Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)... str 97. "kao cuje se"

cuj to, :icon_eek: aj sreca moja onda pa ih nema u fisu vise, i ja sam prvo njih trazio... ali nema... nista, tko bi rekao da cu ovo reci, ali uzmi slonya za vrata :D
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 -str.1 Info (Slike); -str.87. slike guze i "bad boy look" :)... str 97. "kao cuje se"

Bem ti tvoju muziku,jos mi zima iz kosti ne izlazi:smajli25::D
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1... str 97. "kao cuje se"

kaok rekoh,najbitnije je da si zadovoljan....ja mislio zemljotres,a ono ti snimas klipove:lol:
 
RE: Fabia F1 /Mk1... str 97. "kao cuje se"

nije ti dovoljno sto se treses od hladnoce pa jos muziku ugradio sad :lol: :123:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1... str 97. "kao cuje se"

renault_fan je napisao(la):
nije ti dovoljno sto se treses od hladnoce pa jos muziku ugradio sad :lol: :123:

ma klinac se on treso,ja sam taj koji je naj*bo najvise :D,briga njega ba samo dodze i kaze struja kopcaj :D napolju minus 5 puse,duva snijeg kisa...ma nista to :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
RE: Fabia F1 /Mk1... str 97. "kao cuje se"

struja sto me nasmija :lol: jest po ovoj zimi stvarno nezgodno za raditi,,
ali po slikama izgleda da ste fino uradili muziku:cool:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1... str 97. "kao cuje se"

zna me struja, teska sam picajzla :D a ja sam mu govorio hajmo barem u west coast customs garazu(ili ti ga shoping centar, al uvijek dole neko majstorise oko auta :lol: ), al nije mogao dalje od rtv servisa, pa smo se mrzli na parkingu ispred, on malo vise jer je kopcao, kopcao bi i ja ali nije kombi, nema prostora da dvojica istovremeneo rade :D vise sam bio moralna podrska :icon_biggrin: :D
 
RE: Fabia F1 /Mk1... str 97. "kao cuje se"

ma da Struja se sad zali nesto,a poslije toga je sigurno gospodski rucao i koju ljutu trehno hahaha o tome ne prica :p :lol:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1... str 97. "kao cuje se"

renault_fan je napisao(la):
ma da Struja se sad zali nesto,a poslije toga je sigurno gospodski rucao i koju ljutu trehno hahaha o tome ne prica :p :lol:

heh da sam bogdo :icon_cry:,a tu ljutu ne koristim :D
 
Početnik
RE: Fabia F1 /Mk1... str 97. "kao cuje se"

'ocel bit GORI GORI SKODA GORI KAO ZAR :D u vas u Zenici je vazda zima,ja ljetos kreno u bermudama kod nas bilo ko na beverly hillsu dos'o u Zenicu snijeg po trotoaru..

neka vas sta fali malo se i mrznit,sam nek se radi ;)
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1... str 97. "kao cuje se"

E posto sam ja naopak, danas stavljene i jos jace smd ledice u pozicije, 9 dioda ovaj put :D i smd u gepek isto, samo nek svijetli :lol: slika nema, bit ce, kad se opere auto, trenutno ne da je prljavo, ni farovi mi se ne brisu koliko je skorilo....

A evo malo klipa kako Boshmann drma:

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2YpW76wJXtA[/video]

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=WPTMHSRFCcw[/video]

ovo je sa basom u minusu, "zvukovi" pojacani, a moze se jos odvrnuti i na pojacalu i na playeru... onda se izvrce, al posto mi to ne treba toliko i necu da silujem, dosta ovako, za povremeno pojacat :icon_biggrin: ubrzo ce biti i zastita, dok se ofarba, trenutno je bijela sa vivax cincilatora, haha
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... str 99. "kao cuje se", klip...

Fuj to kaka :D,nis ti to ne valja :D,mogao si bar gepek ocistit,i kakve su ti ono starkice patikice :smajli16:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... str 99. "kao cuje se", klip...

:D
cujemo'l se profesore:lol:
trebam ti ja sibnut koju pjesmicu:icon_smile:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... str 99. "kao cuje se", klip...

dobar limpi dobar, ovako kasno kad dodjes kuci pusti,nek se komsije prodrmaju malo:cool::cool:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... str 99. "kao cuje se", klip...

majku mu,skoda dihtuje,ne cuje se nesto bas previse vani:lol:
zato ljeti,spustis prozor i izbacis ruku:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top