Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)... str 96. "cuje se"

znaci,usrecio se amar:D
ubijte me ako ne plane skoda,ko je sve prckao po njoj:lol:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)... str 96. "cuje se"

Limpi, kad zoves na rostilj ??? sta strujaze dirne, tu vise elektroni ne obitavaju :D
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)... str 96. "cuje se"

edoze je napisao(la):
znaci,usrecio se amar:D
ubijte me ako ne plane skoda,ko je sve prckao po njoj:lol:

pupuppuppuuuuuuuuuuuuuuuuu ujeo se za jezik da Bog da :D ,sluto slutavi :D
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)... str 96. "cuje se"

jezik vi grupno pregrizli :icon_eek: :icon_mad: :D

al kako smo se trzli... pokopcano sve, nastimana pjesma, play, bas "boom boom", kad puce na krovu nesto iznad glava :icon_eek: reko pa nismo gore nista dirali :lol: nisu navikle sijalice na vece vibracije, pa samo iskocila :lol: :lol: :lol:

al sljedece definitivno zvucnici bolji naprijed, ovo skodino smetlje, pod hitno moram izbacit...
 
RE: Fabia F1 /Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)... str 96. "cuje se"

tibor987 je napisao(la):
Limpi, kad zoves na rostilj ??? sta strujaze dirne, tu vise elektroni ne obitavaju :D

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

kud mi prije ne rece :lol::lol::lol::lol::lol:


dobar bosman, samo vadi one kese iz gepeka da ne prde :D
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)... str 96. "cuje se"

:lol: :lol: sada moram pazit i ne stavljat kese iz konzuma u gepek... :D

ali nista bez ovoga:
vivax-home-ventilator-stolni-fjt-04.jpg


dakle ova zastita, taman za wufer, ko krojena, naravno kada se ofarba sredi bit ce :cool: da ne bi slucajno probio membranu, ovako ce biti bas kako treba zasticena... nema, vivax majka :lol:
 
RE: Fabia F1 /Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)... str 96. "cuje se"

ima da bude bosvivaxman u gepeku hahahah :lol::lol::lol:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)... str 96. "cuje se"

zen_3dom je napisao(la):
ima da bude bosvivaxman u gepeku hahahah :lol::lol::lol:

mislis COLVIVAXMANN

col-collins
vivax-prekidac i mrezica
mann-ostalo
:D:smajli17:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)... str 96. "cuje se"

limpi jes se usro bio,aaa:D:D
ma struja je majstor,nece ti nista planut:icon_biggrin::icon_biggrin:
jedino skoda mozda:lol::lol:
sala normalno, fino ti je legla naljepnica:cool:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)... str 96. "cuje se"

;)
a danas konacno zavrsena i muzika, nista bez struje i njegovog majstorisanja ;) :cool:
... pored boschama" i pojacala u gepeku, izbaceni naprijed stari zvucnici..
dakle redom:

skodino smetlje van, pa krenuli u potragu za zamjenom... obisli citav grad, te do fisa, na kraju uzeli sony explode plice,(pise na njima da su za ugradnju u vrata, ne dodje ni ona zastitna mrezica) u tifi za 39km(isti zvucnici na druga dva mjesta 51 i 69km)... ostali izbor, first, roadstar, lg...

e onda kako ugraditi zvucnike bez kupovine adaptera, pa jednostavno, iskoristiti postojece :D samo malo "izrezali" stari zvucnik, te sacuvali org. postojeci adapter, koji ako nista dihtuje i odgovara savrseno :icon_biggrin:


vadenje tvornickog zvucnika


te ubacili nove, naravno iskoristen i postojeci djek:





pa da se jos uklopi i "zalijepi" plastikom, da legne pravo:


poredenje stari i novi:



i visokotonci, stavljeni drugi, veci, ne zrice ko skodino smece :lol:

isto je bilo malo modifikacija da se uklope

te montirani zvunici:


u odnosu na tvornicke, duplo bolji, iznenadili se pozitivno kako sviraju... sasvim solidno, nema distorzije, tona glasa ima, basa ima, i vise nego pristojno :icon_smile: a cijena prihvatljiva skroz... kad otopli, ubrzo i klip wufera, moze fino da ga izvrce, mada i pojacalo, te bas drzim nesto smanjeno, na polovini...

i na kraju, takozvani "drmaj" prekidac, iznad playera: :D
wlpswk.jpg
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)... str 96. "cuje se"

fino ste ovo uklopili,svaka cast, pretpostavljam da je majstor struja imao glavnu rijec u ovom poduhvatu. Svidja mi se kako ste iskoristili ovaj panel od fabrickog zvucnika,jos da nam snimis klip kako svira,da cujemo taj slony kako udara:cool::cool:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)... str 97. "kao cuje se"

lijepo drug...ja ubacio naprijed Pioneerove i duplo losije mi sviraju nego serijske kartonjare :icon_eek:;)
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)... str 97. "kao cuje se"

tandrcel ti blatobran:icon_rolleyes::lol:
dobih maloprije detaljan opis posla:lol:
bitno je da si ti zadovoljan i da nema dima,za ostalo je lahko:D
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)... str 97. "kao cuje se"

naravno da smo iskoristili postojece adaptere, ako nista org su i napravljeni su da dihtuju fino... a mi smo ih i jos bolje uklopili :cool: sto bezveze davat pare na nove adaptere kada se ovi mogu iskoristit. a struja je glavnu ulogu vodio, nema potrudio se pravo, kao da je svoje radio :D :cool:

snimio bi i sada klip, ali ako pojacam wufer i otvorim gepek pred zgradom, budim ljude i palim alarme komsijama pored :D bit ce uskoro :icon_smile:

serijski su bili i otisli skroz, membrana opna, skida se ko da je papir :icon_eek: nezz ni kako su svirali... struja i ja, eto bas se iznenadili kako normalno drma jedan sony, na jednoj strani org, na drugoj novi, bas se cuje razlika... i sam sam bio skeptican, zato smo i isli do fisa, nekad bilo pijonira i kenwoda tamo, nista, pokoji zalutali prasnjavi zvucnik samo stoji, slabo skroz ...te uzmem sony pa kud puklo da puklo, za te pare i vise nego dobri, ali samo kako lupaju cijenama i marzu, cijena istih zvucnika od 39 do 69km... :icon_mad:

visokotonci su sal neki, jedino njih nasli, solidni, ne crvrce ko serijski, veci duplo od starih, fino taman zvuce, jeste da se i tu malo rezalo, ali sve je sa "unutrasnje" strane :lol:

a tibore kako ti tako lose sviraju, jesi ih fino uklopio adapterima ili sta :icon_question:

edo jel ti struja sve podnio na report, djaba minus, snijeg, zima, ajmo odmah zavrsit :D :cool: dobro je, svira super, a nista jos nije zasmrdilo ili planulo :icon_eek: :D
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)... str 97. "kao cuje se"

Ma jesam, ja uzeo pioneerove adaptere sve super drama ali ***** ih membrana ima mal ton pa nekako sve..."plitko" i necujno :icon_eek:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top