, koji nikada nije mijenjan...


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
RE: Fabia F1 /Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)... zadnja strana, lip? pomoc

iskreno meni ovaj rs branik i nije toliko lijep na autu previse je ravan do kraja, moje misljenje da ce biti ljepsi i bolji limpijev bez lajsni ;)

ovaj rs branik mi kao u americkih modela auta tipa golf 3, starijih mazdi previse se cini izbacen ne uklapa se bas uz ostali dizajn
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)... zadnja strana, lip? pomoc

dobro, rs branik, bez zadnjeg i ne ide... stoji ko piletu sise onda...

a meni licno je opet nekako "najobicniji" na srebrenoj boji kao kod mene... recimo zuta, crvena neka odmah se i branik vise istice, dok na sivoj je sve nekako "utisano", barem ja imam takav osjecaj :icon_smile:
 
RE: Fabia F1 /Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)... zadnja strana, lip? pomoc

ja sam svoje rekao kako vidim ;)

limpi samo ti odradi kako si zamislio moras sad tako kad si na guzi uklonio lajsne ;)
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)... zadnja strana, lip? pomoc

;) a mora se naprijed sredit, od godina i fasovao malo,.. ima tu sitnica recimo ona mrezica kod maglenki mi stoji naopako, nije isto kao gore na masci, pa i njih malo sredit, bolje uklopit, te takodjer branik, jer ima onaj luft na cosku fara...
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)... zadnja strana, lip? pomoc

sad ce ti ici brze :D stavio si laksi :D brisac :D
 
RE: Fabia F1 /Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)... zadnja strana, lip? pomoc

Druze evo ja opazio ovu skodu krša :D nesto poput tvoje ali opazi lipa ;)

jest da je iz austrije :lol:



tvoja je ljepsa samo nema lipa ovog trebao sam skinit :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top